ultrAslan: "Mustafa Cengiz'i destekliyoruz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan: "Mustafa Cengiz'i destekliyoruz"

Dogrudur hocam ne diyeyim. Sen begeniyorsun ben begenmiyorum.

ua fedakar bir olusum degil onu soyleyeyim ve bilet olaylarindan basi cekenler iyi rant elde ediyor.

Gunumuz Turkiyesinde vatan sevgisi kadar takim sevgiside menfaate paralel olmus. Cikarin varsa seninleler.

ua ya bileti kessin yonetim bakalim neler oluyor gorelim.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tüm ultraslana bu suçlamayı yapamayız. Bu zaten rakamsal olarak mümkün değil ama katılıyorum.
Ayrıca sevdiğim bir taraftar oluşum değil açıkçası ama yinede saygı duyduğum bir grup ki sonuçta iyi yaptıkları bazı konularda oluyor arada sırada. Özelikle Ultra aslan Uni yi ayrı yere koyuyorum.

Tüm ultraslana bu suçlamayı yapamayız. Bu zaten rakamsal olarak mümkün değil ama katılıyorum.
Ayrıca sevdiğim bir taraftar oluşum değil açıkçası ama yinede saygı duyduğum bir grup ki sonuçta iyi yaptıkları bazı konularda oluyor arada sırada. Özelikle Ultra aslan Uni yi ayrı yere koyuyorum.
Ayni noktada hem fikiriz. Kimseyide suclamadim. Gunumuz Turkiyesinin asil problemi bu bal tutan parmagini yaliyor. Belki artik yeni bir olusumun zamani gelmistir. Sonucta opsiyon olmali ki kalite artsin tribunde.

Hepsi kotu degil iclerinde cok eski arkadaslarim var. Hatta babamin tribunden kardesleri hala ua icinde ama kalite yok. Sadece kareografi yaparak takima birseyler katilmaz.

Ayni noktada hem fikiriz. Kimseyide suclamadim. Gunumuz Turkiyesinin asil problemi bu bal tutan parmagini yaliyor. Belki artik yeni bir olusumun zamani gelmistir. Sonucta opsiyon olmali ki kalite artsin tribunde.

Hepsi kotu degil iclerinde cok eski arkadaslarim var. Hatta babamin tribunden kardesleri hala ua icinde ama kalite yok. Sadece kareografi yaparak takima birseyler katilmaz.

Yeni oluşuma gerek yok. Yeni liderleri lazım sadece.
Sebahatin gibi mal reisleri yok olmalı işte sadece.
Kabadayılık değil IQ seviyesi yüksek liderler olmalı sadece ve sadece. İlerde olur belki.
İnsanlar gelip geçişi.

Ne kadar boş adamsınız yemin ederim yada bebesiniz , adamları hiç sevmem ama doğru birşey yapıyorlar yapınca da hemen muhalafet fb forumları gibisiniz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ua'ya ve Ziki Senturk renkdasimiza 1 tesekkuru cok gormeyelim

7c5aa172d04016b4eccda55f22dc3a44.jpg

Bu oluşumdan genel manada haz etmeyen birisi olarak, son zamanlardaki yaptırım gücünü ve genel manada taraftarların isteğine uymalarını takdir ediyorum.

Üst Alt