ultrAslan'dan Bir Açıklama Daha! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Bir Açıklama Daha!

''Liseli olssung da ister çamurdan, ister FBJK lı ossung!!''...Açıkça söylemeye yürekleri yetmez ama zihniyetleri bu maalesef...

Bu zamana kadar kulübün menşeyini Galatasaray Lisesinden almış olmasını hep bir övünç vesilesi olarak görmüş biri olarak ben bile ''Artık yeter!, kulübün Lise ile mevcut organik bağı behemahal tümüyle kesilsin'' deme noktasına geldim. Çarkın bu şekilde dönemeyeceği aşikar; koskoca Galatasaray Kulübü markasına kıyasla Galatasaray Lisesi' nin hükmü nedir Allah aşkına?...

Kulüp-Lise ilişkisi nostaljik bir vakıa olarak tarihteki yerini almalı. Yoksa bu kokuşmuş zihniyetle kulübü yönetmek mümkün olamayacak; dün itibariyle ispatlanmıştır...

ultraslanın bu kadar herşeye karışmasından hoşlanmıyorum ama şu an bir şekilde tek güçlü ses onlar.

Ama onların da ne istediklerine karar vermeleri gerekiyor.

Bir yandan lise güzellemesi bir yandan ifşalar.

Sadece bu adamlar üye yapılmazsa ultraslan ne yapacak bırakacak mı muhalefeti yksa tüzükteki lise garabeti kalkana kadar mücadele mi edecekler?

Resilerine liseliler maddi veya manevi ödül ya da ceza verilirse nasıl tavır alacaklar?

''Liseli olssung da ister çamurdan, ister FBJK lı ossung!!''...Açıkça söylemeye yürekleri yetmez ama zihniyetleri bu maalesef...

Bu zamana kadar kulübün menşeyini Galatasaray Lisesinden almış olmasını hep bir övünç vesilesi olarak görmüş biri olarak ben bile ''Artık yeter!, kulübün Lise ile mevcut organik bağı behemahal tümüyle kesilsin'' deme noktasına geldim. Çarkın bu şekilde dönemeyeceği aşikar; koskoca Galatasaray Kulübü markasına kıyasla Galatasaray Lisesi' nin hükmü nedir Allah aşkına?...

Aynı genel kurulda Dursun Özbek gibi birini ibra edip M. Cengiz'i etmemenin tek açıklaması bu zaten.

Bu olaydan sonra bir kez daha görülmüştür ki Liseci ler için Galatasaray amaç değil araçtır oyuncaktır. Oyuncakları elinden alınıp taraftara açılmaya çalışılırsa yapamayacakları hainlik yoktur. Her türlü ihaneti yaparlar.

Ayrıca şu 2 gündür dönen bu liseye girenlerin başarısı üzerine edilen laflara da cevap vermek gerekir.

Evet hepsi zeki çalışkan insanlar olabilir.

Ama şu anda milyonlarla ifade edilen Galatasaraylılar arasında liseli olmayıp o kadar büyük başarılar elde eden, o kadar büyük liselerde, üniveristelerde okuyan, iş kurup yöneten, buluş yapan adam var ki liselilerin bir çoğu bunların yanından geçemez.

Lisede olup tutmadığı takıma üye olan insanlar varken dünyanın en başarıları arasında bulunan Galatasaraylı da olsan o kapıdan içeri giremiyorsun ve bu veletlerden daha fazla ödemek zorunda kalıyorsun.

DÜnyadaki tek eğitim kurumu lise, tek başarılı öğrenciler de bunalrmış gibi davranılıyor.

Aziz Sancar nobelden sonra prestij amaçlı üye yapıldı.

Nobel kazanan bu hocamız Mardin'de devlet lisesinde okumuş.

Nobel almasa da çok başarılı olan hoca muhtemelen öncesinde başvursa şu veletler kadar değer görmeyecekti.

Vasatın övülmesine, elitin karalanması adetine karşıyım ve malesef Türkiye'de çok yaygın ama elit dediğin 3-5 rant grubundan ibaret olamaz.

Ayrıca herşeyden önemlisi şeffaflık ilkesinin çiğnenmesi.

Haksız mı hocam ? malesef haklı. bizim bir değerimiz yok. ben bugun onu anladım.
Lise Galatasaray için önemlidir eyvallah. Ancak Galatasaraya gönül veren 30 milyon taraftarı olmasa kulübün amatör dernekten farkı kalmaz. Kamuoyu gücümüzü kullanıp bu herifleri kazımalıyız kulüpten yoksa bu kafatasçılar aynı şekilde devam eder.Taraftarlar mevcut yönetim ve başkanla bir bütün olursa yıkılmayacak düzen yok.

Lise Galatasaray için önemlidir eyvallah. Ancak Galatasaraya gönül veren 30 milyon taraftarı olmasa kulübün amatör dernekten farkı kalmaz. Kamuoyu gücümüzü kullanıp bu herifleri kazımalıyız kulüpten yoksa bu kafatasçılar aynı şekilde devam eder.Taraftarlar mevcut yönetim ve başkanla bir bütün olursa yıkılmayacak düzen yok.

Stada gidilmemesi storeden alışveriş yapılmaması lazım.

Üst Alt