ultrAslan'dan Terim Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Terim Açıklaması!

Adamlar şerefsiz merefsiz de aslan gibi galatasaraylılar orası su götürmez bir gercek.Forumlarda istediğiniz kadar yazın çizin boşuna taraftar dediğin yeri geldiğinde masaya yumruğunu vurmalıdır.Herkes gider taraftar kalır.
Bu çakal kulüp yöneticilerinin elinde halimiz ortada kimse ultraslanın yaptıklarına mızmız etmesin.

terimle aysalin her sey gulluk gulistanlikken herseyi berbat ederek bugunlere gelmemize sebep olduklarini , bugun dursun diye birinin baskan olmasina dahi neden olan surecin asil mimarlari oldugu ne cabuk unutulmus

taraftarın tepkisinden sonra yola geldi ultra sucukçular. önceden çıtları çıkmıyordu kulübü ne hale getirdiler yeni konuşmaya başladılar

Fatih Terim içerikli bir açıklamada istifa etmiş yönetim için neden bir eleştiride bulunmadınız mı deniyor yoksa ben mi yanlış anlıyorum?

Ultraslan taraftar grubu hakkında yapılan eleştirilerin bir çoğuna katılırım ama alakasız yerlerden eleştirmeye çalışmak komik bir durum.

Açıklamaya gelecek olursak gayet güzel özetlemişler. Şuan TD belirleyecek bir yönetimimiz yok. Elini taşın altına koyması lazım Terim'in.

adamları gram sevmem.dursuna hala ses cıkarmıyorlar cıkaranları da dovuyorlar bunları bılıyorum ancak bu klubun sahıbı genel kurullar gelen yonetımler mı? daha gecen sene tudoru el bırlıgı ıle getırmedık mı? twitterda istedıklerımızı yaptırmıyor muyuz enınde sonunda_? klubun en buyuk taraftar grubu da fıkrını acıklamıs bunun neresı garıp cozemedım.

UltrAslan gibi vizyoner bir oluşumdan Zürich manzarası altında Ünal Aysal paylaşımı beklerdim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terim Dursun gibi vasıfsız bir adamla çalışmaz, Dursun'da başkan değil çaycı muamelesi göreceği bir teknik direktörü getirmeyecek kadar çift haneli IQ'ya sahiptir bence.

Dursun ve ekibi gitmeden Galatasaray'ın önü karanlık.

Canım sucuk çekti
Cumhuriyet sucuğu tek geçerim
Tabiki normal dolum olacak ışın işlemi görmüş olmayacak

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lan size ne yahu?

Cidden Terim için filan demiyorum da siz kimsiniz. Yarın Aysal aday olsa Terim gelmeyecek diye neler yapacaksınız tribünde bu açıklamadan sonra?

Bir ekre de burnunuzu olmadık işlere sokmayın. Derbi maçlarında ezik ezik maç seyretmenin, dünyanın en uyutucu ve sporla alakası olmayan meyhane bestelerinin üzerinde biraz düşünün.
Aysal gelmez zaten de ,tezahuratlar hakkinda haklisin fener macinda gorduk birak baskiyu adamlar gaza geldi

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kedi olalı bu sene 2. Fareyi tutucklar gibi gözüküyor ama iş öyle değil bence. Her zaman dediğim gibi, dursun yaptırtmıştır bu haberi, Taraftar çok istiyor ayağına istemeyen yöneticileri ikna edecek. FT hayırlı olsun gibi birşey sanırsam. Tudoru da istifaya davet ettiklerinden sonra neler oldu gördük.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beklenmeyecek bir hareket.Dursun bunlara ya bozuk sucuk kakaladı.Yada sucuğu tamamiyle kesti.Bu tarz açıklamaların başka bir açıklaması yok gibi duruyor.

Dursun Özbek'in seçim kurnazlığı sonrası, "bu kurnazlık üzerine geleceği varsa da gelmez" diye düşünülen Fatih Terim'i güzel sıkıştırmışlar köşeye.

:)

Parator uzak dursun
parator, tupcudeki alacağından olmamak için bile olsa gelmez.
Tupcu ise gelsin diye bekliyor ki tazminat vermesin

Gün yüzü görme DURSUN!

Üst Alt