Uluslar Ligi H:3 | Rusya 2-0 Türkiye | MS | 14 Ekim | TRT 1 - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslar Ligi H:3 | Rusya 2-0 Türkiye | MS | 14 Ekim | TRT 1

Dzyuba tam bizlik topçu ama Zenit vermez heralde Dünya kupasında da iyiydi Smolov'u kesiyordu adam pivot santraforun sözlük anlamı resmen

Geçen yıl kiralık vermişler ama bu yıl 14 maç 9 gol 5 asist

Berkay denilen topcu nerde izlemis te oynatiyor bunak

Ayrica okay-mahmut ikilisini birlikte oynatanin futbol ile alakasi kalmamistir

Bak guzel kardesim , benden alinti yapma

Sevgili adminler , konularda birbirimize girmemizi engellemek icin rica ediyorum inisiyatif kullanip bu arkadasin beni bloke etmesini temin ediniz , rica ediyorum sizlerden
Yahu delirme bu kadar. Futbol ile ilgili iki yorumunu gözler önüne serdim. İfade özgürlüğü yahu, küfür yok hakaret yok. En çok savunduğun özgürlüğü kullanıyorum, bu kadar abartma.

Böyle küçük çocuk gibi ona buna şikayet edeceğine, başkasına tavsiye ettiğin gibi yorumu yapan kişi ile uğraşacağına, bir oyuncu hakkında neden bir birine zıt iki yorum yaptın onu açıkla mesela.

Senin yorumuna göre sahada oynayan nadir oyunculardan biri olan Zeki neden yine sana göre doksan dakikanın en kötü oyuncusu?

Son düzenleme:
bugün hayatımda etmediğim küfürleri 90 dakika boyunca oğuzhan denilen ruhsuz herife ettim. koymuşlar tinerci yardımcı tayfunu, torpille birde kaptan olarak sahaya çıkıyor.

ya adama sorarlar bu oğuzhan hangi büyük maçta liderlik yapmışki milli takımda kaptan olmayı bırak, oynuyor sürekli? verdiği her pas bizim kendi oyuncularımızı tehlikeye sokuyor, hep yanlış paslar.
topu kontrol edene kadar saatler geçiyor, tam bir ruhsuz vurdumduymaz.

cengiz ünder icin 50 60 milyonlar konuşuluyor. bunlar komik rakamlar. cengiz hiç birinci sınıf oyuncusu olmayacak, çocuğun ciddi fundamental eksikleri var. kötü oyuncu demiyorum ama roma maksimum seviye kendisi için. daha pas veremiyor doğru dürüst.

ayrı parantez çağlar söyüncü için: bu çocuk bu oyuncular arasında milli takım için fazla potansiyelli. inanılmaz yetenekli ve kendi adımıza sahanın yine en iyisi. valla helal olsun, müthiş sakinlik, iyi ikili mücadeleler.
birde okay iyidi.

bu oğuzhan orta sahada liderlik yaptığı sürece başarılı olamayız. mesela yunus daha verimli olur. veya hakan ortaya sol kanata berkay olabilirdi.

kendi oyuncularımıza gelince; ömer bayram gereksiz şişiriliyor, vasat üstü yedek. serdar aziz sert olduğundan oynuyor, göze çarpmayan ama kritik hataları oluyor her maç. bugünde oldu.

Aykut'u çok antipatik bulan birisi olarak, milli takımın başında yerli teknik direktör görmek biraz da olsa heyecan katabilir. Aykuta bile raziyim.

Senol bu sezon da sampiyon olamazsa, ki bence olamayacak, ya Besiktas'tan kovulur ya da kendi birakir. Muhtemelen onu Milli takimin basina gecirmeye calisirlar ondan sonra.

Aykut tam böyle eleminasyon maclarinin adami, herif bir kere minimalist. Arti olarak güzel futbol düsmani ama sonuc odakli düsünen bir adam. Milli Takim Aykut ile deplasmanda cogu maci berabere bitirir mesela bence.

Üst Alt