uğur karakullukçu - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam yayın açıyor ve 2 saati aşkın süre konuşuyor. Bırakın da 2 saatlik konuşmanın içinde boş laflar da oluversin. Genele baktığımızda eleştirilerinin büyük kısmı haklı. Sezon başlayacak, orta sahayı hala oturtamadık. Kim gelecek, kim gidecek belli değil.

Eldeki hazır oyuncuları gönderdik, hazır olmayanları transfer ettik, hazır hale gelmelerini bekliyoruz. Planlama böyle yapılmaz.

Ayrıca Uğur Karakullukçu neticede futbol uleması ya da profesyonel antrenör değil. Scout değil. Adam yorumcu. "Şunu nasıl bilmezsin? Burada nasıl yanlış yorum yaparsın? Bu konuda nasıl yanılırsın?" diyeceğiniz adam Uğur Karakullukçu değil. Adam her şeyden önce taraftar olarak yorum yapıyor. Sen gibi, ben gibi. Tek fark, takipçisinin çok olması.

Adam yayın açıyor ve 2 saati aşkın süre konuşuyor. Bırakın da 2 saatlik konuşmanın içinde boş laflar da oluversin. Genele baktığımızda eleştirilerinin büyük kısmı haklı. Sezon başlayacak, orta sahayı hala oturtamadık. Kim gelecek, kim gidecek belli değil.

Eldeki hazır oyuncuları gönderdik, hazır olmayanları transfer ettik, hazır hale gelmelerini bekliyoruz. Planlama böyle yapılmaz.

Oyunculara torpilli demek, Okan hoca kampa götürmek için torpil yapıyor demek boş laf değildir. Kulüp bu arkadaşı dava etsin, ne oldu şimdi ? Hamza ile efe artık hep torpil ile anilacaklar bu herif yüzünden

Ayrıca Uğur Karakullukçu neticede futbol uleması ya da profesyonel antrenör değil. Scout değil. Adam yorumcu. "Şunu nasıl bilmezsin? Burada nasıl yanlış yorum yaparsın? Bu konuda nasıl yanılırsın?" diyeceğiniz adam Uğur Karakullukçu değil. Adam her şeyden önce taraftar olarak yorum yapıyor. Sen gibi, ben gibi. Tek fark, takipçisinin çok olması.
1 saat konuşsun ve boş konuşmasın o zaman.

Oyunculara torpilli demek, Okan hoca kampa götürmek için torpil yapıyor demek boş laf değildir. Kulüp bu arkadaşı dava etsin, ne oldu şimdi ? Hamza ile efe artık hep torpil ile anilacaklar bu herif yüzünden
Adam kendi izlenimini söylüyor. Bu arada burada kendisini savunuyor falan değilim. Umrumda da değil. Ama her lafı hakaret veya iftira noktasına çekmek gereksiz. Bu isimlerin torpilli olduğunu düşünmüş, bunu söylemiş. Memlekette iki çift laf edilemez hale geldiği için, aykırı laf söyleyenin linç edilmesi normal.

Adam kendi izlenimini söylüyor. Bu arada burada kendisini savunuyor falan değilim. Umrumda da değil. Ama her lafı hakaret veya iftira noktasına çekmek gereksiz. Bu isimlerin torpilli olduğunu düşünmüş, bunu söylemiş. Memlekette iki çift laf edilemez hale geldiği için, aykırı laf söyleyenin linç edilmesi normal.

Hocam konuştuğu şeyler ciddi, Galatasaray altyapısınin belki de geleceğini değiştirecek, senin oğlun olsa ve bu konuşmayı dinlese, Galatasaray altyapısına verir misin ? Ben vermem, madem torpil var niye vereyim ki derim. Uğur sadece boş konusmakla kalmadı, kulübün geleceğini de etkilemiş oldu.

Spor Medyasında hemen hemen herkes artık ayıp günah yakışırmı demeden konuşulur olmak için herşeyi yapıyor söylüyor malesef . Ahmet Çakar gibi doktor olmuş ülkemizin en üst düzey hakemlerinden biri saygınlığını kaybetmek pahasına kendini ne hallere soktu milad ordan başladı sanki birazda.

obsesif mi bu bir defa tete eleştirdi onda da eleştiri aldı diye takıntılı gibi Tete ile ilgili doğru olsun olmasın ne kadar eleştiri gündem konu varsa peydah ediyor. Önyargılısın aksini ispatla bekliyoruz forumda hadi bakim. Vardır kesin gizli üyeliğin.

Bizim halkın klasik iftira atma şekli. "Babadan torpilli". Babası ünlü futbolcu olanın iyi futbolcu olma hakkı yok mu

Futboldan anlamayan magazinsel bir adam bu uğur

altyapı dışında söylediği şeylerin çoğunda haklıydı bana kalırsa.

Zaniola 5 miyon'a kiralanması, şarta bağlı satıştaki şartların, bonusların ne olduğunun açıklanmamasını eleştirdi. Sakatlansa, almıyoruz deseler ne poh yiyeceğiz dedi kısacası.

Geçen yılın kadrosunu koruyup bir tane 8 almak varken şimdi pek çok mevkide sorunlu bir kadro var dedi.

Geçen yılın özellikle ikinci yarısında Kerem-İcardi uyumu varken Zahayı aldık. Keremi bozacak bu transfer dedi.

Zaha, Tele ve Hakim'in yüksek maaşla transferleri ile Torreira'yı da mutsuz ettik, maaş sorunu yaratıldı dedi.

Berkan sene başında 6,5 a Geona'ya gidebilirdi, göndermedik şimdi 3,5 a gidiyor. O zaman gönderip orta saha almak varken şimdi daha ucuza gönderip orta sahasız kalıyoruz. Bu nasıl planlama dedi.

Hepsi bizim forumda da söylenen şeyler diye çok yadırgamadım ben de, haklılık payı çok, ama çok karamsar konuştu.

Tek iyi transfer için de Hakim Ziyech dedi. tek olumlu sözü bu oldu, sonuna kadar dinleyemedim tabi belki sonradan daha iyi konuşmuştur.

Ha bir de birisi yorumlarda "muhasebeci misin" dedi. "evet muhasebeciyim var mı?" dedi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt