Ümit Davala: Bunlar ilahi adalet - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Davala: Bunlar ilahi adalet

Cevap: Ümit Davala: Bunlar ilahi adalet

Hakli olmasi haddini asan aciklamalar yapmis oldugu gercegini degistirmiyor. Tüm futbolcu eskileri öyle, hadlerini bilmiyorlar, kendilerini Galatasaray'dan üstün görüyorlar. Basarisizliklarina kilif uydurmaya calisiyorlar. Baskasini elestirmeden önce, bir aynaya bakmalarini öneriyorum. Ben niye gönderildim, gercekten kötü mü yapiyordum görevimi diye düsündügünü hic sanmiyorum. Muhtemelen antrenörlügü de rapciligi gibiydi. Ilahi adaletmis.. olan Galatasaray'a oluyor, bizim eski futbolcular sadece yönetime tepki gösteriliyor diye durumdan cok memnun. Galatasaray küme düsse zil takip oynar böyleleri, ilahi adalet diye.. Sen Galatasaray olmadan neydin, Galatasaray disinda kimsin? Dost aci söyler evet, ama cikip ekranlarda degil! Düsene bakip, ben demistim zaten demek, zavalliliktir. Adnan Öztürk'ü Galatasaray'in menfaatleri icin desteklediginize de zerre inanmami beklemesin kimse, kendi kisisel meseleleri yüzünden, Adnan Polat'a karsi tavir almis olmak icin Öztürk'ü destekledi tüm eski futbolcular. Adnan Öztür dediginiz kim, Galatasaray'a ne gibi bir yarari olur, ne gibi bir tecrübesi ve donanimi var baskanlik yapmak icin? Yok.. ama Adnan Polat olmasin yeter ki. Basta Hakanlar olmak üzere bu takimdan gönderilen herkes artik cocuklugu ve kendi kinlerini bir kenara birakmali, eger gercekten Galatasaray'i düsünüyorlarsa tabii, gerci kendilerini mi yoksa Galatasaray'i mi düsündükleri her yaptiklari aciklamayla biraz daha belli oluyor. Alt yapida calisma teklifine, bana bunu mu layik görüyorsunuz diyen, egolari kendilerinden büyük insanlar Galatasaray'in menfaatlerini düsündüklerini iddia etmesinler artik.. komik oluyor!

Haklı olabilirde,Çoğu sözlerde haddini aşmış;),Varsa bildiği birşeyler daha açık açık söyleyebilirdi.Yönetime ne kadar kızsamda Ümitin bu sözlerini malesef kınıyorum,Dün gece levent tüzemende baya kızdı..Gereksiz sözler..

İlahi adalet lafı çok ağır. Senin gönül verip bugünlerde dinlenmene sebep olan kulüp bu. Bu kulüp senin büyüttüğün kulüp. Eleştirmek elbet de normal ama yaralamak normal değil. Hakkı var mı eleştirmeye? Elbette, Hıncal'dan, F. Süren'den çok hakkı var ama kulübü karalamaya hakkı yok. Kuyruk acısı bu. Bu anlama geliyor yaptığın, başka bir şey değil. 2 sene önce gönderilmese, hakkı teslim edilerek yollar ayrılsa bugün bunları söylemezdi. İlahi adaletmiş, sevdiğim adamlardan birisi daha bunadı.

Ümit cok hakli ne söylese yeridir. Adami haksiz yere gönderdiler oysaki Ümit milli takimini birakip skibbe'nin yardimcisi olmustu. Belki bize gelmeyip Ümit milli takimini birakmasaydi baska bi kariyeri olabilirdi.

Söylediklerinde haklı olabilirsin ama sende, Hasan' da , Hakanlarda ve senin gibi birçok ileri geri konuşan eski futbolcularımızda konuştukça kendinizden sogutuyorsunuz. Varsa bir sorun bunu Hasan ŞAŞ gibi " Bizden sonra floryada petrol çıktı galiba " gibi açıklamalar yapacagınıza, basına malzeme çıkartacagınıza gerçek GALATASARAY ruhu örneği gösterip ve yüreğinize, bilginize, gücünüze güveniyorsanız vede haklı iseniz adam gibi aslanlar gibi gidip sessiz devrim yapın bende sizi ellerinizden öpeyim. Böyle basın karşısında konuşup igrençleşiyorsunuz, neden mi? Hani oynarken hepiniz diyorsunuz ya burası bir Aile diye, e şimdi siz o Ailenin mahremini konuşup arkasından atıp tutuyorsunuz. Şimdi soruyorum insan kızgın olsada, nefret etmiş olsada, haksızlığa ugramış olsada SEVDİĞİNİN kötü olmasını isteyebilir mi? Arkasından kötü konuşabilir mi? Aranızdaki yaşanmışlığı anlatabilir mi? Kötü olan huylarını deşifre edebilir mi? Kıyabilir mi?

Eski futbolcuların eleştirmesine karşı diyecek birşey yok, ama bazıları hayatlarını Galatasaray'a borçlu olduklarını unutmasınlar. Başta Hakan Şükür ve yandaşları.

Ümit Davala helal olsun sana ben olsam Adnan Sezgin'i geldiğim gün kovar yerine şuan Türkiyede Olan Johan Neeskens'i Sportif Direktör,Teknik Direktör olarak Tugay Kerimoğlu'na 5 senelik sözleşme yaparım senide onun yardımcısı Ümit Davala 5 sene Sözleşme bütün yetki sizde Transfer komitesinin başınada Haldun Üstünel yönetime Adnan Öztürk'üde alırım ve Chelsea'den ayrılan ve geçen sezon Türkiyeye getirilen Peter Kenyon ve ekibinini yönetime sokar Galatasaray A.Ş'nin başına getiririm. Kaleci Antranörü Nezihi ve Fitnes Antranörü Fatih Yıldız'ı kovarım yerlerine dünyaca ünlü antranörler getiririm

Mustafa Sarp

Ayhan Akman

Barış Özbek

Aydın Yılmaz

Gökhan Zan

Servet Çetin

Aykut Erçetin

Gibi adamları yollarım geldiğim gün

İşte Kurtuluş reçetesi

Ali Dürüst ve Faruk Süren'e Duyrulur :D Kurtarın bizi bu Adnan Polat eziyetinden

G.Saray sayesinde buralara geldin G.Saray olmasa hala diyarbakırsporda sürünüyordun menfaat düşkünü adam:mad:

Bu tür demeçlerde, Galatasaray Klübü Başkandan daha fazla zarar görüyor bence.

GALATASARAY DENEME TAHTASI DEĞİL

Galatasaray bir deneme tahtası değil. Yani bir transferleri yaparken iyi bir araştırma yapacaksın, iyi izleyeceksin alacağın kişiyi. Çünkü sonuçta para veriyorsun. Milyon dolarlar veriyorsun bu adamları getiriyorken ve satarken de aynı şekilde zarara uğruyorsun.

2005 YILINDAN BU YANA 76 TRANSFER YAPILDI

2005'den bugüne kadar 76 tane transfer yapıldı. 69’u geri gönderildi. Bu da Galatasaray’ın menfaatlerine ters düşen bir durum. Hatta bunun içinde başka şeyler aramak lazım diye düşünüyorum.

Adnan Polat ekonomiyi düzeltmeye çalışmış değil mi geldiğinden beri. Futbolu önemsememiş. Artık futbola yatırım vaktiymiş, bundan sonra şaha kaldıracakmış takımı.

G.Saray sayesinde buralara geldin G.Saray olmasa hala diyarbakırsporda sürünüyordun menfaat düşkünü adam:mad:

sen de o ve onu gibi oyuncular sayesinde UEFA kupasını aldın...

adam ne dese haklı...

yeri geldi para almadan oynadılar...

yine de biri çıkıp paramızı vermiyolar demedi....

Üst Alt