UltrAslan'a rakip geliyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UltrAslan'a rakip geliyor

Cevap: UltrAslan'a rakip geliyor

bu konuda ilk ve son kez yazacağım;

sizler, farklı bir tribün grubu sandığınız ve yalakalık yapmaya çalıştığınız insanlar hakkında ne biliyorsunuz da sürekli "ah onlar olsaydı, vah bilmem ne dursaydı" diye hayıflanıp duruyorsunuz?

bir kere şunu bilin ki bizim tribünümüzde ocak 2001’den sonra ua’dan farklı bir grup hiç olmadı.

sadece üzerinde bir slogan yazan bir pankartımız oldu... o pankartı da ben defalarca ellerimle astım... neden?.. çünkü o pankartta yazan kelime ultraslan’ın bir sloganıydı... o pankartı yaptıran kardeşlerimiz de ultraslan’ın taa içinden insanlardı. hatta bazıları kurucu üyedir... sonra bir şeyler oldu o pankartı kaldırdık... bitti gitti...

o kardeşler hala maçlara gelmektedirler. kimisi kapalıya, kimisi açığa, kimisi de numaralıya gitmektedirler... tek tek hepsi de pırlantadır... çoğu da çocukluğunu bildiğimiz, yanımızda yetişmiş insanlardır.

görürüz, sarılırız, öperiz, telefonla konuşuruz, mailleşiriz kısaca hiç bir sorun, problem de kalmamıştır.

o günlerde başka şeyler olmuştu, bu arkadaşlar bazı faaliyetlerden uzaklaşmak zorunda kalmışlardı. konuların detayını kendileri de biliyor ve bilmesi gereken diğer insanlar da biliyor. tüm dünyanın bilmesine gerek yok.

ayrıca bu arkadaşların dertlenmediği kadar "kraldan çok kralcılar" çıkıyor ya ortaya, onlara da en galiz küfürleri bu arkadaşlarımzı ediyor... çünkü "size ne kardeşim bizim iç problemimizden" diyorlar. bunu da bir kaç kez çeşitli platformalarda dile getirdiler ama dinleyen kim! illa bir şehir efsanesi yaratılacak ya... ua’ya karşı bir şeyler oluşturulacak ya! tüm dert bu!

buraya kadar anlaşıldıysa konuyu başka yöne çevireyim;

bu kardeşler ne şovu yapmışlar arkadaşlar? ne tezahüratı getirmişler bu tribüne?

hadi sayın bakalım da görelim!

ya da siz saymayın, ben sayayım;

üç yıldız koreografisi değil mi? yahu biz yani sen, ben, o olmasaydık, 10 kişilik bir arkadaş grubu, o kartonları stadın içine sokabilirler miydi?

(o gün çoğu ultraslan-unı ve tayfa’dan olmak üzere, en az 30-40 kişi çalıştık olimpiyat stadı’nda...) biz olmasak o 20 bine yakın kartonu

oraya taşıyabilirler miydi? koreorafinin yapılacağı gün o binlerce insana hükmedebilirler miydi? (o gün tam 100 kişiyi görevlendirdik tribünde düzeni sağlasınlar diye... bahsedilen arkadaş grubu ise ortalama 10 kişiden müteşekkildir, hatırlatırım...) koreografiyi stat içindeki mikrofonla kim yönetti ? ben... koreografi başarıyla sonuçlandığında tribündeki irtibatım olan arkadaşımıza ilk sevinç mesajını kim çekti? yine ben.

şimdi, ben’i sayazsanız, buradaki biz kim oluyor acaba sizce? evet doğru bildiniz, tabii ki ultraslan... ama o kardeşlerimiz de ultraslan’ın içindelerdi... demek ki bu biz’in içine onlar da dahil olmuş oluyor...

onların yaptığı, projeyi çizmek ve kartonları almaktı... (kartonları nasıl aldıklarını, daha doğrusu kimden aldıklarını da söylemeyeyim ki ayıp olmasın onlara...) geriye kalan ise bütün tribüne aittir... öyle ya, bir işle tüm tribün uğraşacak değil, üç beş kişi proje çizecektir, diğerleri de uygulayacaktır...

başka ne var ? bir hatırlatın bakalım?

haa bir de tezahürat var di mi?

