GSC Haber - ultrAslan: "Acun Medya'yı boykot ediyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber ultrAslan: "Acun Medya'yı boykot ediyoruz"

Acun’dan bu sene sadece İcardi’ye verilmeyen penaltıların bir videosunu yapmasını rica ediyorum. Varsa adamlığı yapar ve yayınlar.

daha maç yayınını veremeyecek kadar sektör bilgisi olmayan ucube ucube bet reklamları yapan insan müsbettesinin teki.
Zaman zaman kurduğu ada hayatında yarışmacılarla ego savaşı yapıp köle gibi davranan herif.
En iyi;
voleybolu, futbolu, basketbolu her bir boku kendisi oynar. En güçlü takım kendisinde olmak zorundadır, çünkü kendisindeki kibrin haddi hesabı yoktur onun için tek olay kazanmak.

Unutma ki kibrin sonu felakettir turşuhan

Konuşanları ve maçları izliyordum bunları da zaten kaçak izliyordum. Sadece özetlerde Youtube kanallarından izliyordum ama artık S Sport ile birlikte özetleri de izlemeyeceğim. İlgili ligler(Serie A, LaLiga ve Euroleague gibi) kendileri yayınlıyor veya kulüp kanalları yayınlıyor.

video hazırlasa nolur hazırlamasa nolur çıkıp hakem toplantısıyla ilgili konuşuyo adi herif, adamsan türbünden çekilen ve penaltının netliğini ıspatlıyan videoyu korsun haluk bey ile ilgili talimata tabi bir twet atmaktansa. Gwat
Üstat pozisyon saha içi kameralarından bile penaltı zaten. Acunun kongredeki konuşmasındaki asıl sıkıntı aleni yalan söylemesi. Hugh Dallas ve hakem arasında görüşmeyi hiç alakası olmayan şekilde anlatıyor kongrede. Aslında Dallas hakeme ne gördün dediğinde hakem müdahale gördüm diyor. Bu kongrede hakemin bambaşka bir şey söylediğini iddia ediyor.

hicbiri gsli degil

gsli arıyorsan gsyi parasız tutanlara bakacaksın

sen gslisin
Bu adamlar GS'ye hizmetleri ve kazandırdıkları başarılar ile GS efsanesi olmuştur. Taraftarlık başka bir şey konuyu çarpıtmaya gerek yok yoksa zaten taraftar kulübün sahibidir. Manu'da nasıl Ferguson, Scholes gibileri efsaneyse yada Totti, Roma'nın efsanesi ise.

Üst Alt