GSC Scout - # Umar Aminu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
arkadaşların tepkisi doğru. TR'deki yabancılar alınmaz. tepkide haklılarda :D

Ama bu oyuncu u-20'de oynayıp çok futbol sever tarafından beğenilmiş ve transfer edilmiş bir oyuncu. Yani öyle holosko gibi kulüplerin kendi kendine aha bu futbolcu iyiymiş hadi bunu keşfettik denilen dandik bi yabancı değil.

TR'de düzenlenen u20'de inanılmaz oyuncular çıktı. --------- yanlış bilgi---------

Bruma 6 gol mü atmıştı o turnuvada? 4 mü

aminu 6 gol galiba Jese 4-6 arası atmıştı. bide abdde bi oyuncu vardı golcü unuttum ismini

edit o değildi galiba çünkü ispanya adına oynamıştı o jese farklılar heralde

edit 2: isim benzerliğiymiş

O nasıl oluyor?

Samsunlu olarak umarin cok saglam topcu oldugunu söyleyebilirim. +3 te yerimiz olsaydi olurdu.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

bende çok beğeniyorum çok kötü olan samsunu tek başına playoffa taşıdı ama çok eksiği var. Bence alıp kiraya vermeliyiz ama Brumadan iyi diyenler abartmış Brumanın 1-2 ufak eksiği var Umarın baya eksiği var zaten u-20de 4 maçta 5 gol atmıştı Bruma finale kadar gitse 10 gol atardı ona rağmen gol kralı oldu.

bende çok beğeniyorum çok kötü olan samsunu tek başına playoffa taşıdı ama çok eksiği var. Bence alıp kiraya vermeliyiz ama Brumadan iyi diyenler abartmış Brumanın 1-2 ufak eksiği var Umarın baya eksiği var zaten u-20de 4 maçta 5 gol atmıştı Bruma

finale kadar gitse 10 gol atardı ona rağmen gol kralı oldu.

galiba brumadan iyi diyen olmadı. yanlış anlaşılma varsa hemen düzeltelim arkadaşlar

bünyamin adlı arkadaş daha hazır dedi. bende hız ve bitiricilik konusunda daha iyi dedim. Genel olarak Umar>bruma diye birşey söz konusu olmadı. Olamazda

Umar'da 5-6 gol atmıştı galiba

edit: ganalıymış bu değilmiş 5-6 atan

galiba brumadan iyi diyen olmadı. yanlış anlaşılma varsa hemen düzeltelim arkadaşlar

bünyamin adlı arkadaş daha hazır dedi. bende hız ve bitiricilik konusunda daha iyi dedim. Genel olarak Umar>bruma diye birşey söz konusu olmadı. Olamazda

Umar'da 5-6 gol atmıştı galiba

edit: ganalıymış bu değilmiş 5-6 atan

çokta önemli değil ama şuanda bizde oynayacak seviyede değil o kesin şimdi 1.5-2 milyona alıp Akhisar-Konya gibi takımlara 1-2 sene kiralarsak hem tecrübe kazanır hem kendini geliştirir

Üst Alt