"s..ktiğimin kupasını getirin bize"

aman ne undergraound bir tezahürat!

yorum bile yapmıyorum. sadece s..tigimiz kupanın türkiye kupası oldunu hatırlatayım!

arkadaşlar,

bilmediğiniz konular hakkında fikir yürütmeyin. goygoyculuk yapmayın. hele yalakalık hiç yapmayın.

bu kardeşlerimiz bir zamanlar kendilerine bir site kurmuşlardı ve kendilerine yalakalanmak isteyenler o siteye üye olmak istediklerinde karşılarına kocaman bir "naaaahhhh" işareti çıkıyordu... aynı şeyi biz bu forumda yapsak ne anamız kalır, ne avradımız... ama onlar yapınca (bazılarına göre mazlumlar ya) çok ilginç ve efsane oldu

ama şunu bir kez daha söylüyorum o kardeşlerimiz kendilerini mazlum falan olarak görmüyor... kendilerine yalakalananlara da çok sinirleniyorlar... onlar bu mevzuları unuttu gitti, bazı yalakalık sevdalısı olanlar unutmadı!

adam boşuna dememiş "kraldan çok kralcı" diye...

son söz;

bu tribünde emek veren, koreografilerin krallarını yapan ve bunları yaparken cebinden milyarlarca lira harcayan bir ua-karşı var, bir ua-sultans var... ve diğer alt gruplar varken... yıllar önce bitmiş gitmiş bir hadiseyi kaşıyıp durmak neden?

ben söyleyeyim yüzdeyüz ultraslan düşmanlığı.

ua yaptıysa kaka oluyor çünkü, bazılarının gözünde...

ee bu memlekette ciğeri beş para etmezler kahraman ilan edilmiş yıllardır... bu da normaldir tabi...

ha yanlış anlaşılmasın bu kardeşlerimize değil bu sözüm, halkımızın genel temayülünedir... bu kardeşlerimiz tek tek benim için pırlatandır, her zaman görüşürüyorum ve hiç bir husumet de gütmüyorum. (diğer abileriniz de öyle...)

hatta yapmış oldukları hatalara ve zamanında kendilerini kullandırmalarına da çok üzülüyorum... keşke kendilerini kullandırmasalardı ve keşke o hataları yapmasalardı. bazıları bunu da dile getiriyorlar zaten. o yüzden boş yere goygoyculuk yapmayın burada.

eğer samimiyseniz diğer arkadaş gruplarına haksızlık etmiş olursunuz.

ama amacınız ua’ya saldırıysa o zaman burda ne işiniz var? gidin ua düşmanı sitelerde konuşlanın.

bir daha bu konuyu açan olursa forumlardan ve mail listlerden silinecektir.

bitti.

Alpaslan Dikmen

ultrAslan Türkiye'nin en büyük taraftar oluşumu. Gelebilecek oluşum uA'ya rakip olamaz, deplasmana uA kadar organizasyon yapamaz. Yurtdışı'na gidecek adam bulunduramaz. Kareografi yapamaz. Azınlık olur. Altından kalkamaz. uA bu işi çok iyi yapıyor. Üstlerinede tanımam. Bazılarının çok zoruna gidiyor bu durum ama ancak internetten mesaj yazma veya bir iki kahvaltı verip üç beş maça girme potansiyelinde kalıyorlar. İcraat göremiyoruz. Heryerde sadece ultrAslan oluyor. Sutopunda, bayan baskette, engelsiz aslanlarda. Ayrıca yurtdışı temsilcilikleri oluşturabilen bir grup daha yok bu ülkede.

ne yani, sana göre ozaman artik yeni fabrikalar, firmalar da acilmasin, cünkü herkes artik o isin icinde

Amaç ultrAslan'a rakip değil, Galatasaray'a destek olmalı. ultrAslan'ın ne kadar kötü bir durumda olduğunu söylemeye gerek yok, bu adamlar Adnan Polat'ın yancılarıdır. Beleş biletlerle girdikleri stadda sadece onların istediklerini yaparlar. Böyle bir rezaletin içindeyiz. Umarım sağlam bir grup doğar fakat yine yukarıda söylediğim gibi amaç rakip olmak değil, Galatasaray'a destek olmaktır, yaptıkarınızla onları imrendirmektir.

ultrAslan böyle bir oluşuma izin vermez.Diğer takımların tribünlerinde gördüğümüz kavgalar bizde de yaşanır artık...

UEFA Kupasindan buyana daha Dogrusu bir Sezon sonrasi Sampiyonlar Ligi Ceyrek Finalinden buyana hem Futbol, hem Taraftar hemde Finansal acidan geriye düstük...

Ultraslan bence artik yeni biseyler yaratmalidir....

Haala Arabeskler söylüyorlar Stat´da...

Haala eskimis Tezahuratlari söylüyorlar....

Carsi gibi Organize olamiyorlar....

RE RE RE RA RA RA Tezahurati ile Galatasaray cosar... Ben son ne zaman söyledni hatirlamiyorum..

Bu TT Arena´yi suanki Besiktas Taraftarina versek bizden daha iyi Yönetirlerdi bu ap acik ortada.....

Tezahurat ve etkinlik konusunu gectim. Bide üstüne Yönetim ile anlasan kisacasi "satiliyor" denilen bir Gurup haaline geldi UltrAslan.....

Ya Bu Gurup Toparlanacak, yada böyle Aslantepeliler gibi Guruplar olusup dahada da kötüsü Taraftarlar dagilacak ve ayri görüsler ortaya cikacak....

Artik birileri bu olaya el atmali bence...

Ultraslana kötü diyende yok Ultraslan bölünsün diyende yok arkadaşlar sakin görüyoruz ultraslanı 2 senedir etkinliği çok azaldı yönetemiyorlar taraftarları bölünme değil gruplaşma olsa ona göre bir düzen bulunur hem yönetmek dahada kolay olur

Neyi tartışıyorsunuz ki, adnan efendi yemliyor onlarda adnanın dediğini yapıyor, bizede burda sinir krizi geçirmek kalıyor. Anlıyacağınız herkes cebine çalışıyor, galatasaray ikinci planda.

P.Nouma:"Bana hep Ali Sami Yen'den bahsettiler"

HAGİ:"Bu seyirci ölüyü diriltir''

TF1 Fransiz Tv:" Paris Ali Samiyen cehenneminden nasıl cıkacak"

Corriara Della Sport: "Milan, Dikkat Et Orası Hala Cehennem'

Davids : (Juve macından sonra) :"Bizde böyle taraftar olsa hiçbir takım karşımızda duramaz"

Bu adamlara bu duyguları hissettiren ultrAslan'dır. Kimse bana çıkıp da ultrAslan kötü grup demesin.

O zamanlar UA mı vardı ? UA 2001 yılında kuruldu , oturması felan 2004 'ü buldu sonrası malum zaten lay lay lay saldır galatasaray . Bilmem anlayabildin mi ?

beşiktaş ı geçtim göztepe falan bizden daha yaratıcılar göztepe isyan marşı nı dinlesinlerde ders alsınlar beste nasıl yapılırmış diye

Ultraslan kadar etkisiz bir taraftar grubu görmedim. Umarim haber dogrudur ve daha etkili sekilde desteklerler takimi.

uA ile olmaz diye kıçımızı yırttık burda. Yürüyedur'a ne pislikler yaptıklarını bilenler biliyor..

uA satılmıştır.

uA satmıştır.

uA bitmiştir.

uA dan bi cacık olmaz.

uA £>##£>$+'!^&/+%//&?)(/'^%__?

Üst Alt