Ultraslan'dan Şike Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan'dan Şike Açıklaması

Cevap: Ultraslan'dan Şike Açıklaması

Tebrikler... Şimdi eleştirme değil birlik zamanı..

Bu çarka çomağı sokacağız... ya da bu çomağı azize ye .. s..ğız..

Hep oyunlar, senaryolar Sustuysak bir yere kadar Aklınızdan çıkartmayın TÜRKİYE’DİR GALATASARAY! #TFFistifa #LigTViptal #CarsambaGunuTaksime

helal olsun sızlere..sızlerı o kadar elestırdım ama helal olsun, ayakta alkıslanır...GÜN BİRLİK OLMA VAKTİ BEYLER!!

lig tv iptalleriivedi şekilde başlasın.ben iptal ettiriyorum şimdi..

taraftar hakem dudugu caldıgında alkıslı protestoya baslasın yönetim de futbolculara izinversin futbolcular da maca 58 sn alkıs tutarak baslasın

yönetim destekli bir açıklama bence.helal olsun.artık onlar gibi olucaz.onların dilinden konuşucaz

Var ya şu an başkan olsam

süper finaldeki son 3 maça takımı çıkarmam

varsın yiyorsa ceza versinler

ah be Ünal Aysal yap şöyle bir şey...

Bugün ligtv abonesi olmama rağmen aradılar beni. Abone olmak ister misiniz dediler, şikenin bulaştığı, Yıldırım Demirörenin TFF başkanı olduğu, muhabirin koridorlarda fener adına sevindiği bir futbolu sadece Galatasaray için izlerdim, o zevki bile bırakmadınız bende dedim, anladım efendim 'haklısınız' dedi ve kapattı :asd:..

abartmıyorum fener 100 biz bir şike yaptıysak emin olun onlarla beraber düşmeye razıyım

tek istediğim temiz futbol adalet gelmesin avrupada başarı her sene anadolu takımı şampiyon olsun koymaz ama pislik bir lig istemiyorum adalet istiyorum ki galatasarayında ligin en temiz takımı olduğunada adım gibi eminim...

Üst Alt