UltrAslan'a rakip geliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UltrAslan'a rakip geliyor

Cevap: UltrAslan'a rakip geliyor

evet ama o insanlar birden yer değişip hadi buyur uA siz gelin demediler herhalde yada uzaya ışınlanıp yerine uA yı oluşturacak insanlar stada girmedi sadece grup resmiyet kazandı o yıldan sonra bile aynı showlar devam etti, kareogrofinin kralını yaptılar sizin eksik gördüğünüz konular sadece tribün dışı konular onlarda tartışılır, uA işe yaramamış diyen adam muhtemelen ultras tribünlerinde her hafta maç izliyodur.

evet ama o insanlar birden yer değişip hadi buyur uA siz gelin demediler herhalde yada uzaya ışınlanıp yerine uA yı oluşturacak insanlar stada girmedi sadece grup resmiyet kazandı o yıldan sonra bile aynı showlar devam etti, kareogrofinin kralını yaptılar sizin eksik gördüğünüz konular sadece tribün dışı konular onlarda tartışılır, uA işe yaramamış diyen adam muhtemelen ultras tribünlerinde her hafta maç izliyodur.

hadi ozaman lalalaylaylay saldır galatasaray

gayet güzel nesi var saldırsana GALATASARAY! ne desinler başka üretin birşeyler o zaman sunalım adamlara görelim bestelerinizi hadi beyler hep beraber.

ponpon kızların bestesi bunlar arkadaşım..

evet ben herzaman kalearkası kapalı da maç izlerim bu yüzden rezillik diyorum ultraslan için...ama hakkını vermek gerekirse kareografide 1 numarayız buna laf yok..ama maç esnasında hiçbirşeye yaramıyor o övdüğün grup...elini vicdanına koy ve bu besteyi yorumla benim için:

saldır cimbom okey lets go oleeeeyyy oleeeeyyy...ne demek bu ya :D

O zamanlar stad da 25.000 seyirci oluyordu tek yurektı tribunler tek sesdi... Herhalde o 25.000 kişi bir araya gelip uAyı kuralım demedi değil mi?

ponpon kızların bestesi bunlar arkadaşım..

evet ben herzaman kalearkası kapalı da maç izlerim bu yüzden rezillik diyorum ultraslan için...ama hakkını vermek gerekirse kareografide 1 numarayız buna laf yok..ama maç esnasında hiçbirşeye yaramıyor o övdüğün grup...elini vicdanına koy ve bu besteyi yorumla benim için:

saldır cimbom okey lets go oleeeeyyy oleeeeyyy...ne demek bu ya :D

senin düşüncendir saygı duyarım ama şu var her tribünün durgunlaştığı bir dönem mutlaka olmuştur bu bizdede olmuştur son olarak o behsettiğin beste değil makaradır,beste kategorisine girmiyor yani.Sonuçta ortaya böyle birşeyde çıkmış bende diyorumki burada yüzlerce üye var ua nın besteleri arabesk bulan beğenmeyen madem öyle yapıcı eleştiri yapılsın yazmakla olmuyor herkes elinden geldiğince üretsin birşeyler belki güzel birşeyler ortaya çıkar ve tribünlerde söylenir.

O zamanlar stad da 25.000 seyirci oluyordu tek yurektı tribunler tek sesdi... Herhalde o 25.000 kişi bir araya gelip uAyı kuralım demedi değil mi?

dememiş olabilir ama uA kuruldu diyede desteklerini çekmişte olamazlar herhalde, Ali Sami Yeni cehennem yapan yürüyedurdur diyen arkadaşlarda o zaman haksız duruma düşer çünkü yürüyedur uA nın içindeki insanların kurmuş olduğu bir arkadaş grubuydu :),multimedya arşivinden kısa bir süre içinde ua öncesi ve sonrası tribünleri koyucam renkdaşım o zaman karar verirsin.

senin düşüncendir saygı duyarım ama şu var her tribünün durgunlaştığı bir dönem mutlaka olmuştur bu bizdede olmuştur son olarak o behsettiğin beste değil makaradır,beste kategorisine girmiyor yani.Sonuçta ortaya böyle birşeyde çıkmış bende diyorumki burada yüzlerce üye var ua nın besteleri arabesk bulan beğenmeyen madem öyle yapıcı eleştiri yapılsın yazmakla olmuyor herkes elinden geldiğince üretsin birşeyler belki güzel birşeyler ortaya çıkar ve tribünlerde söylenir.

binlerce beste önerildi arkadaşım ama öylenmiyor işte,ya adamların ezberi yok ya da sadece kendi yaptıkları besteleri söylemek istiyorlar..

yahu halen tribünlerde 4 sene üst üste şampiyon olduk marşı söyleniyor..10 yıl öncenin marşlarını bırakın arkadaşım,başka şeyler bulun artık

dememiş olabilir ama uA kuruldu diyede desteklerini çekmişte olamazlar herhalde, Ali Sami Yeni cehennem yapan yürüyedurdur diyen arkadaşlarda o zaman haksız duruma düşer çünkü yürüyedur uA nın içindeki insanların kurmuş olduğu bir arkadaş grubuydu :),multimedya arşivinden kısa bir süre içinde ua öncesi ve sonrası tribünleri koyucam renkdaşım o zaman karar verirsin.

o insanlar ua nın saçmalıklarından bıktıkları için ayrıldılar zaten gruptan..video paylaşmana gerek yok,biz bizzat görüyoruz tribünden zaten

Öncelikle beni yanlış anlamayın ben gruplara isimlere takılmış değilim yada muhalefet eden kişi konumunda hiç değilim. Amacım grup bazında bir kitle olmamasına rağmen o tarihlerde dünyaya Asy stadını cehennem olarak tanıtan bir taraftar toplulugu vardı ne oldu da suan (hatta son 5-10 yıllık zaman dilimi baz alınırsa) onlardan eser yok. Korkum aynı şeyi yeni mabedimizde de yaşamak.. O yuzden amacım isimler değil. Herşeyden üstün bir gercek var o da Galatasaray Taraftarıdır.

Bunlar ancak kuru gürültü.Ancak yürüyedur gurubu eskiye dönüş yaparsa o zaman birşeyler olabilir.

ultrAslan Türkiye'nin en büyük taraftar oluşumu. Gelebilecek oluşum uA'ya rakip olamaz, deplasmana uA kadar organizasyon yapamaz. Yurtdışı'na gidecek adam bulunduramaz. Kareografi yapamaz. Azınlık olur. Altından kalkamaz. uA bu işi çok iyi yapıyor. Üstlerinede tanımam. Bazılarının çok zoruna gidiyor bu durum ama ancak internetten mesaj yazma veya bir iki kahvaltı verip üç beş maça girme potansiyelinde kalıyorlar. İcraat göremiyoruz. Heryerde sadece ultrAslan oluyor. Sutopunda, bayan baskette, engelsiz aslanlarda. Ayrıca yurtdışı temsilcilikleri oluşturabilen bir grup daha yok bu ülkede.

Üst Alt