ultrAslan'dan Bir Açıklama Daha! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Bir Açıklama Daha!

Laf ile söz ile olmaz. mesela malatya maçında tribün terketmek bir protestodur. varsın şampiyon olmayalım. bir tepki şart
Bence takıma zarar verecek her şeyden kaçınmamız gerekiyor zaten olaylar takıma kötü yönde etkileyecektir. Düşünsene daha Türkiye'ye geleni 2 ay olmuş Luyindama maçta taraftar stadı boşaltırsa adama olayı açıklayamazsın ki sen 1000 yaşındaki Liselilerden banane neden takımı yalnız bırakıyorlar diye düşünür futbolcular

Tam tersine kaoslardan iyi yararlanan Galatasaray Taraftarı&Futbolcusu&(Mevcut) Yönetimi ile birlik olup takımı iyice sahiplenmek gerekiyor

Bence takıma zarar verecek her şeyden kaçınmamız gerekiyor zaten olaylar takıma kötü yönde etkileyecektir. Düşünsene daha Türkiye'ye geleni 2 ay olmuş Luyindama maçta taraftar stadı boşaltırsa adama olayı açıklayamazsın ki sen 1000 yaşındaki Liselilerden banane neden takımı yalnız bırakıyorlar diye düşünür futbolcular

Tam tersine kaoslardan iyi yararlanan Galatasaray Taraftarı&Futbolcusu&(Mevcut) Yönetimi ile birlik olup takımı iyice sahiplenmek gerekiyor

Farklı düşünüyorum ben hocam. Takımın zerre sucu yok ama bazen kurunun yanında yaşı da yakmak gerekir.

Gerekirse kulüpte zarar görebilir varsın 1-2 sene şampiyon olmayalım biz şampiyonluk için gönül vermedik ki Galatasaraya Benim abilerim amcalarım yıllarca şampiyonluk görmedi. Bu herifleri kulüpten kazıyacak ne varsa yapılmalı ki gelecek nesiller kafatasçılar dan kurtulsun.

Teknik bakımdan Adnan Polat' a yapılanla neredeyse birebir aynısıdır yapılan (Ana tema, Lisecilerin kuyruğuna basarsan cezaladırılırsın!). Kendisi gerçekleştirmeye çalıştığı tüzük değişikliği konusunda muvaffak olabilse, şimdi bu haltı işleyemeyeceklerdi; çok net bilgi forumdaşlar...

Öyle bir fırtına estirildi ki, yapılanın doğru olmadığını biliyor olmama rağmen ben de destekledim o zaman Adnan Polat' ın ayağının kaydırılmasını; çok geçmeden uyanmış olsam da o utanç benim adıma bakidir, kabul ediyorum!. Dursun Özbek' in son sezonunda yaptığı gibi har vurup harman savurmak yerine, gerçekçi davranarak frene basmış olmasa, kendisinden sonra gelen işin içinden çıkamazdı ama burada hala iyi anılıyor olurdu, onu da belirtmek lazım. Ligi filanca sıralamada tamamlamak yeterli bir sebep değildi yani. Detaylara girersem çok uzar, anlayan anlamıştır...

Hamza renkdaşım sanırım Galatasaray Lisesi mezunusun. Adamlar darbe yaptı sen hala bardağın dolu tarafının peşindesin. Biz stresten yaşlandık burada sen lise derdindesin.

Degilim ama olabilirdim de

Aslinda basit soru su: tum liseliler sence yoneten liseli olsun de ne olursa olsuncu mu? Eger boyle olsaydi Mustafa Cengiz iki defa kuvvetli, arkali liseli adaylari devirebilir miydi

Bir gun icinde pek cok katakulli ile ufak bir carpismayi kazandilar diye savasi istedikleri sartlarda mi savasalim? Lise gelenegini ve gecmisini kendilerinin liseyi temsil ettigini iddia eden bir grup yuzunden cope mi atalim?

Galatasaray'i Galatasaray yapan demokratik kulturu ve ulkenin en eski ozerk kurumu olusudur. Bunda lisenin payi buyuktur. Oyle hemen vazgecmeye gerek yok

Gercekten Galatasarayli olan liseliler bu kulubun isleyisine dahil olmali

Üst Alt