Ümit Karan'dan Pereira'ya Tokat! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Karan'dan Pereira'ya Tokat!

ümit-necati gibi iki santraforumuz olsa, 10 sene lige ambargo koyarız.

belki yıldız degillerdi ama görevlerini sonuna kadar yapıyorlardı. bu profilde gectim santraforu herhangi bir mevkiye topcu bulmak cok zor.

belki taraftar tarafından unutulup gidecek ve hicbir zaman efsaneler arasında anılmayacak ama benim icin ikiside bu kulübün efsane topcularındandır.

Ya sen neden sürekli bu şekilde mesajlar atıyosun cidden insan gibi senle seviyeli tartismalarimiz oldu ama senin edmilson Galatasaray a gelsin diye ugrasan kişi olduğuna inanamıyorum. Yaptığın yorumlara bakıyorum sanki sen başka takım taraftarısin. Yani iftira etmek veya hak yemek istemiyorum ama kardes sen ya biraz fazla kaptırdın kendini bazı şeylere yada sen fenerlisin dün gece ayının Lincoln e yaptığı serefsizligin videosunu yasin ile birlikte paylaşıp haketti karısına kufr etmiş diye konusuyodunuz. Bende sorarım size Lincoln o küfürü etmez çünkü yabancıların küfürleri bizim gibi değil ayrıca yapmışsa bile kimbilir volkan neler yaptıda adamı delirtti. Hiç bir Galatasaraylı Lincoln hak etti demez çünkü ayıya olan nefretimiz birdir bizim. Birde size itiraz edenlere şaka gibi cevaplar veriyodunuz neymiş objektif degillermis pardon sen mi objektifsin? Sen resmen fener tarafını tutarcasina medyadaki sivacilar sikecilerden ne farkı var yorunlarinin kusura bakma ama sana artık sempati ile veya Galatasaraylı olarak bakmıyorum hakkını yemek iftira etmek istemem ama cidden senin yorumların beni rahatsız ediyor. Bu arada boşuna engellersin deme.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen öyle düşünmek istiyorsan düşün sıkıntı yok ;)

Üst Alt