ultrAslan'dan Yarsuvat'a Sert Cevap: "Siz kimsiniz?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Yarsuvat'a Sert Cevap: "Siz kimsiniz?"

Ultraslan falan değil bunların derdi. Adamlar kendilerini Galatasaray'ın sahibi sanıyorlar. Taraftarla paylaşma falan niyetleri yok... Bu taraftar grubunu da sevmem, yönetim zaten tecrübesiz ama bu fosillere yedirmemek lazım takımımızı. Bu kaos ortamında her ortamda yönetime destek vermemiz lazım.

En önemli kısım

1539194393755-png.30691

Baskanin kursu konusmalari cok agresif ve kelimeleri bazen sacma olabiliyor ve bu da orada olup da liseci filan olmayan insanlari da negatif etkileyebiliyor

O zaman da icerikten uzaklasip "bu ne bagiriyor ya" noktasina geliyorlar
Biraz daha bu üsluba devam ederse kuyusunu kazarlar diğer ihtimal ise lise olayı çöker.

O kırılma noktasına gelindi çünkü her kurulda ciddi posta koyuyorlar.

Hayri denilen adama 10 yıldır kimse bugünkü tepkiyi veremedi, adam sürekli muhalefetti.

Ultraslan falan değil bunların derdi. Adamlar kendilerini Galatasaray'ın sahibi sanıyorlar. Taraftarla paylaşma falan niyetleri yok... Bu taraftar grubunu da sevmem, yönetim zaten tecrübesiz ama bu fosillere yedirmemek lazım takımımızı. Bu kaos ortamında her ortamda yönetime destek vermemiz lazım.
O fosiller dediğin ZATEN KULÜBÜN SAHİBİDİR. Galatasaray ın köklü bir kulüp olmasının sebebi; o fosil diye tabir ettiklerinizdir.....
Kulübü M. Cengiz gibi Başkanlarla onların elinden almaya çalışıyoruz.
Ama körü körüne sırf o fosillere karşı çıkmış olmak için de, FARKINDA OLMADAN kendi içimizde yeni bir fitne yeşertmeye de gerek yok..

Baskanin kursu konusmalari cok agresif ve kelimeleri bazen sacma olabiliyor ve bu da orada olup da liseci filan olmayan insanlari da negatif etkileyebiliyor

O zaman da icerikten uzaklasip "bu ne bagiriyor ya" noktasina geliyorlar
Türkçede çoğunun bilmediği bir atasözü vardır. ''Kuş kanadından, insan dilinden yakalanır '' diye...

Uefa ve ffp üzerinden yıpratılamama ihtimaline karşı başkanı agresifleşerek polemiklerin içine çekmeye ve amacını aşan konuşmalar yapmaya yönlendiriyolar HATA YAPTIRMAK İÇİN....

Başkanın sakin kalması ve 2-3 düşünüp 1 laf etmeyi öğrenmesi gerek.. Yoksa kimsenin bişey yapmasına gerek kalmadan kendi kendine zarar verecek...

Bu lisecilerin umrunda degil Galatasaray, ama Galatasaray sayesinde bir yerlere geliyorlar iste. Kim bilir nekadar soymuslardir klubu, bu liseciler hepsi serefsiz kopek.
UA dunyanin en buyuk taraftar gruplarindan biridir, her deplasman maclarina gidiyorlar ya siz? Takimina bukadar bagli insanlara ultratravesti gibi yakistirmalari hic sevmedim. Bu forumda UA dusmanligi var, nedendir anlamadim. Ben bir Galatasarayli olarak gurur duyuyorum UAya. Galatasarayin bir markasidir, ondan bence sahip cikin.

Bu lisecilerin umrunda degil Galatasaray, ama Galatasaray sayesinde bir yerlere geliyorlar iste. Kim bilir nekadar soymuslardir klubu, bu liseciler hepsi serefsiz kopek.
UA dunyanin en buyuk taraftar gruplarindan biridir, her deplasman maclarina gidiyorlar ya siz? Takimina bukadar bagli insanlara ultratravesti gibi yakistirmalari hic sevmedim. Bu forumda UA dusmanligi var, nedendir anlamadim. Ben bir Galatasarayli olarak gurur duyuyorum UAya. Galatasarayin bir markasidir, ondan bence sahip cikin.

Adamsın

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O fosiller dediğin ZATEN KULÜBÜN SAHİBİDİR. Galatasaray ın köklü bir kulüp olmasının sebebi; o fosil diye tabir ettiklerinizdir.....
Kulübü M. Cengiz gibi Başkanlarla onların elinden almaya çalışıyoruz.
Ama körü körüne sırf o fosillere karşı çıkmış olmak için de, FARKINDA OLMADAN kendi içimizde yeni bir fitne yeşertmeye de gerek yok..

Doğru safta olduğumdan sayende emin oluyorum.

Forumda haddini ve kendini bilen ve terbiyesizlikle değil terbiyesiyle önplana çıkan hiç kimseye düşmanlık olmaz.

Herkes sınırını bilerek kendini ispatlayacak. Daha şimdiden kendinde yönetime hesap sorma cesaretini bulanlar, kimlik kazandığında sermayeden hak talep eder duruma gelirler...
Tepkim bu konuyadır... Taraftarsa taraftarlığını bilecek gidecek statda takımı destekleyecek oturacak... Sen kimsinde yönetime hesap soracak cesareti buluyosun kendinde.

Her maçta bağıran, kulüp başkanına hesap mı soracak yani... Bu mu taraftarlık anlayışınız....

Buradakilerin çoğu yarsuvat a tepkisinden uaya destek vermeye çalışırken, bir bir gayrımeşruiyetin kimlik kazanma oyununun maşası olduklarını farketmeleri gerekir.

Zamanında TFF içinde de bu Kulüpler Birliği kimdir de ileri geri konuşur diye tartışmalar başlatılmış, derken KB cevap hakkı adıyla ayağa dolaşmaya başlayıp, sonunda nerdeyse TFF ye ve RESMÎ tüm futbol kurumlarına otorite dağıtacak cesarete ulaşmıştı...

Halen anlamıyorsunuz siz olayın ne kadar çirkin ve TEHLİKELİ olduğunu...
Kendisini bir tribün hareketi olarak lanse eden gayrımeşru bir grup, utanmadan GALATASARAY KULÜBÜ ve ESKİ BAŞKANINA KİMLİK SORACAK CESARETİ BULABİLİYOR ve NEYAZIK ki ikinci hamleyi hesaplayamayan bazıları tarafından da körü körüne destek görüyor.
gayrimeşru ne demek ya =)

Galatasaray eski başkanları dokunulmaz değildir, eğer söz konusu Galatasaray menfaatleri ise yedi cedlerine kadar dokunuruz.

gayrimeşru ne demek ya =)

Galatasaray eski başkanları dokunulmaz değildir, eğer söz konusu Galatasaray menfaatleri ise yedi cedlerine kadar dokunuruz.
Ewet eski başkanlar dokunulmaz değildir.
Ama dokunacak kudrette olanlar kanunda tüzükde belirtilmiştir, onlar da tribünde takımı desteklemesi gerekenler DEĞİL....
Ya ya ya Şa şa şa ...yaptın diye denetleme kuruluna girdiğini mi, delege sıfatı kazandığını mı sandın yoksa....

Daha şimdiden başkana hesap sorma gibi, bunların derdine düştüyseniz ;
TEHLİKE KAPIDA derken; NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU DA İSPATLIYOSUNUZ İŞTE BÖYLE DAVRANARAK...

Ewet eski başkanlar dokunulmaz değildir.
Ama dokunacak kudrette olanlar kanunda tüzükde belirtilmiştir, onlar da tribünde takımı desteklemesi gerekenler DEĞİL....
Ya ya ya Şa şa şa ...yaptın diye denetleme kuruluna girdiğini mi, delege sıfatı kazandığını mı sandın yoksa....
koçum kudretini yerler senin

ultrAslan konuştumu senin tüzüğünde kanunda solda sıfır kalır.

tribünde takımını destekleyen adam her yerde herkese hesap sorar, eleştirisini yapar. sen bundan niye rahatsız oluyorsun ?

bizde burada forumda yönetime futbolcuya hocaya vs.. herkese hesap soruyoruz ne olacak yani ?

eski başkan dediğin kişi şuan ki yönetimle neden uğraşıyor ?

herkes herşeyin farkında önünden kemiği eksilen köpekler havlamaya başladılar.

helal olsun ultrAslana ağızlarının payını veriyor.

Forumda haddini ve kendini bilen ve terbiyesizlikle değil terbiyesiyle önplana çıkan hiç kimseye düşmanlık olmaz.

Herkes sınırını bilerek kendini ispatlayacak. Daha şimdiden kendinde yönetime hesap sorma cesaretini bulanlar, kimlik kazandığında sermayeden hak talep eder duruma gelirler...
Tepkim bu konuyadır... Taraftarsa taraftarlığını bilecek gidecek statda takımı destekleyecek oturacak... Sen kimsinde yönetime hesap soracak cesareti buluyosun kendinde.

Her maçta bağıran, kulüp başkanına hesap mı soracak yani... Bu mu taraftarlık anlayışınız....

Bu klubun sahibi Taraftardir, UA taraftarin sesidir. Gerektiginde hesapta sorulacak. Tabiki UA yaptigi yanlislarda var ama bunu biliyorum ki dogru yaptiklari fazlasiyla cok.

Bugune kadar bu buyuk camiaya laik bir Yonetim ekibi kuruldumu? Geldigimiz gunlere bakin, UEFA ensemizde, klupte para yok otelci pezolar klubun parasini yedi. Boyle yonetimlere hesap sorulmazmi?

Avrupanin her ulkesinde UA kurumu var, Galatasaray taraftarini bir araya getiren tek guc. Biletmi lazim, iletisimmi yada baska seymi herseyde yardimci oluyorlar. Tribun showlari, deplasmanlarda karda yagmurda her turlu sartlarda destekliyor.

Bugun bir aziz yildirim sarayi degilse bu klup, bence UA bunun en buyuk sebeplerinden biridir.

Bu klup zengin dinozarlarin yada babasinin sayesinde uye olmus insanlarin degildir. Bu liseliler bu klubun en buyuk dusmanidir. UA degil!

Üst Alt