ultrAslan'dan Terim Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Terim Açıklaması!

Selçuk oynamamalı dediler oynamadı,Tudor gitmeli dediler gitti,Terim gelmeli dediler ...,Dursunun oyunlarıda olabilir bugün yaptığı leş açıklamalara rağmen sürpriz çıkar mı acaba

Normal şartlarda Dursun Özbek'e randevu bile vermeyecek bir isim ama babasının sağlık durumuyla da alakalı duygusal bir dönemde sanırım Fatih Terim. Galatasaraylılığı üstüne oynandıysa sözlü bir anlaşma sağlanmış olabilir bir ihtimal. uA da böyle kafasına göre açıklama yapmayacak bir oluşum. Doğru veya yanlış sufle verilmiş bir yerlerden. Şöyle denk gelse de Fatih Terim getirilip üzerine Dursun Özbek seçimi kaybetse keşke.

Urfalı hasta Galatasaraylı bir dostumla ocakbaşında dertleşiyoruz bu açıklamayı ona söyledim az önce şöyle bir tepki verdi

Yine ne dümenler karıştiriysen yagli surat!!

Bir taraftar grubu hocayla ilgili görüşlerini açıklamış bu gayet doğaş. Size ne demek falan pek doğru değil. Sonuçta gscimbom ailesi olarak da bir görüş bildirilebilir. Herkes ben onu istiyorum ben bunu istiyorum diye görüş bildirebilir. Kongredekiler karışmasın taraftar karışmasın falan diyoruz da bunlar da karışmazsa yönetim kendi üzerinde hiçbir baskı hissetmeyeceği için saçma saçma icraatlarına devam eder.
Dursun'un oyunu ise de akıllı bir hamle. Ben onun yerinde olsam eğer gerçekten getirmek istiyorsam basın toplantısında hocayla çalışmak istiyoruz deyip topu ona atardım.
Terim de bu kadar insanın onun takımın başına geçmesini istediği bir dönemde gelecekse hiç ego falan kasmadan gelsin. Şu an başkan hoca savaşlarına değil Gaşatasaraylılığa ihtiyaç var. Herkes en büyük Galatasaraylı benim demesini biliyorsa, şu zor süreçte geçmişe sünger çekip elini taşın altına koyacak. Dursun herkesin hem fikir olduğu bir hocayı istememe lüksü yok. Terim de gelmeyecekse bir daha hiç gelmemeli. En zor zaman bugün ise ve bu egolu insanlar bütün kasıntılarını Galatasaraylılık potasında eritemiyorlarsa hiç kimse kusura bakmasında öyle Galatasaraylı olmaz olsun.

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dursun out, terim in

terim, dursun capsizi ile calismaz, dursun bunu anladi, bu yükün altindan kalkamayacagini da anladi ve erken secime gitti

Pek samimi bulmadım, altında bir şey var bence ama olumlu bir açıklama. Dursun, FT'yi seçim kozu olarak kullanacak anlaşılan.

Dursun başkan olarak terim olmadan bu camiada şampiyonluk göremez iki lafı bir araya getiremeyen adam terimi getirebilir mi bence hayır o yüzden başka yollar deniyor buda gayet normal...

ua böyle bir açıklama yaptıysa,dursun dün gece td çalışmasına başladık demişti demekki var bir şeyler....belki de terim seçime git abdurrahimi al yanına dedi yakında anlarız herşeyi

Terim başkan olması için daha erken arkadaşlar hele ki medya ve basının şenol güneş'i aşırı abartmalarından sonra Terim patronun kim olduğunu gösterecektir. Terim'in olduğu yerde başka kral yoktur ve ligimizin tozunu attırmaya geliyor :D

cc47795f3ca85094015bcc12b628787f.jpg

eski ua başkanı, şimdinin dursunun bir adım arkasındaki adam bunu paylaşmış

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt