uğur karakullukçu - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Altyapıda sadece ekmek peynir yedikleri için sıfır bedene düşen Mustafa Kapı, Atalay Babacan ve Recep Gül'den özür dileriz. Kestikleri danayı takım arkadaşlarıyla paylaşmayan Ozan Kabak, Ali Yavuz Kol ve Emin Bayram'a ise teessüflerimizi iletiriz.

Valla bu herifin teyitli bilgi diye paylaştığı şeyleri ciddiye almıyorum artık.Donk dunya kadar para istiyor dedi 500 bin euroya imza attı.Sonra başka paralar ortaya çıktı ama muhtemel eski borçtu o.

Kankası serdar her hafta bize laf çakıyor.Bu herif de galatasaraylıyım diye ortada dolanıyor.

Fener'in bu kadar usulsüzlüğü 2 aya sığdırabildiği transfer dönemine ağzını açamayan her gazeteci benim gözümde haram lokma yiyordur. Hele de Galatasaray'ın her haltını kötüleyen bu ve sadece Galatasaray'ın muhasebesiyle ilgilenen Atilla Türker keltoşu gibiler. Yarın Fener UEFA'nın şemsiyenini içinde patlatınca alınması gereken bir riskti diye yalanırlar.

Screenshot_20201015-211303_YouTube.jpg

Screenshot_20201015-211356_YouTube.jpg

Kalacak yer konusunda ayrimlarin oldugunu biliyorum(altyapi topculari akademi binasinda kaliyor. Hatta akademi binasinda birinde covit cikmis emin ve ali yavuz tedbir amacli kadrodan cikarilmisti) ama yeme icme noktasinda ayrimcilik olduguna inanmiyorum.

Omar'a verilen whey yada enerji icecegi her neyse ali yavuza da verilmiş.

Yonetimin cikip yalanlamasi lazim uguru. 100 tane teyitli bilgi diye tuhaf tuhaf sey saydi 1 2 yildir

Ekli dosyayı görüntüle 98637

Ekli dosyayı görüntüle 98638

Kalacak yer konusunda ayrimlarin oldugunu biliyorum(altyapi topculari akademi binasinda kaliyor. Hatta akademi binasinda birinde covit cikmis emin ve ali yavuz tedbir amacli kadrodan cikarilmisti) ama yeme icme noktasinda ayrimcilik olduguna inanmiyorum.

Omar'a verilen whey yada enerji icecegi her neyse ali yavuza da verilmiş.

Yonetimin cikip yalanlamasi lazim uguru. 100 tane teyitli bilgi diye tuhaf tuhaf sey saydi 1 2 yildir

Ali yavuz Emin falan a takım oyuncusu değil mi zaten ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt