ultrAslan'dan İmza Kampanyasına Destek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan İmza Kampanyasına Destek!

Kafasında siyah saç kalmamış adamların. Arada bi teyze var boyaya rağmen tutmamış griye çalmış kafasının rengi

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stadı terketmiyorlar. Kafeteryaların olduğu bölümde Dursun istifa diye bağırıyorlar. Sonra tekrar geliyorlar. Videosu var twitterda. Bilmeden yazmayalım.

Galatasaraydan soğumak hakkı bize ait değil!
O hak, 14 sene şampiyonluk görmemiş nesile verilen haktı, onlar da kullanmadılar
Doğru mu diye sordum burada. Öyledir diye birşey demedim.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Az kaldı arkadaşlar 5 10 seneye liselilerden kurtuluyoruz
galatasaray-divan-kurulu-toplantisi-yapildi-161509.jpg
Ölümsüzlük iksirini bulmuş bunlar.

Olse ne yazar? Bir liseli gider bir Liseli gelir. Onemli olan sistem degistirip gelecek Liselilerin hemegonyasini engellemek

Doğru mu diye sordum burada. Öyledir diye birşey demedim.

tepkim sana değil kardeşim. dışarıya verilen izlenim Galatasaray taraftarının stadı terkederken gol attığımız ve geri geldiğimiz yönünde. tüm kuşlar twitterda dalga geçiyorlardı. bizim bazı renkdaşlar da öyle sanıyorlar. ama kimse UA stadı terketti demiyor. Galatasaray taraftarı terketti sonra gol olunca girdi diyor. UA'yı sevmem ben, hatta twitterda hakkında yazdıklarım sebebiyle engellediler beni. Ama yanlış olgu var onu düzeltelim.

Şöyle twitter yorumlarına baktım da bazıları lise onurumuzdur ama... Gibi cümleler kurarak başlayıp halka açılsın demiş. Bu mantıkla bu iş olmaz. Lise ne ki benim onurum olacak. Lise hakkında konuşursam ceza alırım.

Bu kulüp Ali Sami Yen'e borçlu sadece. O vizyoner insan da tesadüfen o lisedeymiş. Artık liseye ya da vakfa ismimizin telif hakkının parasını verip sonra da bağımızı bir daha geri dönmemek üzere koparmalıyız.

Doğru mu ya. Bir kaç yerde okudum.

IBB maçı 0-2 olunca Ultraslan dan bir bölüm stadı terk etmiş 2-1 olunca geri gelip sonra da "herkes gider biz kalırız" tezahüratı yapmışlar.

Yok zaten tepki gostermek icin cikmislar zaten geleceklermis bu zamana kadar Ultraslanin stadi terk ettigini gordun mu o kadadarda degil. Cikmislar zaten geri geleceklermis o aradada gol olmus ben gormedim Ultraslanin stadi terk ettigini bu zamana kadar.

Yok zaten tepki gostermek icin cikmislar zaten geleceklermis bu zamana kadar Ultraslanin stadi terk ettigini gordun mu o kadadarda degil. Cikmislar zaten geri geleceklermis o aradada gol olmus ben gormedim Ultraslanin stadi terk ettigini bu zamana kadar.

Spiker yanılttı herkesi taraftarlar stadı terkediyor dedi sonra da gol olunca geri geliyorlar dedi.

Öyle saçma tepki mi olurmus ya.
Gidipte vazgeçmiş gibi oldu böyle.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu zamana kadar terk ettiklerini kimse gormemis arkasini donseler bu defa arkasini dondu derlerdi takima adamlar nasil tepki gostersin orasini anlamadim.

Spikerin oyununa iyi gelmisiz vallah hepimiz biliyoruz ki spikerler Galatasaray'in aleyhine konusuyor.

Bu şartlar altında hala stada gıdip takıma destek olmak zaten komik. Yönetim istifa demiyeceksen stada gıtmeyeceksın. Bu saatten sonra takımın yenmiş yenilmiş önemli degil

Üst Alt