Uhrencup M:1 | Galatasaray 3-0 FC Zürich | M.S | 17 Temmuz - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uhrencup M:1 | Galatasaray 3-0 FC Zürich | M.S | 17 Temmuz

ilk defa galatasaray macini canli izlemeye sansim oldu, güzel mac oldu. ultraslan yoktu heralde macta, cünkü ara sira yönetim istifa diye cagrliyorlardi. umut bulut'u ilk ve son defa canli izledim umarim, hayatimda bukadar yeteneksiz bir futbolcu görmedim. aynisi ise sabri icin gecerli, adam kendisi lesh bir futbolcu, butün oyuncularida bozuyor. dakka 80 falan olmus, adam kendi kalemize yakin bir serbest vurusu ilam uzun kulanacagim diye herkesi ileri gönderdi, chedjou topu iki üc kere istedi, vermedi. topu ileriye sisirdi, top disari gitti. baska bi sefer dakka 60 falan, serbest vurus kullanacagiz, topun etrafinda kim varsa ileri gönderi, topu direk outa atti. berk ünsal iyi bir cocuk, takimda 3 forvet olmali (1. Transfer, 2. Poldi, 3. Berk) ama muhtemelen kiralanir bizde yine umut bulutu izleriz.

Emrah Bassan iyi bir futbolcu, cok iyi bir yedek olur her mac böyle oynarsa.

Son düzenleme:
İşte bu teröristlerden korkacaksın.Hem islama düşman, hem türk insanına düşman.İki gün evvel insanların üzerinden geçen tanklara emiri bunun babaları verir işte.Bu insanların yok olmasını umuyorum.

Oradaki askerlerin hepsi halkın üzerinden geçmedi, masum gariban Türk erlerini katledenlere 1 laf dahi söyleyemenler Türklük taslamasın. Kalleş pkklı itler dahi bu kadar alçalıp bu kadarını yapmadı Türk askerine. Şimdi def ol git korna mı çalıyorsun, demokrasi bayramı mı kutluyorsun ne yapıyorsan yap.

Oradaki askerlerin hepsi halkın üzerinden geçmedi, masum gariban Türk erlerini katledenlere 1 laf dahi söyleyemenler Türklük taslamasın. Kalleş pkklı itler dahi bu kadar alçalıp bu kadarını yapmadı Türk askerine. Şimdi def ol git korna mı çalıyorsun, demokrasi bayramı mı kutluyorsun ne yapıyorsan yap.

Sakallı insan yaralı taşırken fotografını orasından burasından kesip işidçiler erleri kesiyor diye ağızından salyalar akarak paylaşımlar yap sen.Senin gibi yaratıkla bunu tartışamam. Yok olmanı ummaktan başka bi dileğim yok.

Sakallı insan yaralı taşırken fotografını orasından burasından kesip işidçiler erleri kesiyor diye ağızından salyalar akarak paylaşımlar yap sen.Senin gibi yaratıkla bunu tartışamam. Yok olmanı ummaktan başka bi dileğim yok.

Köprüde kafası kesilen, cesetleri tekmelenen, camilere götürülüp dövülen işkence edilen, önce ıslatılıp sonra kemerle dövülen 19-20 yaşındaki darbeden haberi dahi olmayan Türk evlatlarına yapılanları içine sindirenler yaratık olanlar. Sadece yok olmamızı dileseniz saygı duyarım, ama siz direk yok ediyorsunuz.

Bayrak ile poz verilmesi yanlış bulmuyorum ama taraf olmamak suretiyle.
Binlerce türk ailenin ocağı söndü. Akp yandaşları. .. linç edilen askerlerimiz hepsi için açılmış ise o bayrak siyaset olmaz.
Hepsi kardeş türk farklı görüşleri temsil etseler bile. Türk bayrağının altında da tüm farklı düşünen türk milletimizi temsil ediyor

Son düzenleme:
Bence bayrak olayini cok abartiyorsunuz.

Orada kac tane insan ölmüs yahu pisipisine hem asker hem sivil insan. Birakin da bayrak acsinlar yani, bari bu olayda bir bit yenigi aramayin ayrimcilik yapmayin taraf tutma pesinde olmayin.

Üst Alt