uğur karakullukçu - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arkadaşın bazı dokunulmaz oyuncuları var.Mert hakan, belhanda vedat muriq ve ozan kabak. Marcao da var.Bunlara en ufak laf etmez.

belhanda konusunda tamamen ilk geldiğinde sneijder ile kıyaslayıp tepki görmesi üzerine ego yapması yüzünden buraya geldi

adam ısrarla insanların belhandaya neden kızdığını anlamıyor mesela

şaşırıyorum karşısındaki adamlar da uyarmıyor bunu

ısrarla belhanda ince işler denediği için top kaybediyor ve tepki çekiyor diye düşünüyor

oysa belhanda bomboş iken yaptığı hatalar yüzünden tepki alıyor

marcao mert hakan ozan hata yaparsa mutlaka başkaları yüzünden oluyor

belhanda konusunda tamamen ilk geldiğinde sneijder ile kıyaslayıp tepki görmesi üzerine ego yapması yüzünden buraya geldi

ısrarla belhanda ince işler denediği için top kaybediyor ve tepki çekiyor diye düşünüyor

Çünkü marcao ve Ozandan ilk bahseden onların iyi olması demek Karabillinin Süpermen olması demek işte dağa çocuk sırf bunu demek için sırtında kambur taşıyor yahu hayat zaten zor mal işte hiç zorluk görmemiş ki

Socrates ekibinden dışlandı işte.Kendi ne kadar kıvırsa da kalitesi oraya yetmedi.Kalitesinden ziyade izleyiciyi yorması da etkili.

socrates ekibi de emre ve erman dışında çok iyi mi tartışılır

yorma konusunda ali ecenin eline su dökemez tabi

ali ece de benim için kanalı kapatma sebebi

İlhan özgen iyidir.Biraz egolu gibi duruyor ama dikkat ettim yorumlarda neredeyse herkese cevap veriyor.Futbol bilgisi de çok iyi.Ali ecenin olduğu programları pek izlemiyor ya da onun kısımlarını geçiyorum.Ama yine de kötu niyetli biri değil.Fanatik beşiktaşlı olmasına rağmen yorumları objektif.

Floryada altyapı topçularına yemek yerine sadece peynir ekmek veriliyor dedi
Yalana bak adamı hasta etmesin geçen sene dünya kadar bütçe ayrıldı futbol okulları dahil değil hiç divan filan da mı takip etmiyorlar yine sinirlendim unutmuştum şimdi yine içimi soğutmam lazım liboş tam bir liboş keşke cezai ehliyetim olmasa

bilakis kara deliktir hatta konu hakkında yazdık bunlar duyum biz gerçekleri yazarız;

Ben de Ali Ece manyaklığı var, her programına bakarım.
Bu kılkuyruk çıktığında öne sarıyorum.

Ali Ece'ye gelince.
Adam dünya futboluna hakim, nadir Türk spor yorumcularından.
Ayrıca ağır Gladbach'lı.

Gscimbom mobil
Ali iyidir ama konu Beşiktaş olunca adam kafayı sıyırıyor fanatiklikten gözlerine perde iniyor direk. O zaman o da hiç çekilmiyor.

sent via GSC

Ali iyidir ama konu Beşiktaş olunca adam kafayı sıyırıyor fanatiklikten gözlerine perde iniyor direk. O zaman o da hiç çekilmiyor.

sent via GSC

Yasinin yetmedigi olaylari sanki tecrube edinmis gibi anlatmasi itici duruyor. 1960 dunya kupasini anlatiyor mesele atiyor fransa kalecisinin adi carasso olsun.

" ya carasso ne kaleciydi be sapkayla cikardi bir de ayni sapkayi gecen modada gordum ama alamadim elim doluydu akmardan aldigim kitaplarla. Bilirsin en ucuz kitaplar orda olur ben de az olucu degilim ehe ehe. "
Asiri yoruyor dinlerken hep bu tarz konusuyor

Yasinin yetmedigi olaylari sanki tecrube edinmis gibi anlatmasi itici duruyor. 1960 dunya kupasini anlatiyor mesele atiyor fransa kalecisinin adi carasso olsun.

" ya carasso ne kaleciydi be sapkayla cikardi bir de ayni sapkayi gecen modada gordum ama alamadim elim doluydu akmardan aldigim kitaplarla. Bilirsin en ucuz kitaplar orda olur ben de az olucu degilim ehe ehe. "
Asiri yoruyor dinlerken hep bu tarz konusuyor
Evet o yanı da var.

Bi de bu herif niye bu kadar takım tutuyor yav. Yok Liverpool yok Celtic

sent via GSC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt