ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deydi!


uA Genel Koordinatörü Oğuz Altay Bugün saat 23:45'de TRT1 ekranlarında yayınlanan Futbol Günlüğü Programında Canlı Yayın konuğu olarak Galatasaray gündemi ve Türkiye kupasıyla ilgili yorumlarını kaçırmamanız dileğiyle.
 
Cevap: Ua Genel Koordinatörü Oğuz Altay trt1'deu ve a harflerini yazarken dikkat edelim degilmi murat r'das
 
Cevap: ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deNiye çıkıyor acaba.Locamı isteyecekler yönetimden?...
 
Cevap: ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'dekadın biraz yonetim sucsuza getirmeye calısıyor gibi geldi... sanki savunuyor..
 
Cevap: ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deLa neyine yardırıyor. Adnan Polat tembihlemiştir o da çıkmıştır programa. Yönetimin sözünden çıkmaz böyle adamlar. Güya taraftar böyle istedi havası yaratarak adnan sezgin ve hagiyi gönderttirecek. uA'nın samimiyetine inanan var mı? Eğer uA bizim gibi düşünseydi ve külüpten bir çıkarı olmasaydı bugüne kadar susarmıydı?
 
Cevap: ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deKıl kaptığım minecana iyi kapak yaptı..Ayhanı sorguluyor bize..Bilmeden konuşuyor..Oğuz abiden tırsdı..Birde diyorki taraftar nerden haberin varmı??Mesaj geldimi diyor ne alaka..Forumda ne konşuyorsak aynısını söylüyor..Terimin gelmesi,BAM falan..
 
Cevap: ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deŞu ana kadar güzel konuştu. Belki Arda açıklaması biraz fazlaydı. Onun dışında herkezin söylemek istediği şeyler.
 
Cevap: ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deuA faturayı Adnan Sezgin'e kesip başkanı koruma altına almaya çalışıyor gibi... son kurşunları..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt