Ultraslan neyi bekliyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan neyi bekliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ultraslan neyi bekliyor?

arkadaslar lütfen acele etmeyin hele şu atlıları polarları satıp dükkan acalım sonra tepki veririz amaaannn ne olacak bütün klüpler taraftarlarıyla bir olup düşmesin diye yalakalık yaparken benim başkanım aslanlar gibi acıklama yapmıs kimin umrunda atkı hemde şal atkı satıcaz

adam ağır konuşmuş. ua forumdan.

Dün aynısını başkanada yaptık , biraz sabredelim bakalım , ben şahsen farklı bir tepki koymalarını bekiyorum

Beyler su atkilarin parasi ne kadarsa verelimde, dükkani kapatip gitsinler.. Büyük Galatasaray taraftarini bölmeleri yetmiyormus gibi, Galatasaray adini, renklerini kullanarakta ceplerini dolduruyorlar..

Bugün destek vermeyeceklerse, yapılanları protesto etmeyeceklerse hiç bir zaman destek vermesinler, lüzumu yok ki son dönemde hiç bir şey yaptıkları da yok zaten.

Laaaaaaynnnn "Ultraslan" degil "ultrAslan" olarak yazilmali.. bas harfi küçük, ortadaki A harfi büyük yazilmali.. Kaç sefer diyecegiz, tas olursunuz tas.. Dinden imandan mi çikmak istiyorsunuz ?

Ultraslan elite taraftarliktan cikti artik GS taraftarini musteri olarak goruyor. Bunlarin sitesine gitmeyin.

amuda kalkıp ayaklarıyla mı alkışlayacaklar kararları? nasıl bir tepki olabilir?

Bi bekleyelim bakalım bende sevmem ultraslanı ama bu olaya tepki koyacaklardır mutlaka buna inanıyorum içlerinde azıcık galatasaray sevgisi varsa.Farklı derken oluşumdan bahsediyorum , toplu bir tepki oluşumu yaratabilirler.İstediğimiz kadarda sevmesekte galatasarat ve tribün diyince akla ilk ultraslan gelir , etlili bir tepki yaratabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt