Ümit Karan'dan Pereira'ya Tokat! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Karan'dan Pereira'ya Tokat!

Türk medyasında Galatasaray i böyle savunan 5 tane adam yok. Gerçekleri söyleyen herkesi bir şekilde uzaklastiriyorlar. Bu medya Ümit Karanin billurlarini yesin başka kimse bu konu hakkında konuşmadı bile serefsizler Galatasaray da en ufak birsey olsa günlerce olayları abartarak bize saldırarak kutsal sikeci kollama görevlerini layigi ile yerine getirirler böyle adamlara medyada ihtiyacimiz var. Şuan bu düzeni bozmanin 2 yolu var adam gibi kadro ve medya gücü. Tabi bizde bunu yapabilecek dişli adamlar suan tatildeler artık medyayı ele almaya baslamazsak bizi iyice sindirmeye çalışacaklar. Azizin çok pis planları var yıllarca uğraştı olmadı ama en son çaresi medyayı Federasyonu ve hakemleri ele geçirmekti şuanda bu gerçekleşti ancak inanıyorum ki yine olacak olan şudur "Herkesin adaleti sasar ama Allah'ın adaleti saşmaz" Nasıl Playoff zamanında sahalarında o kupayı kaldırdık her türkü pislige aleni şikeye rağmen yine kriz sonrası gülen biz olcaz. Ama ümit gibi adamlarında bu söylediklerine laf etmeyin. Şerefsiz basın resmen oyun oynuyor ve maalesef birçok Galatasaraylı bile durumun farkında değil. Birilerinin çıkıp anlatması engelleniyor. Çünkü 20 milyon Galatasaraylı eğer bu düzeni yıkmak isterse yikabilir öncelikle siyasi goruslerini irdeleyerek. Fenerli Acun gibi adamlara reyting kazandirmayarak veya benim gibi asla Kiğılı gibi markalardan alış veriş yapmayarak liste uzar yeterki birileri uyandırsin şu insanları

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takimdaki ruhsuzlar ile kiyaslayarak genelleme yapmayin birakin su onyargilarinizi,bu adam futbolculugu donemindede fenere en cok geciren topcumuzdu,Umit gibi Gsyi sahiplenen topcularimiz olsa zaten bugun bu noktada olmazdik.

Şikeci diye ortalığı yıkanlar bugün Ümitçi olmuş :))
Ya sen neden sürekli bu şekilde mesajlar atıyosun cidden insan gibi senle seviyeli tartismalarimiz oldu ama senin edmilson Galatasaray a gelsin diye ugrasan kişi olduğuna inanamıyorum. Yaptığın yorumlara bakıyorum sanki sen başka takım taraftarısin. Yani iftira etmek veya hak yemek istemiyorum ama kardes sen ya biraz fazla kaptırdın kendini bazı şeylere yada sen fenerlisin dün gece ayının Lincoln e yaptığı serefsizligin videosunu yasin ile birlikte paylaşıp haketti karısına kufr etmiş diye konusuyodunuz. Bende sorarım size Lincoln o küfürü etmez çünkü yabancıların küfürleri bizim gibi değil ayrıca yapmışsa bile kimbilir volkan neler yaptıda adamı delirtti. Hiç bir Galatasaraylı Lincoln hak etti demez çünkü ayıya olan nefretimiz birdir bizim. Birde size itiraz edenlere şaka gibi cevaplar veriyodunuz neymiş objektif degillermis pardon sen mi objektifsin? Sen resmen fener tarafını tutarcasina medyadaki sivacilar sikecilerden ne farkı var yorunlarinin kusura bakma ama sana artık sempati ile veya Galatasaraylı olarak bakmıyorum hakkını yemek iftira etmek istemem ama cidden senin yorumların beni rahatsız ediyor. Bu arada boşuna engellersin deme.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümit vitor doğru demiş dese ağızına sıçardınız adamın ,dili döndüğünce cevabı vermiş işte hala neyin eleştirisi bu

Bu forum elitist bir yapıdadır mükemmelikten uzak sanat anlayışını beğenmemiz mümkün değildir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Konuyla alakası yok ama senin avatar sanat şaheseri tam elitistlere göre bir parça :D Baktıkça gülüyorum Salvador Dali'nin eseri mi bu şekilsiz bir eser çünkü :D

Üst Alt