Uhrencup M:1 | Galatasaray 3-0 FC Zürich | M.S | 17 Temmuz - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uhrencup M:1 | Galatasaray 3-0 FC Zürich | M.S | 17 Temmuz

Lan Hakan :) Sen yine hassas dönemindesin herhalde. Kafann basmadığı konularda konuşma. Git ona buna çöp de, ülke futbolunu kötüle falan.

Kafanın basmadığı, sınırlı olan çapını aşan konulara girme. Boşver. Zorlama kendini yani.
Kimin kafasi basmiyor görüyoruz. Bunun neresi siyaset demen kimin ne derece bilgisiz oldugunu gösteriyor. Birilerin talimati ile milyonlarca taraftari olan bir kulüp veya takim siyasi islere karisiyorsa, bu gruplasmaya neden olur, tribünlerde olsun olmasin. Her Galatasaray'li taraftar ayni olmadigina göre sporcu olarak bu islere bulasma bitsin. Ben Galatasaray taraftariyim, rahatsiz oldum mesela ve emin ki tek degilimdir 20 milyon icinde.

Ama tabi, benim kafam basmiyor :) Hadi hülog diyelim ozm.

Hakan ve Gökhan daha fazla hakaretli tartismaya devam ederseniz ceza alacaksiniz, tartisiyorsanizda sakin sakin tartisin :D

Sneijder bizzat yedek kulubesinden gitti Aldi bayragi

Bence hos bir görüntüydü,özellikle Sneijder gibi dünya capinda birinin bunu organize etmesi guzeldi

sadece golleri izleyebildim.

gokay ve birhan oynadilar mi? oynadilarsa nasildilar?

izleyenler bir bahsedebilir mi?

Kimin kafasi basmiyor görüyoruz. Bunun neresi siyaset demen kimin ne derece bilgisiz oldugunu gösteriyor. Birilerin talimati ile milyonlarca taraftari olan bir kulüp veya takim siyasi islere karisiyorsa, bu gruplasmaya neden olur, tribünlerde olsun olmasin. Her Galatasaray'li taraftar ayni olmadigina göre sporcu olarak bu islere bulasma bitsin. Ben Galatasaray taraftariyim, rahatsiz oldum mesela ve emin ki tek degilimdir 20 milyon icinde.

Ama tabi, benim kafam basmiyor :) Hadi hülog diyelim ozm.

İnsanın kendini bilmesi çok güzel birşey. Demek ki sen de kafanın basmadığını biliyorsun. Güzel, takdir ettim :)

Ama "hüloğ" falan diyerek ortalık yerde siyasi naralar atma. Forumda yasak çünkü bu tür siyasi şeyler.

Türk bayrağının açılmasının neresi siyaset?161 tane adam öldü olaylarda. Birçok da yaralı var. Yas tutmak,anmak adına yapılmaz mı?Bayrak açılması Erdoğan'ı desteklemek mi oluyor?! Bu nasıl bir kafa yapısı!

futbolcular kendileri yapsa eyw, isvicredeyiz ama turkiyedeki insanlarin taraftarlarimizin yanindayiz vb gibi bir anlami olabilir
ama tayyibin akrabasinin olayin ardindan cakalca ortaya cikardigi bir dayatma

Anladım. Ben futbolcuların olaylara karşı bireysel duruşu diye düşündüm. Kulüpler Birliği, Göksel'in halt yemesi olduğu konusunda bilgim yoktu.

Umut donk yasin herzamankisi gibi...

Linnes gine tatmin etmedi beni

Serdar aziz'i geldiginde elestirenler 2 3 ay sonra nasil oveceklerini dört gozle bekliyorum

Bruma'nin son vuruslarinda ilerleme var, bruma oynayinca maca ayri bir zevk geliyor, eger boyle oynamaya ederse kanatlarda sinan ve bruma'yi oynatip ilerde de poldi oynar ve cok can yakariz.

Bu takima lucas leiva - obi mikel - lassana diarra gibi önlibero sart. Bir de forvet alinsin. Zaten bundan baska transfer yapamaz beceriksizler, ihtiyac olanlari alsinlar bari... alternatif oyuncular da donk olcan umut falan 1.5m ile otursunlar... bunlar hemen temizlenmesi lazimdi ama yapacak birsey yok, belki 1 ay icinde bu cöpler de gider belli olmaz.

Umarim psv bruma'nin pesini birakmistir, bruma'yi satan hemen istifa etsin.

Türk bayrağının açılmasının neresi siyaset?161 tane adam öldü olaylarda. Birçok da yaralı var. Yas tutmak,anmak adına yapılmaz mı?Bayrak açılması Erdoğan'ı desteklemek mi oluyor?! Bu nasıl bir kafa yapısı!

Bos ver kardesim. Turk bayragimizi gorenlere battiyor. Hemen siyasete bagliyorlar, insan Turk bayragini gorunce tuylerimiz diken diken olurken adam siyaset goksel gumudag falan diyor, boyle zihniyetler cok yapacak birsey yok gormezden geleceksin.

Bruma 'yı sağ kanatta deneme saçmalığını bırakmamız lazım artık adam solda çok daha etkili ve şut imkânı da buluyor.
Sinan sağda Bruma solda Sneijder ortada+Lucas Leiva ve Süper bir forvet ile Türkiye ligini domine ederiz.

Tabi bunun olmasi icin Umut'un da Bodrumda olması gerekiyor depoya falan atın onu nolur çıkmasın

Linnes çok pasif ve etkisiz oysa kendisinden umutluyduk. Bu gidişle bütün yıl sabriyi sağbekte izlicez anlaşılan

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bruma manyakca oynuyor inş devam eder tecrübelendiğini sahada gösteriyor..

sinan iyi,emrah sanılanın aksine iş görücek gibi, endoğan gol attı ama bişey anlamadım az oynadı,serdar iyi oynadı, linnes vasad böyle giderse sarbi oynar orda yine bu yüzden cavandayı bir an önce almalıyız.

Üst Alt