Uluslar Ligi H:2 | İsveç 2-3 Türkiye | MS | 10 Eylül | TRT 1 - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslar Ligi H:2 | İsveç 2-3 Türkiye | MS | 10 Eylül | TRT 1

iOS uygulamasini indirin (android de de vardir) uefa nations league in

Guzel bir uygulama , aslinda uefa nin tum aplikasyonlarini indirmenizi oneririm

Futbol profları nerde trabzon maçında atıp tutanlar transferin son günü ömer bayram çöpünü aldılar yeeeaaa diyen sosyeteler

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umarım bu maçtan aldığımız heyecan ve tadının yarısını alır Luce’de şu görevin biraz üstüne gider, Shakhtardaki gibi zıpır ve genç takım izletir...

O maclar cok sonra , lider bitiremezsek bile ikinci de olsak buyuk olasilikla play off yapariz (kac puanla ikinci olacagimiza da bagli)

Elemelerden gidemez isek gundeme gelir bunlar

Biliyorum çok yazdın bu konuyu ama yine de sormak istedim bu Uluslar Ligi'nde iyi bir sonuç alırsak Euro2020'ye katılım açısından bir etkisi var mı? Bu konu hakkında yazdıklarını müsait bir zamanda okuyacağım ama şu an kısaca cevaplarsan memnun olurum.

Yalnız bu Lucescu Terimin bir araya getirdiği jenerasyondan faydalanırsa, Lucescunun başarısı gibi lanse edilecek.

Iki sene önce hırvatistan deplasmanını hatırlayın, Terim zaten böyle kadro kurmak istiyordu. Sonra siyasi baskılar yüzünden Arda gibileri dönmüştü takıma.

Güzelim kadro'nun icine edecek Lucescu denilen bunak

Acilen kurtulmamiz lazim,kadro da potansiyel var ama hoca'nin bir ayagi cukur da

Biliyorum çok yazdın bu konuyu ama yine de sormak istedim bu Uluslar Ligi'nde iyi bir sonuç alırsak Euro2020'ye katılım açısından bir etkisi var mı? Bu konu hakkında yazdıklarını müsait bir zamanda okuyacağım ama şu an kısaca cevaplarsan memnun olurum.

Var . Oldukca var . Lider olursak ya da A ve B liginden elemeler vasitasi ile turnuvaya direk gidecek ekip sayisina gore , eger o gruplarda ilk 2 ye giremez isek ikinci bir sansimiz olacak bu maclar sayesinde

Ayrica lider olursak A ligine , sonuncu olursak C ligine gidecegiz bir sonraki uluslar ligi sezonunda , 2 inci olursak B liginde devam

Kazandıktan sonra yazalım da skora göre olmasın. Lucescu'ya pek güvenmiyorum. Bugün etkisi oldu mu emin değilim.

Bunaklığı, saçma sapan demeçleri bir kenara bırakıp bugün çıkardığı kadronun (çoğunun) üzerinde durursa destek olunabilir. Hasan, Şener, Mehmet Topal vs gibi sırf Türkiye'de büyük takımda oynuyor diye çağrılan çöpleri değil de hak edenleri oynatırsa önümüz açık. İyi bir jenerasyon yakaladık çünkü "adam" tayfa gibi gereksiz şeylerle uğraşan tipler de yok.

Bu galibiyet bizim 2-0 dan dönen Akhisar maçına benzemedi mi.. Bence lucescunun ömrü yok tıpkı tudor gibi net olarak beceremiyor bu işi.. Hatırlarsanız tudor da böyle bir Akhisar galibiyeti sonrası çuvallayıp sepetlenmişti muhtemelen benzeri olur

Valla buraksiz, ardasiz, selcuksuz, canersiz , ayisiz , gokhan gonulsuz, gokhan töresiz milli takim cok guzel!!

Sozde "adam" tayfa yok milli takimda cok sukur!

Terim lucescu kiyasi yapmiyorum ama terim in elindeki kadro lucescu da yok , terim bu adamlardan faydalanmayip emre burak arda caner selcuk ile gidiyordu

O yenilemeyi yapamadi , yapti sonra tornistan etti

Bu yeni kadro cogunlukla hic beraber oynamamis adamlardan olusuyor , cok mac yaparak acigi kapatmalari lazim

Lucescuya yuklenmek yipratmak bir sey kazandirmaz bize

Bunaklığı, saçma sapan demeçleri bir kenara bırakıp bugün çıkardığı kadronun (çoğunun) üzerinde durursa destek olunabilir. Hasan, Şener, Mehmet Topal vs gibi sırf Türkiye'de büyük takımda oynuyor diye çağrılan çöpleri değil de hak edenleri oynatırsa önümüz açık. İyi bir jenerasyon yakaladık çünkü "adam" tayfa gibi gereksiz şeylerle uğraşan tipler de yok.

Lucescu kötü hoca diyeni döverler ama adam buraya çalışmaya gelmemiş gibi. Sürekli bahane üreten adamdan korkacaksın. Bana güven vermiyor. Tercihleri büyük oranda ezber. Sonra bir anda değiştiriyor.

Üst Alt