GSC Scout - # Umar Aminu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
nijerya

1995

samsundan kiralik------>akhisar

sag acik. solda oynar

bruma gibi hatta aynisi diyebiliriz. bitiricilik konusunda ve hız konusunda brumadan artilari var

[media]https://www.youtube.com/watch?v=J-68bLSlXm8[/media]

almeida ile falan ugrasana kadar onumuzdeki yetenekleri gorelim mumkunse alalim

u-20den hatirliyoruz zaten

tamam iyi oyuncudur da şakamısınız ya nasıl bruma'dan artıları var trollüğünde bi sınırı var..

tamam iyi oyuncudur da şakamısınız ya nasıl bruma'dan artıları var trollüğünde bi sınırı var..

hemen celallenme sakin ol ozan,

bruma ile bu cocuk ayni sampiyonada oynadilar. izleyenler hatirlar bu cocugu. bu senede super ligde izlicez. Brumadan teknik oldugunu soyleyemem ama brumadan daha hizli ve daha iyi bitirici.

Bruma'nin ya da herhangi birinin bitiriciligi sonradanda gelisebilir. Mesela Burak Yilmaz. Sercan yildirimdan farki yokken simdi kendini asti.

hemen celallenme sakin ol ozan,

bruma ile bu cocuk ayni sampiyonada oynadilar. izleyenler hatirlar bu cocugu zaten. bu senede super ligde izlicez. Brumadan teknik oldugunu soyleyemem ama brumadan daha hizli ve daha iyi bitirici.

Bruma'nin ya da herhangi birinin bitiriciligi sonradanda gelisebilir. Mesela Burak Yilmaz. Sercan yildirimdan farki yokken simdi kendini asti.

kanka ben adamı izlemedim açıkcası tanımıyorum ama samsunsporun topçusunu alıp bruma'dan iyi demek enterasan ve trollvari geldi bana onun için tepki verdim yoksa iyi oyuncudur bişey diyemem +larını -lerini bilmiyorum şahsen ama almeida yerine böyle isimlerin tercih edilmesi taraftarıyım bende o konuda katılıyorum

kanka ben adamı izlemedim açıkcası tanımıyorum ama samsunsporun topçusunu alıp bruma'dan iyi demek enterasan ve trollvari geldi bana onun için tepki verdim yoksa iyi oyuncudur bişey diyemem +larını -lerini bilmiyorum şahsen ama almeida yerine böyle isimlerin tercih edilmesi taraftarıyım bende o konuda katılıyorum

trde yapılan u-20 dunya kupası sonrası samsunspor çabuk davranıp Aminu denen çocuğu kaptı. Biz ise yine aynı şampiyonadaki Brumayı kaptık. adı lazım olmayan bi takım Ali Adnan'ı aldı.

Samsunda oynaması bişey değiştirmez benim için

Samsunluyum, Samsunsporluyum kısaca anlatayım Umarı.

Sag kanatta oynuyor, teknik, çok kolay adam geçer, bileklerine çok hakim, ayağı pas yapar, dan dun oynamaz. Yattaraya benzeyen bir stili var. Şuan ligdeki tüm takımlarda rahat oynar.

18 yaşında olmasına rağmen çok iyi bir sezon geçirdi, Süper ligde bir çok takım talip.

Üstte paylaşilan video bizzat kendim tarafımdan yapılmıştır, Umar çok sevdiğim bir oyuncu.

Erken davranıp alınırsa 1-2 sene içinde çok büyük fiyatlara satılabilir.

|tapatalk|

Sag kanatta oynuyor, teknik, çok kolay adam geçer, bileklerine çok hakim, ayağı pas yapar, dan dun oynamaz. Yattaraya benzeyen bir stili var. Şuan ligdeki tüm takımlarda rahat oynar.

18 yaşında olmasına rağmen çok iyi bir sezon geçirdi, Süper ligde bir çok takım talip.

Üstte paylaşilan video bizzat kendim tarafımdan yapılmıştır, Umar çok sevdiğim bir oyuncu.

|tapatalk|

arkadaşların tepkisi doğru. TR'deki yabancılar alınmaz. tepkide haklılarda :D

Ama bu oyuncu u-20'de oynayıp çok futbol sever tarafından beğenilmiş ve transfer edilmiş bir oyuncu. Yani öyle holosko gibi kulüplerin kendi kendine aha bu futbolcu iyiymiş hadi bunu keşfettik denilen dandik bi yabancı değil.

TR'de düzenlenen u20'de inanılmaz oyuncular çıktı. --------- yanlış bilgi---------

Bruma 6 gol mü atmıştı o turnuvada? 4 mü

aminu 6 gol galiba Jese 4-6 arası atmıştı. bide abdde bi oyuncu vardı golcü unuttum ismini

edit o değildi galiba çünkü ispanya adına oynamıştı o jese farklılar heralde

edit 2: isim benzerliğiymiş

arkadaşların tepkisi doğru. TR'deki yabancılar alınmaz. tepkide haklılarda :D

Ama bu oyuncu u-20'de oynayıp çok futbol sever tarafından beğenilmiş ve transfer edilmiş bir oyuncu. Yani öyle holosko gibi kulüplerin kendi kendine aha bu futbolcu iyiymiş hadi bunu keşfettik denilen dandik bi yabancı değil.

TR'de düzenlenen u20'de inanılmaz oyuncular çıktı. uruguayı tek başına eleyen musleraya şık bi gol atan rodriguez jese bu turnuvada oynamıştı

Bruma 6 gol mü atmıştı o turnuvada? 4 mü

aminu 6 gol galiba Jese 4-6 arası atmıştı. bide abdde bi oyuncu vardı golcü unuttum ismini

Aynen çok iyi oyuncular çıktı Porto falan iyi yararlandı bunlardan.

Ön yargı var ne hikmetse. Umar şuan Brumadan daha hazır bir oyuncu.

|tapatalk|

Aynen çok iyi oyuncular çıktı Porto falan iyi yararlandı bunlardan.

Ön yargı var ne hikmetse. Umar şuan Brumadan daha hazır bir oyuncu.

|tapatalk|

Ben ispanyada Jese izlemiştim. hoşuma gitmişti. onu kolombiyadaki ile karıştırdım.

yalnız kolombiyadakide çok harika. ama onun adı james diye geçiyomuş. O bebeye Monaco baya para bayıldıydı galiba. Diğer Rodriguez ise Realdeymiş. Onun realde olduğunu bilmiyodum bu arada ispanya ligi izlemediğim ve takip etmediğimden dolayı hiçte araştırmadım hangi kulupte olduğunu. sadece beğenmiştim ve desteklediğim fransayada gol atmıştı diye hatırlıyorum. az önceki ufak araştırmamla realli olduğunu öğrenmiş oldum.

diğer rodriguez'i monaco'dan biliyodum zaten baya para verdiler. OlWEB'de tartisilmisti konusu

20140112232052_97230.jpg

Bu adamı kötü etkilemişler memlekette.

Bruma'dan daha verimli veya etkili/iyi oldugu konusuna katiliyorum.

Bursa Almiyormuydu? Samsunspor maasini odemeyince serbest kalacak diye okumustum ama..

|tapatalk|

tbr ediyorum renkdas gzel vidyo yapmissin 720p HD secenegi bile var kalite sevenler icin

Üst Alt