Ümit Davala: Bunlar ilahi adalet - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Davala: Bunlar ilahi adalet

Cevap: Ümit Davala: Bunlar ilahi adalet

Ne demiş Ümit Davala? Ümit Davala gibi adamlar sayesinde de Galatasaray bir yerlere geldi.

çok beğeniyorsanız bu herifleri G.Saray ı neden tutuyorsunuz gidin onlara köle olun ne demek G.Saray onlar sayesinde bir yerlere geldi.arkadaş G.Saray o adamlar yokkende avrupada yarı final çeyrek final oynuyordu yaşın genç olduğu için bilmezsin belki

Ayni seyleri cok insan soyluyorsa demek ki, ortada yanlislik oldugu acik ve efsane futbolcularin neredeyse hepsinin yonetimle arasi bozuksa yine ortada yanlislik oldugu acik.

çok beğeniyorsanız bu herifleri G.Saray ı neden tutuyorsunuz gidin onlara köle olun ne demek G.Saray onlar sayesinde bir yerlere geldi.arkadaş G.Saray o adamlar yokkende avrupada yarı final çeyrek final oynuyordu yaşın genç olduğu için bilmezsin belki

Mantığı kes. O zaman sen de git Adnan Polatspor 'u tut Galatasaray 'ı tutacağına. Adnan Polat 'a köle ol.

Ümit Davala gibi insanlar sayesinde de yazdım. Yani geçmişi vardı, Ümit Davala da başarılarda pay sahibi oldu dedim. Anladın mı?

Mantığı kes. O zaman sen de git Adnan Polatspor 'u tut Galatasaray 'ı tutacağına. Adnan Polat 'a köle ol.

Ümit Davala gibi insanlar sayesinde de yazdım. Yani geçmişi vardı, Ümit Davala da başarılarda pay sahibi oldu dedim. Anladın mı?

ben adnan polatı savunmuyorum ki.eğer problem varsa bunun tartışılacağı yer divan kuruludur gazete manşetleri değil anladın mı bu heriflere kimin çıkın gazetelerde konuşun dediğinide biliyoruz bu adamlar sadece piyon olarak kullanılıyor.

ben adnan polatı savunmuyorum ki.eğer problem varsa bunun tartışılacağı yer divan kuruludur gazete manşetleri değil anladın mı bu heriflere kimin çıkın gazetelerde konuşun dediğinide biliyoruz bu adamlar sadece piyon olarak kullanılıyor.

Divanda konuşaln da gazetelere çıkıyor ne alaka şimdi. Neyse Adnan Polat kulübü bu hale getirmişken bırakın da birkaç kelam edenler çıksın.

Ümit Davalaya haksizlik yapildi evet ama Ümiti Ümit yapanda Galatasaraydir,Istanbulsporda bile tutunamamisti,simdi akbabalar gibi cikip nankörlük yapmasin,olaganüstü kongre icin imza toplayan kani bozuklarda kulüp zor durumdayken neredeydiler.

Üst Alt