uğur karakullukçu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Direncssiz oldugundan dolayi dmc´ye cekti kendisini. Savunma zaafiyeti olan, direncsiz bir futbolcuyu bazen en iyi sekilde defansif orta sahada kullanarak saklayabilirsin.

10 Numara´ya koydugun vakit ise, arkasinda oynayan oyuncularin anasini aglatirsin, cünkü sürekli baski yemelerini saglarsin.

Adam bazı maçlarda 3-4-3 ün orta 2'lisinde oynadı aga boş yapmayalım, 3'lü orta saha olsa bi nebze mantıklı da 2'li de nasıl saklayacak merak ettim. Sneijder canavar gibi oynadı Dünya kupasında Van Gaal gerizekalı olduğu için böyle demiş olabilir, maçları hepimiz izledik.

Adam bazı maçlarda 3-4-3 ün orta 2'lisinde oynadı aga boş yapmayalım, 3'lü orta saha olsa bi nebze mantıklı da 2'li de nasıl saklayacak merak ettim. Sneijder canavar gibi oynadı Dünya kupasında Van Gaal gerizekalı olduğu için böyle demiş olabilir, maçları hepimiz izledik.

Bazi dedigin bir mac, neren ile izledin aceba :D ? Dizilisten daha önemli de tabiki fonksiyon. 3-4-3 icinde bile saklarsin, 3´lünün önünde 2 oyuncuyu orta sahaya ciddi destek vererek oynatti. Kuyt ve Blind. Mesele sneijderin önde baski yapamamasi zaten.

Aynen Van Gaal gerzikali, ama sen adamin oynattigini daha iyi biliyorsun ? Su gerzizekali Van Gaal gittiginden beri Milli takimin hali ne ?

Hollanda Milli takimini ve oyuncularini Van Gaal kadar iyi bilen kimse yok, bos yapmayalim... Canavar gibide oynamadi, kostu, cünkü Van Gaal nasil kicina tekmeyi vuracagini bilen bir herifti. Burda yapildigi gibi poh poh layarak degil.

DDfnQX7WsAARI5j.jpg:large

Yaw bu herif neden "gağassaray" diyor. Hayır nereye yetişiyorsunuz birader, adam gibi "Galatasaray" desenize.

Sadece bu değil tabi, baya diyen var da biraz önce bi videosuna denk geldim bunun, "gağassaray" diyordu.

Galatasaray diye yazilir
GAASSARAY diye okunur
Ben de böyle telaffuz ediyorum takımımızın adını.
Öyle okunmaması gerektiği kanaatindeyim.
Hiç Galatasaray diye heceliyeni görmedim zaten

Gaaasaray denir genelde

TapaTalK
Galatasaray diyen çok var yaw. Yorumcular & kulüpte görev alanlar nedense "Gağassaray" diyor, spikerler çoğunlukla "Galatasaray" diyor. Bana ciddiyetsizce geliyor açıkçası.

Öyle okunmaması gerektiği kanaatindeyim.

Galatasaray diyen çok var yaw. Yorumcular & kulüpte görev alanlar nedense "Gağassaray" diyor, spikerler çoğunlukla "Galatasaray" diyor. Bana ciddiyetsizce geliyor açıkçası.

Galatasaray'a Gealıtasırayyyyy diyen ingiliz kardeşlerimizede bir iki kelam edersin heralde talhacım :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt