ultrAslan'dan Ali Koç Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Ali Koç Açıklaması!

Yahu boykot filan komik şeyler ülkenin yarışı bunların ellerinde bunlara darbeyi kendi taraftarı ve hükümet vurabilir anca

Koçların bu küçük oğlan zaten çok sevilen biri değildi babası bunu tusia başkanı yapmak için uğraştı istemedi

Ama bu nefret dilini korukledikce zararı kendine olacak farkında değil

Yav şuraya bari negatif mesaj yazıp ortamı sulandırmayın arkadaş. Katılmıyorsanız girmeyin başlığa kimse karşıt fikirlerinizi merak etmiyor özelliklede birileri birşeyler yapmaya çalışırken köstek olmayın bari. İşiniz gücünüz aykırı takılıp millete üstünlük taslamak.

Caroline Giraud Koç.. Bunun ailesini araştırın ve koçların ne kadar derin olduğunu görün. Bu kadının ailesi dünya kömür ve elmas fiyatlarını belirleyecek kadar zengin ve karanlık bir ailedir.
Soner yalçın in beyaz Türklerin büyük sırrı kitabını herkes okusun bunların ne rezil ve Osmanlı yı çökerten aile olduğu ortaya çıkıyor

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adamlar kilit yerlerde var, ben boykot edemem.

Ford kullanıyorum sürekli, Opet dışında mazot alınca araç fazla yakıyor ve titriyor, Arçelik en iyi beyaz eşya markası.

Ama TAT ve SEK kullanmam bak mesela.
Arçelik in kahve makinasından başka 1 tane iyi bir ürünü var mi? Vestel samsung bosch ve türevleri ile kıyaslandığında?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuvalet icin opet geri kalan herşeyin çok net alternatifi var. Koç ailesine para kazandırmak Galatasaray'a ihanettir bana kalırsa.Çünkü belli ki ali koc'un bu tavrı koç ailesini hiç rahatsız etmiyor, açık şekilde düşmanlık yapıyor servetlerine markalarına güvenerek.

Acil boykot şart yoksa senin başkanına istediğini der gıkın çıkamaz

Öyle bir yarar ki aklın şaşar kardeş. Soyle yüzde 10 düşsün satışlar bak nasıl kulak çekiyor ailesi görürsün. Muma döner ali kardeş.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu farkı yaratabilmek için ne kadar insanın buna uyması gerekir ?

hiç anlamam bu işten o yüzden sallamak istemiyorum ama o değişimi yaratacak kadar insanın bu çağrılara kulak vereceğini düşünmüyorum.

boykot işe yarar yaramaz bişey demeyeceğim, boykotu küçümseyenlere de lafım yok ama bir Galatasaraylı olarak her fırsatta camiamıza laf atan Ali Koç'un şirketlerinden birinin ürettiği ürünü almayı kendime yakıştıramıyorum.

muadili yoksa tamam alın da muadili varken de almayın yani nolur, zararını görmezsiniz ya.

Üst Alt