Ümit Özat'tan Şaşırtan Çıkış! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Özat'tan Şaşırtan Çıkış!

Cevap: Ümit Özat'tan Şaşırtan Çıkış !

Haklı olduğu durumda bile bu adam insan gibi konuşmayı bilmediği için mal gibi kalır hep böyle.

Kadınların beyni 250 gram eksik olduğu ve erkeğin kaburga kemiği kadar hükmü olduğu için Ümit Özat haklıdır. Ayrıca ''Futbol'' dünyadaki en karmaşık bilim dalıdır. