ultrAslan sorunsalı - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan sorunsalı

Cevap: ultrAslan Sorunsalı | Tek Başlık

Berat gitsene Allah aşkına.. Burada yazdıklarını belirt.. Korkma kimse dövmez..

Söyle, içini dök.. Abi bak böyle böylesiniz.. Bunlardan çok rahatsızız de. Kötülemek için oturduğun yerden çabalama da kaldır neticeni, git bir taşın altına elini sok..

Lütfen..

her şey Galatasaray için kardeşim ben gitmeye üşeniyorum gitmem büyük ihtimal ama beni döverler diye gitmekten çekiniyorsan tutayım kolundan götüreyim :eek:

Kuşları niye destekleyelim ..

Onlar da bizi neden alkışlasın. Kalelerini kollasınlar yeter.. Yoksa fark yiyecekler

Savaş mı yapıyoruz..

Forza Benfica...

Ben asla şike yapan bir takıma destek olmam! Benim adıma destekleriz diyemez kimse, bunu da kabul etmiyorum!

Evet gerçekten galatasarayın en büyük sorunu bu sokak serserilerinden oluşan barzoların topluluğudur.

Alparslan Dikmen abi öldükten sonra uA barzolaşmıştır. Açık ve net.

Adlarının karıstığı malum olaylara rağmen Galatasaray için verdiği emeklerden dolayı saygım büyük. O malum olayları kendi içlerinde halledecekleri, ayrıstırıcı değil birlestirici olacakları, verdikleri destekleri daima devam ettirecekleri güzel bir yıl diliyorum. Ayrıca ileride aralarına katılmayıda isterim. Mutlu yıllar UltrAslan.

Kulübün UltrAslanı sadece küfür eden bir grupmuş gibi gösteren açıklaması doğru değildi, bu oluşum değil mi Euroleauge yönetiminden övgü alan, en iyi taraftar grubu seçilen,A lisansı alırsak bun da en büyük etkenlerden biri Abdi İpekçi deki taraftar olur

ultrAslan diktatörlüğü devam ediyor ! Önce Yürüyedur sonra Karşı ve Sultan's şimdi de BH ve Hell grupları . Tribünde tek sözü geçen olmak istiyorlar iyice artık . BH'de ultrAslan çatısındaydı ama son aylarda yaşananlar sanki BH ultrAslandan kopuyormuş hissi verildi . Boys Of Hell , ultrAslandan ayrı bir grup olmak istedi heralde . Sonuç itibariyle yazık oldu . Artık maçlara daha elit kişiler , kurumsal kişiler , çekirdekçi tayfa dediğimiz sadece maçı izleyen kişiler gelecek . Yani İngiltere modeli gibi . İyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum . Ama Türkiye gibi bir ülkede kötü oldu .

Üst Alt