Uluç: "Terim'de cesaret yok, Fener ezer geçer" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluç: "Terim'de cesaret yok, Fener ezer geçer"

Cevap: Uluç: "Terim'de cesaret yok, Fener ezer geçer"

90 a programını bende seyrettim. yan pas falan muhabbetini yaparken birde barselona dan örnek verdi. Onlar pas yaparken çavi yada iniyesta toplu aldıklarından kafalarını kaldırıp bir bakıyorlarmış 3 kişi birden dikine hareketleniyormuş :D İyi de o barselona biz Galatasaray onu yapabilsek zaten şampiyonlar liginde finalde karşılaşırdık. Dediğiniz gibi sadece eleştirmek için eleştiri yapıyor.

90 a programını bende seyrettim. yan pas falan muhabbetini yaparken birde barselona dan örnek verdi. Onlar pas yaparken çavi yada iniyesta toplu aldıklarından kafalarını kaldırıp bir bakıyorlarmış 3 kişi birden dikine hareketleniyormuş :D İyi de o barselona biz Galatasaray onu yapabilsek zaten şampiyonlar liginde finalde karşılaşırdık. Dediğiniz gibi sadece eleştirmek için eleştiri yapıyor.

ulan şu barcelonayı örnek göstermelerine fitil oluyorum arkadaş ya. sanki normal bir takımdan bahsediyor:D:D

hınçAL hep ikili oynuyon la ? bi gs medyasına bi fb medyasına yav bi kalıbının adamı ol ya laa ilahe illallah..

Galatasaray'ın oynadığı oyun da bu! Semih Ujfalusi'ye, Ujfalusi Eboue'ye, o tekrar Semih'e, ondan Hakan'a, ondan geriye Muslera'ya, o bir tepiyor, öyle saçma sapan vuruyor ki toplara rakibin kontratağı başlıyor.

:asd:

"Yahu sen (Uluç) kimsin? Kendini Galatasaray'dan, Galatasaray yönetiminden, seyircisinden ve teknik ekibinden üstün görüyorsun?

Fatih Terimin yıllar öncesinde uluça söylediği söz.

Boşuna demiyoruz yaşayan en büyük Galatasaraylıdır Fatih Terim.

iyi haber bence, uluç konustu iyi oldu şimdi altaylıdanda benzer bir yorum beklıyorum..Bu adamlar ne zaman konussa biz yenıyoruz:) hadi altaylı sende cık fener bızı ezer dede galibiyetimiz garantilensin:)

----

Mesut ctrl+A yapıp altta yazanı oku :D

SAZAN.AVİ ... Düşmeyin bu totem tuzağına...

"Yahu sen (Uluç) kimsin? Kendini Galatasaray'dan, Galatasaray yönetiminden, seyircisinden ve teknik ekibinden üstün görüyorsun?

Fatih Terimin yıllar öncesinde uluça söylediği söz.

Boşuna demiyoruz yaşayan en büyük Galatasaraylıdır Fatih Terim.

bırakın beyler hıncal uluc falan bunları okumayın kaale almayın degmez

iyi haber bence, uluç konustu iyi oldu şimdi altaylıdanda benzer bir yorum beklıyorum..Bu adamlar ne zaman konussa biz yenıyoruz:) hadi altaylı sende cık fener bızı ezer dede galibiyetimiz garantilensin:)

evet haklısın bak tt arenadaki maç önceside yenilir gs demişti ama 3-1 kazandık:) :D https://www.internetspor.com/spor/spor-medyasi/gsaray-hincal-ulucu-terse-yatirdi-104577.html

yazıyı okumadım ama bu adam her sen kadıköydeki maçlardan önce , fenerbahçe 6-0'ı unutturacak tarihi bir galibiyet alabilir diyor :D

kesin bunda da demiştir dengesiz :D

Bülent Tulun Ünal Aysal'ın değil, Aysal Tulun'un sağ kolu. Bülent Tulun GS içindeki en güçlü adamdır ve kendi gücünü kaybetmemek adına, çıkarları adına Galatasaray'a zarar vermekten de çekinmez. Bu heriften kurtulmak lazım.

Hıncal doğru demiş. İlk maçtaki gibi atak oynamazsak Kadıköy'de eziliriz. Tabii hücum futbolu oynarken defansa da büyük iş düşüyor. Kontra atakları durdurmaları lazım. Seyirci baskısı falan bu maçta etkili olmayacak bence. Yeter ki iyi futbol oynayabilelim.

Neymis lan bu Bulent Tulun Derin Devletmi?

Muslera'ya, o bir tepiyor, öyle saçma sapan vuruyor ki toplara rakibin kontratağı başlıyor.[/QUOTE

saçma sapan konuştuğunu gördüm Hınco da bu kadar saçmaladığını ilk kez görüyorum... 10 yıl sonra takıma adam gibi topu oyuna sokan bir kaleci ve defans hattı gelmiş.. Semih ve Ujfa ikiside Türkiye'de ki benim diyen stoperden daha iyi bir şekilde topu oyuna sokuyorlar. Muslera hem hızlı atak başlatıyor hemde uzun topların büyük kısmı tam istediği adama gidiyor... 40 toptan bir tanesini rakibe atar. Onuda böyle tersten anlayanlar konu yapar.. Sana göre bize 7 atıyordu Fener... Sus da edebinle otur, bu yaştan sonra böyle hareketler sağlığına zarar verir..

Üst Alt