Ultraslan'dan Şike Açıklaması - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan'dan Şike Açıklaması

Cevap: Ultraslan'dan Şike Açıklaması

Tarih onları değil bizim duruşumuzu konuşmalı bende varım arkadaşlar Türkiyenin En büyük Klubünü Hiçe saydılar Türk bayrağını Avrupa Dalgalandırmış 2 tane kupa sayısız başarı getirmiş takımımızı hiçe saydılar bu saatten sonra lig de tv si de ....... kadar................

arasinda durumu olabilen herkes 50 tl versin, av ukat tutalim gorevi kotuye kullanmaktan dava acalim federasyona

Valla Lig Tv iptallerden pek etkilenemeyecek gibi gözüküyor. Çoğu kişi taahhütlüydü ve iptal durumunda aradaki farkı alıyorlar vs. Önemli olan bu sene iptal ettikten sonra önümüzdeki sezon başında tekrar abone olmamak. Asıl o zaman zor durumda kalacaklardır!

Testiyi kırdıktan sonra çocuğu dövsen ne olur bunu her defasında söyledim çok pasif kaldık .Atı alan üsküdarı geçti, adamlar birde bala mala şampiyon olurlarsa izleyin cümbüşü.Galatasarayın taraftarıda yönetimide sınıfta kalmıştır biz hala centilmenlik havaları atalım la adamlara bir şikeci bilmemneler diye bile bağırttırmayan taraftar grubumuz var .Volkan sığırı hepimizle alay etti elini kolunu sallalaya çıktı staddan, yerin dibine batsın öyle centilmenlik...Eski tribünleri özledim ben arkadaş ,rakip takım futbolcusunun kıçının 3.5 attığı zamanları, kemallettin denen pisliği saha dışında kıstıran taraftarı özledim ...

Yürüyüş Programları | Türkiye, Avrupa | GÜNCEL

2 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPACAĞIMIZ ultrAslan BÜYÜK YÜRÜŞÜ, TÜRKİYE VE AVRUPA GÜNCEL PROGRAM BİLGİLERİ AŞAĞIDADIR, TEMSİLCİLİKLERİMİZDEN BİLGİLER GELDİKÇE GÜNCELLENECEKTİR...

Antalya

Lunapark önü 16:00

Çanakkale

Galatasaraylılar Derneği 15:30

Balıkesir

Özmerkez Önü 15.00

İzmir

Alsancak GSstore önü 15.00

Ankara

TFF önü 15:45

Samsun

ŞanlıUrfa

11 Nisan stadı önü 15:15

Kayseri

Gaziantep

Kocaeli

(İstanbula katılıyor, otobüsler için)

Anıtpark 13:00

Bursa

(İstanbul’a katılıyor, otobüsler için)

Kent Meydanı 10:00

Afyon

Anıtpark önü 15:00

Eskişehir

(İstanbul’a katılıyor)

Kahramanmaraş

İl özel idare binası önü 15:45

KKTC, Lefkoşa

KKTC Galatasaraylılar Derneği 18:00

Hadi beyler hem yürüyüşe destek hemde dekoder iptalleri...

850 Trabzonspor taraftarı 1100 Beşiktaş taraftarı ve 18.000 Galatasaray taraftarının LİG TV üyeliğini iptal ettirdiği öğrenildi.Ntvspor

18.000 Galatasaraylının Lig tv yi iptal ettıgı dönüyor twitterda dogrumudur??? doğruysa çarşamba akşamı şansal aglar beyler..

850 Trabzonspor 1100 Beşiktaş ve 18.000 Galatasaray taraftarının LİG TV üyeliğini iptal ettirdiği öğrenildi.

Devam !

yok kardesim biktim artik bu aciklamalardan. sike yapanlar sokaklara döküldü biz klavye arkasindan ses getirmeye calisiyoruz halen.

18000 iptal doğruysa eğer müthiş rakam.. 2-3 günde böyle etkili bir kampanya daha önce görmemiştim..

birşey soracam bu yürüyüşe GSC katılacak mı ?

''Geleneksek GSC halı saha toplantısı'' gibi yarınkı Yürüyüşe katılım için bu forumda Konu açılacak mı ?

Avrupa'da yürüyüş düzenlenecek mi uA Avrupa tarafından ? ( nerde olursa olsun Arabaya atlar giderim Almanya Hollanda Belçikada olursa )

Yarın Taksime yürüyüşe katılacak arkadaşlar var mı ? Katılacak olanlar benimle iletişime geçebilir mi ? Ve ya forumda bununla ilgili bir konu var mı ?

Yarın Taksime yürüyüşe katılacak arkadaşlar var mı ? Katılacak olanlar benimle iletişime geçebilir mi ? Ve ya forumda bununla ilgili bir konu var mı ?

bu konuya cevap bulamazsin ki ne zaman yazmissin mesajini cevap yok benim sorumada cevap yok. keske okey turnavasi icin davet etseydin bir kac kisi bende varim derdi, cok önemli ya

Üst Alt