GSC Haber - ultrAslan: "Acun Medya'yı boykot ediyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber ultrAslan: "Acun Medya'yı boykot ediyoruz"

2 ay sonra koyu Galatasarayım diyen çıkar bunun programında şebeklik yapar.

Bunun o kölesi Esat yok mu onu boykot edin kardeşim madem birilerinin kölesi olmayı seviyor o zaman o tarafa yallah.

Buna ciddi katılacağım ben zaten izlemiyorum ama gittiğim yerde açıksa ki çoğu yerde açık oluyor ses etmiyorum. Artık kapatmalarını rica edeceğim, yoksa da ben gideceğim. Bu saatten sonra tv8 logosu görmek istemiyorum. Tv8 açık olan kahveye bile girmem daha.

Senelerdir TV 8 ve TV 8.5'u açıp izlemem misafir geldiğinde bile Survivor istese gider film ya da belgesel açar geçerim.

Galatasaray maçları olmasa Exxen bile almazdım ama bundan sonra artık 1 kuruş para bile vermem ne haltımı yiyorsa yesin.

Son düzenleme:
@Yiğıt Karagöz boykot ettiğinde tüm Galatasaraylıların boykot ettiklerini sayacağım.
Kazandığı neredeyse tüm parasını buna mesaj atarak bitiriyordu bir zamanlar.

video hazırlasa nolur hazırlamasa nolur çıkıp hakem toplantısıyla ilgili konuşuyo adi herif, adamsan türbünden çekilen ve penaltının netliğini ıspatlıyan videoyu korsun haluk bey ile ilgili talimata tabi bir twet atmaktansa. Gwat

Üst Alt