UltrAslan: "Sabrımız kalmadı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UltrAslan: "Sabrımız kalmadı"

Bu yonetim secim karari almazsa bunlari ibra edenler net haindir baska takimlidir yada cikarlari vardir tam secim zamani lig bitmis hic bir hedef kalmamis secim yeni hoca yeni baskan yeni umutlar

Daha kaliteli yonetim ne yahu?

Klubun anahtarini Ali Koc`a versen utanir Galatasarayi 15. yapmaya.

Daha kotusu olmaz. Inanin Dursun baskan Abdulrahim sportif subenin basinda olsun yine bundan kotu olmaz.

Yeni gelecek yönetimin ilk görevi ua yok etmek olsun
Kesin birileri yine sucuk göndermistir bunlara, bence ua gs’nin menfaatleri icin vermiyor bu tekiyi

Yönetim konusunda haklilar

Burak Elmas ve yönetiminin göreve talip olma sebepleri kendi cikarlari,is hayatlarinda sayginlik kazanmak

Bu sucuk yalayıcı karaborsacı dumbukleri ciddiye alan var mi.
Valla ciddiye alirlar almazlar bilmem ama stadta bu adamlar var. İsteyen almasın. Burdan sabaha kadar yaz gitmez bu yönetim ama stada onları sokmayacak olanda yine ua. İster sucukcu de ister ne dersen de gerçekler bu. O yüzden sonuna kadar destekliyorum ben

Ellerine yarim ekmek sucuk+20şer lira versen 90 dk büyük baskan diye bağırırlar stadda olsalar ne olacak.
Renktas ben buna inanmıyorum. Para yiyen heryerde vardır burası Türkiye ama binlerce insan para yediği için mi şuan elmasın karşısında. Yani tamam kötü şeyleri olabilir her taraftar oluşumunun kötü taraflarıda vardır ama o kareografileri filan bize güzel şeyler yaşatmıştır ua. Belki işin içinde olsam farklı şeyler görsem böyle düşünmem ama şuanda açıkçası destekliyorum

Renktas ben buna inanmıyorum. Para yiyen heryerde vardır burası Türkiye ama binlerce insan para yediği için mi şuan elmasın karşısında

Alttaki koyunlara kim para verir renkdaş. Alttakilerin kendi kisilikleri ve gorusleri olmadigi icin usttekilerin ağzının içine bakıyorlar. Usttekileri alsan yeter ki zaman zaman alınıp satılıyorlar zaten. Buna emin olabilirsin.

Şu anda karşı olanların buyuk bölümü terimi kovduğu icin karşı. Geri kalanı burakin nasil biri olduğunu gördükleri icin başından beri karşıydılar zaten.

Alttaki koyunlara kim para verir renkdaş. Alttakilerin kendi kisilikleri ve gorusleri olmadigi icin usttekilerin ağzının içine bakıyorlar. Usttekileri alsan yeter ki zaman zaman alınıp satılıyorlar zaten. Buna emin olabilirsin.

Şu anda karşı olanların buyuk bölümü terimi kovduğu icin karşı. Geri kalanı burakin nasil biri olduğunu gördükleri icin başından beri karşıydılar zaten.
Yani o kadar detayi bilmiyorum bişey diyemem haklı olabilirsin eğer bu işleri yakından bilen biri isen. Diğer konuda Terimi gonderebilirsin çoğu kişi Fatih hocayı eleştiriyodu zaten ama Terimci diye adlandırılan arkadaşlar Terimci filan olmaktan ziyade Terim yerine boşluğunu dolduracak bir TD gelmediği için birde göz göre göre devre arası takımı bu kadroya mecbur bıraktığı için elmasa karşı kötü duygular besliyo. Diğer grup zaten herşeyin daha derinden farkında ve bu yönetimin nasıl rezil olduğunu zaten görüyor. Günün sonunda herkes Galatasarayli. Ben stada gidip protesto edemem ama bunu yapacak tek oluşum ua. Gerçekleri konuşmak lazım seversin sevmezsin ama stadta onların karşısında bir görüş belirtirsen muhtemelen kavga çıkar bir sürü insan sana saldırabilir. Bunlar hoş şeyler değil ama gerçek bu bunu herkes biliyor. E bu durumda ben eskiden gelmiş bu sistemi degistiremem ua stadta ve orda bu yönetimi gönderecek ikinci güç bu. Bir mali kongre. Yani öyle bir seviyeye getirdikler ki ua filan umrumda değil Galatasaray gidiyo. Bu yönetim mahv etti takımı herşeyi. Bunlar gitmezse daha kötü şeyler başımıza gelecek. Ben olayın tamamen diğer boyutundayim. Bu yönetim gitsin. Artık yeter...

Yani o kadar detayi bilmiyorum bişey diyemem haklı olabilirsin eğer bu işleri yakından bilen biri isen. Diğer konuda Terimi gonderebilirsin çoğu kişi Fatih hocayı eleştiriyodu zaten ama Terimci diye adlandırılan arkadaşlar Terimci filan olmaktan ziyade Terim yerine boşluğunu dolduracak bir TD gelmediği için birde göz göre göre devre arası takımı bu kadroya mecbur bıraktığı için elmasa karşı kötü duygular besliyo. Diğer grup zaten herşeyin daha derinden farkında ve bu yönetimin nasıl rezil olduğunu zaten görüyor. Günün sonunda herkes Galatasarayli. Ben stada gidip protesto edemem ama bunu yapacak tek oluşum ua. Gerçekleri konuşmak lazım seversin sevmezsin ama stadta onların karşısında bir görüş belirtirsen muhtemelen kavga çıkar bir sürü insan sana saldırabilir. Bunlar hoş şeyler değil ama gerçek bu bunu herkes biliyor. E bu durumda ben gelmiş sistemi degistiremem ua stadta ve orda bu yönetimi gönderecek ikinci güç bu. Bir mali kongre. Yani öyle bir seviyeye getirdikler ki ua filan umrumda değil Galatasaray gidiyo. Bu yönetim mahv etti takımı herşeyi. Bunlar gitmezse daha kötü şeyler başımıza gelecek.

Burak bir an evvel defedilmeli. O konuda artik herkes hemfikir. Ama hicbir yönetim tribündeki bir grup bağırıp çağırıyor diye bırakıp gitmez. Bu bos beleş menfaatçi gruplara boyle anlamlar yüklersek onların ekmeklerine yağ sürmüş oluruz. Gereğini yapacak olan genel kuruldur ama bizim genel kuruldaki insan kalitemiz de diger kuluplere nazaran biraz daha iyi olsa da genel itibariyle cacik. Öyle olmasa dursun ve burak gibiler bırak başkanlığa oturmayı kulübün kapısının önünden bile geçemezler. Neyse haftaya ne olacağını göreceğiz bakalim. Ins bir darbe yapılır da kurtuluruz sunlardan.

Ultraaslandan hiç hazmetmem ama bu konuda kesinlikle katılıyorum, Galatasaray tarihi boyunca böylesi rezil bir duruma daha önce hiç düşmemişti, bunu başaranları görevde tutmak bu kulübe ihanet etmektir.

Üst Alt