ultrAslan sorunsalı - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan sorunsalı

Cevap: ultrAslan Sorunsalı | Tek Başlık

Ben Ali Sami Yen zamaninda gordugum ani hic unutmam. O zamanin meshur kapali davulcularinin karaborsaci olmasi.

Bir digeri; ismini vermeyeyim adamin, yine Sami Yen'de İbb maci oncesi cebinden onlarca kombine cikartti yemin ediyorum. Yani demek istedigim kulup desteklidir. Kotu bisey degil elbet ama aklinizda bulunsun

ultrAslan ‏@ultrAslancom

Dünyada 5 kıta da 43 ülkede, ülkemizin her şehrinde ve üniversitelerinde HERYERDEYİZ! #SchalkeBiletleriNeredeKimlerde ?

yönetim bu işi fırsat bilip yıksa geçse.

loca sahibi kodaman mı bağıracak sonra tribünde?

cluj maçında, braga maçında neredeydi onlar acaba?

açık konuşalım ULTRASLAN çok önemli bir taraftar grubudur ve çok iyi örgütlenirdi bu ülkemizde de böyle mesela 8taş seyircisi takımını iyi destekliyor derlerdi 8taş-fenev maçında goller haricinde seyircisiz maç gibiydi berbat GALATASARAY-schalke maçı 52 bin çekirdekli maçı seyretti fenev taraftarı zaten ölmek üzere tamamen yok olacaklar gibi

yani eskiye nazaran şuan türk futbolu seyircisi çok kötü

gelelim bizim taraftarımıza şu rant işi var ya rant işi milletin içine şeytan bile girmesine gerek yok direk kılık değiştiriyorlar şeytan bile bazı insanlardan kaçmış

ali sami yen'deyken(son sezonda) olmayacak şeyler farkettim utandım resmen bizim içimizde de böyle fırsatçı insanlar mevcut taraftar mısın yoksa bazılarının adamı mı yönetim istifa demek yasakmış içeriden öyle bilgi gelmiş ama adnan sezgin istifa demek serbest atın tutun ona yaa bunlar bizi salak mı sanıyor diye düşündüm adnan sezgin GALATASARAYımızda o zaman neydi doğrudan ADNAN POLATIN adamı o zaman suçlu kim belli ama söyleyemiyorsun söyletmiyorlar direk kavga ediyorlardı bu benim başımada geldi adam gelmiş 50 yaşına burda da bilen olur o kişiyi ismini söylemeden anlamışlardır yaa GALATASARAYlıyız demeye GALATASARAYlısınız her maçta varsınız ama üstünüzde GS forması yok gomlek pantolon ile maça geliyorsunUZ ozamanki eski açık önündeki migrosun oradaki dağıtılan biletleri demiyorum bile kimine para ile kimine bedava o kişilerden bazıları maalesef hala görevde ULTRASLANda adam gibi kişilerde var yok değil (kesin vardır) artık onların geri dönmesi ve faaliyette bulunması lazım

GALATASARAYımızı para kapısı ekmek parası olarak görmesinler DESTEKLEYELİM BURASI ONUN BUNUN ŞUNUN FİLAN DEĞİL BURASI HEPİMİZİN !!!

ultraslanı sevmem yalan değil. Kareografi haricinde yaptıkları baska iyi bisey yok. uA avrupa bu sene deplasman maçlarında gerçekten güzel iş çıkardı hakkını vermek lazım. Yönetimin biletleri kodomanlara vermesi hiç ahlaki değil. Takımı desteklemez ki onlar. Oturur izler gol olursa bi kaç defa cimbombom derler baska bisey olmaz.

satılmadı işte.. dağıtıldı.. taraftara ayrılan bilet çok az veya hiç yok emin değilim

uA-Avrupa?dan AÇIK MEKTUP

bunu da okuyabilirsiniz: ÖZEL : Schalke macı biletleri nerede? Turkfutbol.com Futbol Haberleri

piyasada karaborsada fahiş fiyata birçok bilet dönüyor

benim merakımı celbeden birşey var... bu konuda galatasaray yönetimi suçlanıyor devamlı... benim matematiğim ortaokul ve lisedeyken de pek bir zayıftı... ama basitçe bir hesap yapalım...

