Ultraslan neyi bekliyor? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan neyi bekliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ultraslan neyi bekliyor?

Tepki ile ilgili 10 tane konu açılmış. Hepsindede Tepkimi dile getirdim. GSC ve ScoutGS'den bahsettim. Ne bekliyorusunuz yazdım. Adnan Polat'a laflar sokuyordunuz.. Kulübü savunmuyor taraftarı savunmuyor diye şimdi Kulübü ve Taraftarı savunan başkanımız var ona destek verilmiyor dedim.

helal olsun

cuk oturmus

ultrAslan'da benimde üyeligim var ama ne girir, ne de okurum.. ultrAslan'i elestiremeyeceksin, yönetim uA'ya para veriyorsa yönetime hiç bir konuda laf söyleyemeyeceksin, kisaca fikir ayriligi olmayacak, olursa ceza yiyorsun... ultrAslan bir trafik kazasinda öldü... Maalesef.. Artik amaci sadece Galatasaray'a hizmet olan, her Galatasarayliyi sahiplenecek bir taraftar grubu olusturmaliyiz..

Durun baştakilerden onay alsınlar yaparlar.Oğuz nerede Oğuz mali kongre içinde kalmış demek ki.Sindiremediler hala yeni yönetimi.

Açıklama falan yok daha.. Beyefendiler tatil yapıyorlar herhalde pek ilgilenemiyorlar siteyle ha? Eğer sen kendine Galatasaray'ın en büyük taraftar oluşumu diyorsan biraz daha duyarlı olacaksın bazı konularda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt