ultrAslan'dan Selçuk İnan Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Selçuk İnan Açıklaması!

DJd4K23W0AAcRgC.jpg
20582690_1450308881726272_3532163851346771968_n.jpg

Oyuna girerse öyle bir tepki görmeli ki kendi gitmeli bu takımdan. Oyuncu kötü olabilir kötü oynayabilir ama takımı baltalamak ayrı bir olay

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selçuk bundan sonra doğru düzgün süre alamaz. Sucukcular olaya el koydu. Bunlar yönetimi bile çüker ve çüktüler geçmişte. Selçuk gidicidir sene sonu.

yazık böyle yazana kadar ıslıklıyoruz filan yazsalarmış keşke...

Neyse sonu geldi selçüğün ama bu adam oynayacak diye bir maç daha kaybetmemeliyiz sakatlık cezalı vs vs durumu yoksa muhakkak oynamamalı

Açıklamayı beğenmesem de acayip şaşırdım. "Selçuk git" demişler kısaca, sadece bunu deseler bile yeterdi. Tebrik ediyorum polarcıları.

Yönetimden talimat almışlar belli. Talimat dışında kendi iradeleri ile hareket etmez bunlar tecrübeyle sabittir. Yönetim bile Selçuk'u silmiş demek ki enteresan.

Önce dursunu istifaya davet etmeleri sonra selçuk açıklaması doğru yolu buldular.Artık bütün olmalı Galatasaray taraftarı.Sonuçta en büyük taraftar grubu ultraslan Türkiyedeki gerek yok böyle küslüklere hatalar olur geçer gider.
Dursun'a istifa demeleri göstermelikti aynı Sinan'ın forumda yılda bir Dursun'a laf atması gibi ucundan dokundurarak.

sent via GSC

Üst Alt