veltins arena bildiğim kadarıyla 52500 kişilik... bunun 44500ü (yine bildiğim kadarıyla) kombineli... 52500-44500=8000... shalke'nin de sponsorlarına ayırdığı biletler var... hadi 1500de buna desen... kaldı mı 6500... shalkenin satışta kalan bilet sayısı taş çatlasın 6500... bunun tamamını galatasaray'a vermesi mümkün mü???... galatasaray'a verdiği bilet sayısı 2500'ü geçmez... böyle bir maç için çok düşük bir rakam... bilet sıkıntısının olması da gayet normal...

bunun altında hinlikler hainlikler aramak çok saçma...

Farketmez, ultaslan biletleri almış olsaydı, karaborsadan başkasına satacaktı.

Masum değiliz, hiç birimiz....

Biz forum olarak bir grup kuralım...

Kulüp sene başında ucuz yerlerden bize 5.000 tane kombine versin, bizde Galatasaray aşkı için bu kombineleri 3 katı fiyata, internet başında kombine kapıcam diye debelenenlere satalım.

Yerimiz zaten belli, bizim tribüne dışarıdan gelen ve tadımızı azda olsa kaçırmak isteyenlerin üzerine 15 yaşında çocukları salıp, dayak attıralım.

Stadın hakimi biziz, hani başkası yanlışlılkla başka bir tezahürat yapsa, yargılamadan sopa atalım.

Kulüp muslukları kapattığı andan itibaren de kulübü eleştirmeye başlayalım...

Cevap basit, biz karda yağmurda, çamurda, deplasmanlara gidiyoruz derler...

Efendi sen gitmezsen gitme, senin yerine, gidecek çok Galatasaraylı bulursun, hemde çıkar gözetmeksizin...

benim merakımı celbeden birşey var... bu konuda galatasaray yönetimi suçlanıyor devamlı... benim matematiğim ortaokul ve lisedeyken de pek bir zayıftı... ama basitçe bir hesap yapalım...

veltins arena bildiğim kadarıyla 52500 kişilik... bunun 44500ü (yine bildiğim kadarıyla) kombineli... 52500-44500=8000... shalke'nin de sponsorlarına ayırdığı biletler var... hadi 1500de buna desen... kaldı mı 6500... shalkenin satışta kalan bilet sayısı taş çatlasın 6500... bunun tamamını galatasaray'a vermesi mümkün mü???... galatasaray'a verdiği bilet sayısı 2500'ü geçmez... böyle bir maç için çok düşük bir rakam... bilet sıkıntısının olması da gayet normal...

bunun altında hinlikler hainlikler aramak çok saçma...

yalnız iç saha maçlarında biz de aynı şeyi yaşıyoruz

mesela fb derbisinde de biletler sorgulanmıştı, dediğin gibi bir rakam ortaya çıktı satılan, onlar da 5 dakkada tükenmişti

ama burda olay deplasman bileti olması ve yönetimin grup maçlarında yapmadığı (ya da bu miktarda yapmadığı) bişey yapıp biletlerin tamamının belirli insanlara dağıtması, grup için hiç bilet ayırmaması.. insan soruyor haliyle bu adamlar ne diye ortaya çıktı birden? daha önce nerelerdeydi hayatında deplasman yapmamış adamlar, bu maça da hiç bir maddi derde girmeden gelecek olan adamlar..

diğer tarafta bu maçı belkeyen ve bunun için ekonomik durumunu ayarlamaya çalışan bir sürü insan var mağdur edilmiş.. (kara borsa lafına da cevabım olsun) bu maçı gerek ülkemizden gerek (özellikle de) uA-avrupadan bekleyen bir sürü kişi vardı.. onlar da maddi durumlarını ayarlayıp (otel, konaklama vb.) maça gitmek için hazırlanıyorlardı. bu durum altında karaborsayla uğraşacaklarını sanmam.. he vardır tabiiki arada birkaç kişi ama çoğu kaç hafta önceden uçak bileti + otel rezervasyonu yaptırdığı için borsayla falan uğraşmazlar bu maç.. karaborsadan kazanmak isteyen ülkemizdeki maçlarda da çok rahat kazanıyor zaten ;)

muhtemelen turnikeler kırılır bir sürü biletsiz girer tribüne ;) uA'yı sevmiyor olabilirsiniz ama uA-avrupa bambaşka işler yapıyor.. sutopu, u-18 basketbol, engelsiz aslanlar vb. arma nerde onlar orada.. ve onların vereceği destek loca sahibi amcaların vereceği destekten 100 kat daha iyi olur.. ve o gün takımın bu desteğe büyük ihtiyacı var..

not: kimse bedava bilet beklentisinde değildi bu maç için.. herkes parasıyla maça gitme derdindeydi..

Biz forum olarak bir grup kuralım...

Kulüp sene başında ucuz yerlerden bize 5.000 tane kombine versin, bizde Galatasaray aşkı için bu kombineleri 3 katı fiyata, internet başında kombine kapıcam diye debelenenlere satalım.

Yerimiz zaten belli, bizim tribüne dışarıdan gelen ve tadımızı azda olsa kaçırmak isteyenlerin üzerine 15 yaşında çocukları salıp, dayak attıralım.

Stadın hakimi biziz, hani başkası yanlışlılkla başka bir tezahürat yapsa, yargılamadan sopa atalım.

Kulüp muslukları kapattığı andan itibaren de kulübü eleştirmeye başlayalım...

Cevap basit, biz karda yağmurda, çamurda, deplasmanlara gidiyoruz derler...

Efendi sen gitmezsen gitme, senin yerine, gidecek çok Galatasaraylı bulursun, hemde çıkar gözetmeksizin...

İlk iddianız çok büyük bir iddia,münferit davrananlar dışında gruba maletmişsiniz,kanıt ister.Ortada musluk kapatma olayından çok göz göre göre adaletsizlik var lütfen mantık çerçeveleri içinde objektif olarak yaklaşalım bu olaya.Son olarak belirttiğiniz sözlerde ise küçümseme ve alaycılık sezdim o dedikleriniz oturup klavyede o cümleyi yazmanın dışında bambaşka bir olay her maça deplasmana gidiyorsanız bile bu şekilde indirgeyemezsiniz.

Şöyle bir açıklama yayınlamış kendileri;

Bilindigi üzere takimimiz Sali aksami Gelsenkirchen`de cok önemli bir maca cikacak. Maalesef bu zamana kadar kamuoyunda kulübümüzün macin biletleri ile ilgili bazi yanlis adimlarini caresizce ve üzülerek takip ettik.

Gerek Sebahattin REISIMIZ, Yilmaz BASKANIMIZ ve Veysel BASKANIMIZ ile olan görüsmelerimizden sonra, gerekse kendi aramizdaki istisareden sonra Sali aksami HIC BIR SEKILDE MACA GITMEME KARARI ALDIK.

Kisacasi; kendisini ultrAslan – AVRUPA ailesinden kim görüyorsa, o gün stad cevresinde dahi bulunmayacak.

Bizler kenetlendikce daha da büyüyen büyük bir aileyiz ve takimimiz adina sartlar ne olursa olsun bundan sonra da her zaman yaninda olacagiz.

Unutulmasin ki,

ultrAslan – AVRUPA GALATASARAY´in Avrupa`daki KALESIDIR!

ultrAslan – AVRUPA

Tebrik ediyorum yine çok sağduyulu davranılmış.İzin çıksaydı ne yapılıp edilip o maça girilirdi gerekirse kapılar kırılırdı gerekirse polisle çatışılırdı ve girilirdi.Olası bu olayların üstüne alacağımız cezaları da söylemeye gerek yok klübün menfaatleri bir kez daha düşünülmüş ve bu karar alınmış bazılarının yüzü de bir nebze olsun kızarmıştır umarım.

Maçın 85. dakikası civarında açtıkları rezil pankart için lanet olsun bunlara. Henüz maç bitmeden pankartı açmak bir yana, bu pankartı maçtan önce hazırlamak bile saçmalık. Artık yok olsalar iyi olacak. Yenilgiyi ve elenmeyi baştan kabullenen taraftar olmaz olsun!

Üst Alt