Ujfalusi: "Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ujfalusi: "Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız"

Cevap: Ujfalusi: "Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız"

Biraz yerler onu burada sanki.

bugun hollanda sitenin birinde (voetbalzone.nl) yine haber var reyes ile ilgili. 4 milyon euro ya almisiz. kaynak da AS olarak gosteriliyor.

Met de aanstaande overgang van José Antonio Reyes naar Galatasaray is ongeveer vier miljoen euro gemoeid. 'Hij kost maar eenderde van het bedrag wat we voor Ardan Turan hebben ontvangen", verzekert Unal Aysal, preses van Galatasaray, over de transfer van de Turks international naar Atlético Madrid. Reyes zag vorige zomer af van een transfer naar Istanbul, maar gaat nu wel akkoord. (AS)

Emre Colak sol acik, Reyes sag acik. Güzel olabilir. Ben bu transfere sicak bakiyorum ama düsünülen diger isimleri de bilmek isterim acikcasi. En iyisi kimse onu alsinlar.

reyes tam aradığımız oyuncu gerekirse forvet arkası oynat,gerekirse sağ sol kanat...bizde su an reyes gibi dikine gidecek adam yok...en azından kazım stresinden kurtulmuş oluruz...

yiyecek kimse kalmadı renkdaş

O anlamda değil, takım için bir sıkıntı olmaz ama Reyes tipi oyuncuları bu ligde yiyorlar genelde. Beğenmiyor değildim kendisini zamanında ama bizim lige göre bakmak gerekiyor bazı transferlere bunu anladım.

O anlamda değil, takım için bir sıkıntı olmaz ama Reyes tipi oyuncuları bu ligde yiyorlar genelde. Beğenmiyor değildim kendisini zamanında ama bizim lige göre bakmak gerekiyor bazı transferlere bunu anladım.

pardon yalnış anlamışım...alexi senelerdir kimse yiyemedi..lincoln bile çoşmuştu onun için sorun olmaz

Ikinci forvet olarak Miccoli´yi alsak kafayi yerim.

gel bari ne diyelm aydından riera dan iyidir.

Muslera

Eboue

Ujfalusi

Melo

Elmander

Baros

Reyes

ozaman sol veya sag kanatta Sercan-Kazim-Emre-Engin rekabeti yasanir. Pek oynamiyor bence daha iyisi gerekli. ama ne diyelim hayirli ugurlu olsun.

---------------------Muslera----------------------

Eboue----------Ujfalusi---------Semih-----------Hakan

-------------Melo---------------Selcuk--------------

--------Kazim------------------------Emre (Engin)------

-----------Elmander------------Reyes--------------

Guzel oldu:D

Üst Alt