uğur karakullukçu - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eskiden sempatikti sonra youtube geçince antipatik olmaya başladı objektif olacağım ayağına. Doğru çıkan duyumunu hatırlamıyorum mesela nantes'in 10 numarasini bizim icin demisti ama alakamız bile yokmuş.
Yani gundemde kalmak için biseyler uyduruyor

Marcao sürecine değinerek Monci - Zaniolo - GS üçgeninde hak veriyorum ama az bir şey dediklerine - zira 5 M aldık hoş güzel ama satın alma şartı kaç maçtır nedir açıklanmalıydı bence de... adam sakatlandı etti şart yerine gelmedi 5 M almış olcan sakat zaniolo gelmiş olacak geri belkide (Zaniolo'ya her daim kapım açık - sakatlık kısmı beni epey korkutuyor o transferde)

Niye bu kadar tepki aldigini anlayamadim. Kendi dusuncelerini aktarmis.

Bunlarin hepsine katilmasam da bir coguna katiliyorum.

Katildigim konular:
- Transferlerde ihtiyac yerine firsat/isim transferlerine odaklanilmasi
- Oyuncu satislarinda rezil bir politikamiz olmasi
- Berkan olayi dogruysa skandal bir olay. Kaan Ayhan’da Berkan kadar oynardi.
- Alt yapi sorunlari

Bence adam cikmis taraftar gibi konusmus. Kimisi de demis ki yok para almis falan. O kadar da degil. Herkes sizinle ayni seyi dusunmek zorunda degil. Galatasaray kulturunde elestiri vardir.

Niye bu kadar tepki aldigini anlayamadim. Kendi dusuncelerini aktarmis.

Bunlarin hepsine katilmasam da bir coguna katiliyorum.

Katildigim konular:
- Transferlerde ihtiyac yerine firsat/isim transferlerine odaklanilmasi
- Oyuncu satislarinda rezil bir politikamiz olmasi
- Berkan olayi dogruysa skandal bir olay. Kaan Ayhan’da Berkan kadar oynardi.
- Alt yapi sorunlari

Bence adam cikmis taraftar gibi konusmus. Kimisi de demis ki yok para almis falan. O kadar da degil. Herkes sizinle ayni seyi dusunmek zorunda degil. Galatasaray kulturunde elestiri vardir.

Zanio mevzusunda da katılıyorum, ilk haber çıktığında biz burada oyuncuyu değersizleştiriyoruz demiştik.

Medyadaki Galatasaray miyim diye geçinen sözde doğrucular var bunları hepsini alıp kara listeye eklememiz her alanda boykot etmemiz gerekiyor.Levent Tuzemen Evren Turhan gibi bizi gerçekten savunan yorumculara da sahip çıkmamız gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt