ultrAslan'dan Ali Koç Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Ali Koç Açıklaması!

Olmaz, yapamayız demeyin. Tüpraş da Koç grubununmuş da bilmem ne, kulak asmayın. Dağıtım şirketi ve parakendeci karını başka yere kazandırsak o da kardır.
O kadar markayı nasıl aklımda tutacam demeyin. Tutabildiğin kadarını aklında tut. Bir markayı aklında tutsan o da yeter. Yıl sonu cirolarında boykot yedikleri belli olsun yeter, %1lik bir düşüş bile bu çaptaki firmalara büyük derstir.
Unutma bu Ultraslan vs meselesi değil. Takımına, hocana sahip çık.
Yapabildiğin kadarını yap, ama yap.

sportif açıdan gerçekleşen rekabetin, ticari alanlara taşınmaması gerektiğini düşünmekteyim.

Rekabet iyidir, güzeldir. Fakat rekabet değil bildiğin Galatasaray düşmanlığı var. Düşmana da gereken yapılmalı, haddi bildirilmeli. Basite almamak gerek. Ben çok uzun zamandır ülker ve koç ürünü zaten almam, aldırmam. Genele yayılması iyi oldu.

Aynı zamanda rekabet sportif değil ki bildiğin ticari.

aklımızda nasıl tutacağız bu kadar markayı o da sıkıntı

Renkdaş bunların halk ile etkileşimdeki amiral şirketleri Aygaz, Mogaz, Arçelik, Beko, Fiat, Ford, Yapı Kredi ve Opet. Yalnızca bu sekiz şirketin ürün ve hizmetlerini kullanmaman yeterli.

Burada boykotu küçümseyen arkadaşlar var şunu bilsinler 100 bin imza toplansa bile yer yerinden oynar. Bunlar halka açık veya ortaklı şirketler, bunların hedefleri var hedeflerinden %1 - 2 lik bir sapmayla bile yer yerinden oynar.

Yoksa Koç ailesini bu boykotla batıralım gibi mantıksız bir varsayımın peşinde olan tekbir adam bile yok burada. Yani kimse kendini herkesten akıllı zannedip buralarda akıl zekatı dağıtmaya kalkışmasın. Katılmayan katılmaz olur biter. Arçelik bağımlıları istediğini yapmakta özgür. Buralarda bişeyler yapmaya çalışan insanları küçmseyip iş öğretmeyin.

Şahsım adıma aylaaaar öncesinde başladığım ve çok rahatlıkla uyulabilen bir boykot bu. Opet i sadece sıçmak için kullanıyorum BP den alıyorum yakıtı. Markette sek veya tat görünce hemen muadilleri içim vs..
Beyaz eşya da zaten bosch varken arçelik almam.ziraat, garanti, iş, halk bir dünya kaliteli banka varken yapı kredi aklıma bile gelmedi. Olsaydı hesabımı ve kredi kartımı iptal ederdim.
Çok bilmişlik yapanlar tüpraş der, otokar der Türk traktör der. onlarda bile boykotun yöntemini buldum. Bu şirketlerin hisse senetlerini çıkardım portföyümden.
Bu kan emici grubu zaten sevmezdim bu ali yüzünden nefret ettim. Az çok herkes katılsın mutlaka etkilenir.
Opet, tat, sek, arçelik, beko, yapı kredi kullanma icabında yahudi ikamesini kullan slogan bu. Çünkü bunların yahudiden farkı yok. Herşey Galatasaray için, kötüler için yaşasın cehennem

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arçelik in kahve makinasından başka 1 tane iyi bir ürünü var mi? Vestel samsung bosch ve türevleri ile kıyaslandığında?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buzdolabında şuan Samsung ve Bosch'u tekme tokat döver Arçelik.

Yedek parçası en bol marka, teknik servisi en yaygın marka, satış sonrası garanti konusunda en iyi firma, 7 yıllık buzdolabımız bozuldu, üretim hatası diye aynı model de olmayınca 2 üst modelle ücretsiz değiştirdiler.

Bosch ve Samsung garanti konusunda rezalet ve 3-5 sene de çat diye bozuluyor.

Vestel zaten Allah'a emanet aşırı dandik.

6. haftada kendi stadımızda oynayacağımız maçta 4-5 farklı bi galibiyet alsak zaten ne koç kalır ne fener.bi daha toplayamazlar g.tlerini.O zaman taraftarları koçu protesto ederler zaten.

Buzdolabında şuan Samsung ve Bosch'u tekme tokat döver Arçelik.

Yedek parçası en bol marka, teknik servisi en yaygın marka, satış sonrası garanti konusunda en iyi firma, 7 yıllık buzdolabımız bozuldu, üretim hatası diye aynı model de olmayınca 2 üst modelle ücretsiz değiştirdiler.

Bosch ve Samsung garanti konusunda rezalet ve 3-5 sene de çat diye bozuluyor.

Vestel zaten Allah'a emanet aşırı dandik.
Arçelik'in yedek parçası en bol çünkü bozulmaya en müsait marka.
Samsung buzdolabı alanında bile tokatlamıştır Arçelik ve Beko'yu.

Geçen Fatih Altaylı gibilerin Ultraslana saldırmasının sebebi bu işte.. Liselilere diş geçiren ilk ve tek oluşum.. İnan Kıraç'a posta koymaları bile adamın dibi olduklarının ispatı. Helal olsun..

Koç Grubu'na bağlı Tat Gıda, Galatasaraylı taraftarların boykotu sonrası makarna ve unlu mamüller üretimi yapmama kararı aldığını ve satıldığını 'Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi' başlığıyla KAP'a açıkladı. [AA]

Borsada da bayağı çakıldılar durmak yok boykota devam

Yahu boykot filan komik şeyler ülkenin yarışı bunların ellerinde bunlara darbeyi kendi taraftarı ve hükümet vurabilir anca

Koçların bu küçük oğlan zaten çok sevilen biri değildi babası bunu tusia başkanı yapmak için uğraştı istemedi

Ama bu nefret dilini korukledikce zararı kendine olacak farkında değil

Yarisi onlarin da ben hayatimda aldigim tek arcelik ürunu Telve dir hayatim boyunca. O da 2 li olan di tek gozu 1 ay sonra bozuldu zaten. Adamlarin urunleri kalitesiz. Beko meko hak getire. Samsung, lg, bosch vs varken deli olmak lazim arcelik beko almak icin.

Ne ford ne tofas hayatimda almadim, almam da.

Opet zaten bir kac kez kullanmisimdir. Hayatta kullanmam artik ve hic zorlanmam.

Migros yalan degil aliyordum simdi anadolu grubu oldu ama artik ondan da almiyorum hic.

Tat kullanmam. Calve , heinz kullanirim hep.

Sek almam.

Nerede ise dogal bir koç protestocusuyum. Hic de zorlanmadim.

Not: Uzun suredir ulker de kullanmam mesela.

Koç Grubu'na bağlı Tat Gıda, Galatasaraylı taraftarların boykotu sonrası makarna ve unlu mamüller üretimi yapmama kararı aldığını ve satıldığını 'Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi' başlığıyla KAP'a açıkladı. [AA]

Borsada da bayağı çakıldılar durmak yok boykota devam

Bu haber yalan dolan, boykot nedeniyle değil iş yapmıyor diye bazı markaları 8 milyon liraya başka bir firmaya devrettilee.

Ayrıca burada amaç tabiiki Koç'u batırmak değil, bizden kazandığı paralarla ülkedeki futbol rekabetini sinsi şekilde bel altı vurarak sürdürmeye çalışanlara tepki koymak. 1 kişi dahi boykot etse tepkidir illa ses getirmek zorunda değiliz.

Ayrıca kasıtlı olarak, alternatifi olmasına rağmen Koç ürünü kullananlar gözümde Galatasaraylı falan değil.

Üst Alt