uğur karakullukçu - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi beslenmiyorlar demek farklı, peynir ekmek demek farklı. Kulüpte beslenseler evde iyi beslenemiyorlar zaten, kendisine iyi bakan, güçlenen yine de fark yaratıyor.

Bu Uğur önce twitterda milletten çalıp çırpıp yazdığı twitlerin hesabını versin ya.

Teyitliymiş, teyitliyse çık kaynağını söyle açık açık da ispatla. Söylediği her şeyin altı boş.

Nevzat aydın acayip rezil etmişti.

Üstad ya doğruysa ?
Peynir ekmek olayı mı? İhtimal bile vermiyorum.

Kastı kötü beslenmeleriyse ya da iyi beslenememeleriyse bu Türkiye'nin genel problemi zaten. Şu konuda yazan kaç kişi gelişim döneminde çok iyi beslendiğini iddia edebilir. Gs alt yapısı La Masia değilki çocukların her gelişimi kontrol edilsin, yatılı bile kalmıyorlar evlerine gidiyorlar.

La Masia gibi bir yapıya para harcamak lazım ki orası bile yeterli bütçe ayrılmadığından kötüleşiyor günden güne.

Onun gibi emek harcayan çok var o ekipte.

Emre Özcan ya da Serkan Akkoyun muydu onlar kadar olmayı becerebilse yine yeter.

Ali Koçun arka bahçesinde çalışınca o günden beri saçmalıyor, Belhanda'yı övüp benzer profilleri yermesine zaten yorum bile yapmıyorum.

Ben bizi bir ton elestirip fbnin transfer politikasina 10 uzerinden 10 veriyorum dedigi andan beri cizdim ustunu. Bizi elestitirken dunyanin en objektif gazeticisi ama feneri elestirmemek icin 40 takla atip yuzbin sebep bulabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt