ultrAslan’dan Yönetime Açık Mektup! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan’dan Yönetime Açık Mektup!

egetürk en iyisi yav. digerleri yenmez bence

yok moruk tuna sucuk tost icin daha iyi
yumusak oluyor ve acili
cok güzel bir tadi var
sagdakinden aliyom ben hep
bir kere dene mutlaka

tuna-food-duisburg-produkte-768x767.png

Galatasaray ve uA iki ayrı şey değil ki zaten üstat
Tribünde yerini alan taraftar grubumuz yine. Onlar da Galatasaraylı kardeşlerimiz sonuçta
Bu sucuk muhabbetini çözebilmiş değilim ben de

Özelden cevap verebilirim farka yoksa burada çok bilmiş arma uğruna ne mücadeleler vermiş arkadaşlara ayıp olur
Sucuk muhabbeti de FB deplasmanı öncesi dursun Özbek taraftara sucuk ekmek yaptırıyor
Bu sözde gsli dediğimiz kesimde sucukçu muhabbeti çıkartıyor aynı fenerbahçe taraftarı gibi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Özelden cevap verebilirim farka yoksa burada çok bilmiş arma uğruna ne mücadeleler vermiş arkadaşlara ayıp olur
Sucuk muhabbeti de FB deplasmanı öncesi dursun Özbek taraftara sucuk ekmek yaptırıyor
Bu sözde gsli dediğimiz kesimde sucukçu muhabbeti çıkartıyor aynı fenerbahçe taraftarı gibi

Benim gözümde onca koreografinin planlamasını yapan Galatasaraylı kardeşlerimiz valla
Sucuk mucuk bilmem ben
Tribün grubu tamam ama bu kadar ayrışmaya ne gerek var bilmiyorum
Bazen düşman gibi bahsediliyor hayret ediyorum

yav kardeşim bu nedir yahu lige baksan iki tane belediye takımı arasında gelip gidiyor bunlar hala yönetime sallayıp duruyor antep fk nın kadrosu senden dahamı iyi ya da alanyanın maliyet olarak?

Sahada yönetimmi top oynuyor lig bu işte altı üstü belediye takımlarını yenip şampiyon olacaksın ya da olamayacaksın neyin mektubu bu.

yav kardeşim bu nedir yahu lige baksan iki tane belediye takımı arasında gelip gidiyor bunlar hala yönetime sallayıp duruyor antep fk nın kadrosu senden dahamı iyi ya da alanyanın maliyet olarak?

Sahada yönetimmi top oynuyor lig bu işte altı üstü belediye takımlarını yenip şampiyon olacaksın ya da olamayacaksın neyin mektubu bu.

Sarhoşun mektubu Sabri okuma sen

Benim gözümde onca koreografinin planlamasını yapan Galatasaraylı kardeşlerimiz valla
Sucuk mucuk bilmem ben
Tribün grubu tamam ama bu kadar ayrışmaya ne gerek var bilmiyorum
Bazen düşman gibi bahsediliyor hayret ediyorum

Detaya inmediğin hiçbir olay için kesin yorum yapmak zordur Müns genel olarak dedim
Bu arkadaşlar istese de istemese de bitmiş gfbin istifayı çekmiş çarşının gibi olacağını sanıyor uAnın lakin her yıl üniversitelerde bile binlerce kayıt alıyorlar
Onlar istiyor diye bitmeyecek bu oluşum
Ha bide şöyle fark var bizler 90 dakika zıplayıp bağırıp destek olurken onlar köşe tarafta çekirdek çitleyen tayfadan oluyor diyeceğim de
onların daha deplasman yapmışlığı bile yoktur

Üst Alt