Uluç: "Terim'de cesaret yok, Fener ezer geçer" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluç: "Terim'de cesaret yok, Fener ezer geçer"

Cevap: Uluç: "Terim'de cesaret yok, Fener ezer geçer"

Kadinsizliktan beynine vurmus bunun artik. Gerci medya ciddiye almiyor Hincal´i artik. Kendi kösesinde zirlayip duruyor. Bosverin. Al Hincal´i vur Altayli´ya

Totem falan degil, adam Turkiye'nin ilk trollerinden. Derbiden sonra da Aykut hediye etti maci diyecek. Biz 4 gol atsak, doksaninci dakikada fener bir tane atsa, 15 dakika daha zaman olsa fener yenerdi diyecek. Her zaman yaptigi seyler bunlar.

Galatasaray favori, Terim iyi takim kurdu dese 10 sayfa tartisilmayacak tabii. Dogru yapiyor kendi acisindan, ne kadar trolsen o kadar ekmek var Turkiye'de gazetecilere.

büyük hırbo bu adam, herşeyden anladığını sanır bir boktan haberi yoktur, ölürse üzülmem.

Bunlar da yorumcuyum diye geçiniyor.

Galatasaray'ın savunmasına kötü diyor beyimiz,Barcelona'nın ki de şöyle böyle zaten senin icin.

Terim korkak değil, defansımız kötü değil, fenerbahçe cesur hiç değil. ama yinede iyi olmuş bu sözler gaza gelip biraz açılsalar yeter

Aynı mantıkla Galatasarayı seven biri hem Adnan Öztürk'ün hem de Bülent Tulun'un ne yanında ne de arkasında olamaz, demek ki Başkan Galatasarayı sevmiyor. Hatta Galatasarayı seven bir kişi Tulun'u bırak göreve getirmeyi, verdiği bu zararlardan sonra ne kulübe ne de stada almaz, bu aciziyeti eleştirmek te herkesin hakkı. Benim düşüncem buna tahammül etmek, ses çıkarmamak Galatasaraya ihanettir.

Yazısındaki abartılar hariç yanlış şeyler de söylememiş pek fazla, oyuncu eleştirisi dışında diyorum bunu. Ne olursa olsun Semih ve Hakan bu maçta yumuşak karnımız. Kendi sahamızda oyunu kabul etmek pahalıya patlar, tam tersi Arenadaki gibi boğucu hücum presle başlar ve devam ettirirsek hiç kimsenin tahmin etmediği bir hezimet bile olabilir. Bunları abartılı ve tepki çekecek şekilde dile getirmesi hoşa gitmese de tarzı bu adamın.

Dediklerinin bir kısmı doğru yalnız burada söz konusu olan Galatasaray Kulübü Başkanı Aysal değil, Galatasaraylı bir gazeteci,taraftar Hıncal Uluç! Tıpkı senin gibi, tıpkı benim gibi.Hiç birimizin Galatasaray'la ilgili bir karar alması gerekmiyor.Karar alsak bile Galatasaray bundan etkilenmeyecek. Aysal'ın alacağı her karar ise Galatasaray'ı bağlar."Bu mantıkla Başkan Galatasaray'ı sevmiyor" demek pek gerçekçi ve haklı bir yaklaşım değil.Bülent Tulun'u kulübüme yakıştıramıyorum ama Başkan'ın yerinde olsaydım onca akıl verenden sonra ben de onu yanımda tutardım.

Yazıda anlatılmak istenen ile bu başlık kel alaka

Adam diyorki galatasaray hücum oynasın fenere tarihi fark atar,korkak oynarsa her türlü sonuç(6-0 dan da beter) olabilir diyor

Bu yazıda ne var onu anlamadım

Adam gayet güzel yazmış

Fenere hücum eden herkes fenere tarihi fark atar,

Korkanda karambolden marambolden gol yer yenilir

Aslında Uluç'a kızmamak gerek fark etmeden yararımıza bi iş yapıyor.

Rahatlatın bu kuş beyinlileri.. Bizim için hava hoş.

Bu kapağı da unutmayalım.

Ezdi geçti Fener... :happynew:

Hıncal'a kızmıyorum acıkcası ben, hatta bilerek-özellikle yazdığını bile düşünüyorum bazı yazılarını.

Üst Alt