ultrAslan’dan Yönetime Açık Mektup! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan’dan Yönetime Açık Mektup!

Detaya inmediğin hiçbir olay için kesin yorum yapmak zordur Müns genel olarak dedim
Bu arkadaşlar istese de istemese de bitmiş gfbin istifayı çekmiş çarşının gibi olacağını sanıyor uAnın lakin her yıl üniversitelerde bile binlerce kayıt alıyorlar
Onlar istiyor diye bitmeyecek bu oluşum
Ha bide şöyle fark var bizler 90 dakika zıplayıp bağırıp destek olurken onlar köşe tarafta çekirdek çitleyen tayfadan oluyor diyeceğim de
onların daha deplasman yapmışlığı bile yoktur

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben yaptım Ultraslanla deplasman
Güzel kardeşçe bir ortam vardı beste söyleye söyleye gittik serviste :D Hiç duymadığım besteler de vardı hatta
Zaten ben kendim için konuşursam bir maça izlemeye değil bağırıp destek olmaya giderim hep
Hem Erzurum hem Malatya deplasmanlarımıza gitmiştim. Zıplayıp bağırmaktan maçın tek bir anını hatırlamıyorum
Müthiş ortamdı yav inşallah bir gün Arena'da da desteklemek nasip olur

hele şükür testi kırılmadan akıl vermeyi başarmışlar bu sefer. dursun yönetimi de bu yönetim de başlarında çoban olmadan bi halt becerecek kapasiteye sahip değiller. bunlara her daim çobanlık yapmak taraftarın görevi

Sussalar mamalanmış bunlar, cepleri dolu olunca açıklama yapmazlar dersiniz. Taraftarın içinden geçenleri dile getirip tepki gösterseler bunlara ne oluyor, sucukçu bunlar dersiniz...

en fazla GS'li sizsiniz hea helal size.

Ancak FFP'yi bahane ederek aksiyon almamanın mali ve sportif açıdan vereceği zararlar açıktır. Sadece şu cümleyi bile direkt olarak yönetime iletmeleri benim için yeterlidir. Hoş, yönetimin ne kadar salladığı da meçhul ya.

Aksiyon almasalar sucukçu,aksiyon alsalar bunlar Galatasaray'lı değil diyorsunuz. Üstüne bir de bu kulübün efsane teknik direktörüne alttan alta laf sokuyorsunuz. Buradaki çoğu insanın taraftar falan olmadığına eminim ya ben. Bu arada Ultraslan'ı gram sevmem,savunmam. Sizin yaptığınız yorumlar o kadar saçma ki insanın durduk yere cevap veresi geliyor. Bu kulübün yönetimi yaklaşık üç buçuk senedir teknik direktörünün taleplerinin dörtte birini yapamadı. Transferlerden başlayıp bir gram hakkını dahi savunamadı. Her seneyi eksik geçirdik. Bu sene buna rağmen yine potadayız. Şimdi taraftar grubu transfer talep edince eleştiriyorsunuz. Anlam veremiyorum.

stadyumlara zaten taraftar alinmiyor bu ultraslanin islevi neyki konusuyor.

twitter hesabinı kesin ergenin biri kontrol ediyordur
Bu tur holigan oluşumlardan oldum olası nefret etmişimdir. Maalesef ulkenin her alanına bulaşmış durumda bu zihniyet sadece futbol dğl.

Bunlar kim ki bu tür acıklamalar yapabiliyorlar. Gordugumuz gibi savunucuları da mevcut. Siyasiler bile bu kafayı kullanıyor artık.

Kekolar ya yine geç kalmışlar.
Dayı bunu Aralık ortasinda yapacaksın ki transfer sezonu açılınca korkudan baslasinlar 1 haftaya 10 tne oyuncu alınır.
Şimdi para yok diye kaliteli oyuncu alamıyoruz ayağına yatacaklar, almak için satmak lazım diyip eldeki oyuncuların da değerini dusurecekler. Bom-bok durum

Üst Alt