uğur karakullukçu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o zamanlar için hepimizin istediği adamdı tarık gerek yaşı gerek yaptıklarıyla. büyük kulübü kaldıramaması kendi karakteriyle alakalı. bu transfer üzerinden karakullukçu'yu kötülemek komik olmuş.
Yok Tarık'ın berbat bir futbolcu olduğu o zamanlar da belliydi. Millet göremedi sadece. Herkes yanıp tutuşuyordu adamı doğru dürüst izlemeden etmeden istiyordu.

Ben Tarıkı isteyen herkesin yüzüne vururum bu gerçeği. Az tartışılmadı bu konu forumda da zamanında. Medyanın gazına geldi millet süper yetenek diye.

Ayrıca Tarık'ın karakteri ile de pek alakası yok bence, mal bu kapasite bu. Yeteneksiz herifin teki. Sabri çok daha iyi bundan düşün yani.

Pir pir koşuyordu sadece ordan buraya.

sent via GSC

Son düzenleme:
o zamanlar için hepimizin istediği adamdı tarık gerek yaşı gerek yaptıklarıyla. büyük kulübü kaldıramaması kendi karakteriyle alakalı. bu transfer üzerinden karakullukçu'yu kötülemek komik olmuş.
Çitlembiğin tekiydi o zaman da, sürekli yere düşüyordu vs. Tekniği iyidi ama gariptirki o teknik özellikleri bir anda yok oldu gitti fiziğini hayvan gibi geliştirince.

Sınır ayağına mal mal adamlar aldık.

Adamın dibi. Uğur Meleke ve Ali Ece ile birlikte piyasadaki birkaç düzgün, adam gibi adam yorumculardan biri.

Sırf Wesley konusundaki fikirlerinden dolayı bu adama hain yaftası vurmak, dünyanın en kısa fıkrası olabilir Ali Ece'nin deyimiyle. :D Wesley mevzusunda onunla aynı görüşte olduğum için kesinlikle söylemiyorum bunu bu arada. Wesley mevzusunda fikrimiz zıt olsaydı bile aynı yorumu yapardım...

Son düzenleme:
Wesley konusunda dedikleri net şekilde geri zekalılıktır. Her saçmalığı görüş diye savunmayı bırakmata fayda var seviyeyi korumak istiyorsaniz.
Ben sana kale dibinde gol pası veriyim, boş kaleye atama kalitesizlikten, ama büyük maçlarda assist gol atamıyor diye ben sorumlu olayim. Buna görüş diyen saçmalamasın.

'' O 1 asist de ne biliyor musunuz, Başakşehir maçında içeri kestiği duran top... Sinan yanlışlıkla kaçırsa 0 gol, 0 asist bitecek. ''

ucyeVvYV_400x400.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt