ultrAslan'dan Yarsuvat'a Sert Cevap: "Siz kimsiniz?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Yarsuvat'a Sert Cevap: "Siz kimsiniz?"

koçum kudretini yerler senin

ultrAslan konuştumu senin tüzüğünde kanunda solda sıfır kalır.

tribünde takımını destekleyen adam her yerde herkese hesap sorar, eleştirisini yapar. sen bundan niye rahatsız oluyorsun ?

bizde burada forumda yönetime futbolcuya hocaya vs.. herkese hesap soruyoruz ne olacak yani ?

eski başkan dediğin kişi şuan ki yönetimle neden uğraşıyor ?

herkes herşeyin farkında önünden kemiği eksilen köpekler havlamaya başladılar.

helal olsun ultrAslana ağızlarının payını veriyor.
Konuşun konuşun....
Daha yüksek konuşun....Sokaklara çıkıp başkandan hesap soruyoruz sloganları atın... Afferim başaracaksınız... Size inanıyorum....

Bu klubun sahibi Taraftardir, UA taraftarin sesidir. Gerektiginde hesapta sorulacak. Tabiki UA yaptigi yanlislarda var ama bunu biliyorum ki dogru yaptiklari fazlasiyla cok.

Bugune kadar bu buyuk camiaya laik bir Yonetim ekibi kuruldumu? Geldigimiz gunlere bakin, UEFA ensemizde, klupte para yok otelci pezolar klubun parasini yedi. Boyle yonetimlere hesap sorulmazmi?

Avrupanin her ulkesinde UA kurumu var, Galatasaray taraftarini bir araya getiren tek guc. Biletmi lazim, iletisimmi yada baska seymi herseyde yardimci oluyorlar. Tribun showlari, deplasmanlarda karda yagmurda her turlu sartlarda destekliyor.

Bugun bir aziz yildirim sarayi degilse bu klup, bence UA bunun en buyuk sebeplerinden biridir.

Bu klup zengin dinozarlarin yada babasinin sayesinde uye olmus insanlarin degildir. Bu liseliler bu klubun en buyuk dusmanidir. UA degil!
O dediğin benim için hiç bişey değildir ben taraftarım ve HİÇ BİR SESİM ( :asd: ) FALAN DA DEĞİLDİR...
Kendi kendine gelin güvey olmasın...

O dediğin benim için hiç bişey değildir ben taraftarım ve HİÇ BİR SESİM DE DEĞİLDİR...
Kendi kendine gelin güvey olmasın...

Merak ediyorum kac forma aldin, kac maca gittin?
Ben bir taraftar olarak beinsports uyeliginden yuzlerce forma destegi verdim, helal hos olsun, belki cok degildir ama bir katkidir. Ama yonetimlerin klubun parasini sokaga ve ceplerine atinca tepki veririm yada tepki verecek insanlara destek olurum. Galatasarayin kapisi taraftara acilmali, liselilerden kurtulmamiz lazim. O gun gelince eminim ki dahada buyuk olacagiz.

Merak ediyorum kac forma aldin, kac maca gittin?
Ben bir taraftar olarak beinsports uyeliginden yuzlerce forma destegi verdim, helal hos olsun, belki cok degildir ama bir katkidir. Ama yonetimlerin klubun parasini sokaga ve ceplerine atinca tepki veririm yada tepki verecek insanlara destek olurum. Galatasarayin kapisi taraftara acilmali, liselilerden kurtulmamiz lazim. O gun gelince eminim ki dahada buyuk olacagiz.
hahaha

saçmalamakta üstüne yok tartışmaya burada son veriyorum.

ayırca salla gitsin sen neden diye sorma takılma böyle şeylere.
g150.gif

Benım anlamadıgım bu ultraslan malum d.ö yönetiminde neden 2,5 yıl sesini çıkar(a)madı birlikte sucuk yediler tribünden gs taraftarı ıstıfa diye bagırınca normal taraftar kale arkası degil , locadaki yoneticiler gs taraftarına küfürler edince niye böyle bildiriler yayınlanmadı hatta küfür eden sahısla ua’dan bir trıbun lideri mac bitiminde arabaya binip beraber gitmisler vs vs
Alpaslan abi oldugunden beridir malesef ultraslan diye birsey yok icerideki trabzon macında bakalım neler olacak Gs taraftarına okadar küfür eden trabzona karsı hangi besteler soylenecek yoksa gene ŞİRİNlik mi yapılacak ?? Ua tribun liderleri deplasmanlara otobusle bile gelmes hepsı ozel ucakla gelir diyeceklerim bukadar ama yararlı ıslerde yapıldığını unutmayalım nankorluk olmasın ?

Ultaslanı sevmeyen beğenmeyen neyini sevmediğini, neyini beğenmediğini de söyleseye. Sadece bedava bilet mi?

O muhteşem koreografileri hazırlayanlar ultraslan değil mi?

Bana hep sempatik geldiler bu zamana kadar GS taraftarı olarak da şimdi böyle sevmeyenlerin çok olduğunu görünce şaşırdım.

Son düzenleme:
Ultaslanı sevmeyen beğenmeyen neyini sevmediğini, neyini beğenmediğini de söyleseye. Sadece bedava bilet mi?

O muhteşem koreografileri hazırlayanlar ultraslan değil mi?

Bana hep sempatik geldiler bu zamana kadar GS taraftarı olarak da şimdi böyle sevmeyenlerin çok olduğunu görünce şaşırdım.
Bünyesindeki yüzde 99 ile kimsenin problemi yoktur ben de üni yıllarında ultraslan ile deplasmanlara giderdim, adnan polat döneminde başlayan ve daha çok liderlik ile problemi var insanların. Ua ya topyekün bir karşıtlık gibi algılama.

Simdi oncelikle kuluplerin sahibi taraftar filan degildir , bu insanlarin kulagina hos gelen bir sey olsa da hic bir gecerliligi yoktur

Kulupler organik yapi olarak tum genel kurul uyelerinin malidir .

Yani su sekilde ozetleyim , ben bugun can kenan hidayet ugur vs 5-10 kisi toplanip bir dernek kursam , bu bize aittir di mi ? Ardindan bu dernek faaliyet yaptigi alanda sempatizanlar kazansa , taraftarlari olussa , maddi manevi bag kursa , dernek yine ilk kuranlarin veya dernek yapisi kabul ediyorsa yeni katilan uyelerindir

Bu yuzden Gs kulubu dernegi genel kurula aittir . Fakat GS nin taraftarini 100 bin yap , GS diye bir sey kalmaz

Yani GS , GS oldu ise arkasindaki bu kitle ile olmustur

Ideal olan o buyuk dip dalgaya uygun bir genel kurul , ona uygun bir yonetim ve baskan olmasidir

Ua da bu taraftarin kalbidir 15-20 senedir

Onlari antipatik gosteren sey kuluple kurduklari ozellikle maddi iliskiden hareketle kendilerini orgutlesmis olduklari icin herseyin sahibi sanmalaridir

Nasil GS taraftara ait degilse , taraftar da ua ya filan ait degildir

Lisecilige karsi acilan savasta , diger her sey bir kenara birakilip her taraftar , ua ve akli selim genel kurul uyeleri bir olmalidir

Ilk kez adam akilli bir is yapiyorlar

Hic savunmaya gerek yok bunlari,dursun'la sucuk ekmek yedikleri günleri biliyoruz balik hafizali olmayin

Üst Alt