ultrAslan'dan İmza Kampanyasına Destek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan İmza Kampanyasına Destek!

12804690_1137705622930395_2825713906463144125_n.jpg

iş işten geçtikten sonra herkes muhalefet olur mesele zamanında bu beceriksiz yönetici ve futbolcu sürüsüne karşı galatasarayın armasını savunmaktı. buraka, hamzaya, yönetime dalkavukluk yapmakla iyi taraftar olunmuyor.

Ultraslan da sessiz kalamadı. Güzel bir gelisme

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Doğru mu ya. Bir kaç yerde okudum.

IBB maçı 0-2 olunca Ultraslan dan bir bölüm stadı terk etmiş 2-1 olunca geri gelip sonra da "herkes gider biz kalırız" tezahüratı yapmışlar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

IBB maçı 0-2 olunca Ultraslan dan bir bölüm stadı terk etmiş 2-1 olunca geri gelip sonra da "herkes gider biz kalırız" tezahüratı yapmışlar.

Doğru :)
Skoru bilmiyorum da çıkıp tekrar girdiler muhtemel uyarı geldi aklı başında birinden

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre b.'ye yaptiklari protestoyu igrenc yerli tayfasina ve dursuna zamaninda yapsalardi bugun cok farkli seyler konusuyor olacaktik.

Stadı terketmiyorlar. Kafeteryaların olduğu bölümde Dursun istifa diye bağırıyorlar. Sonra tekrar geliyorlar. Videosu var twitterda. Bilmeden yazmayalım.

Galatasaraydan soğumak hakkı bize ait değil!
O hak, 14 sene şampiyonluk görmemiş nesile verilen haktı, onlar da kullanmadılar

Stadı terketmiyorlar. Kafeteryaların olduğu bölümde Dursun istifa diye bağırıyorlar. Sonra tekrar geliyorlar. Videosu var twitterda. Bilmeden yazmayalım.

O hak, 14 sene şampiyonluk görmemiş nesile verilen haktı, onlar da kullanmadılar

Ua dışarı gercek taraftar içeri

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bence de. Ua cı değilim. Yazdıklarıma bak (recep yıldırım)

Şu liselilerin içinde zerre bizim kadar Galatasaray aşkı olacak yemin ederim bu kulübü kimse durduramazdi.
İstanbulun en güzel yerinde yarim milyar dolarlik ada var ve biz bunlarin billurlarini yayip sarap viski icmelerini izliyoruz ve bunlarin Galatasaray hiç umrunda değil Allah Galatasarayimiza zarari olanlari tek tek sorsun.

5-10 sene öncekilerden öyle diyordu büyük ihtimal.
Olumsuz bunlar herhalde. Yaş ortalaması harbi harbi min.80.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt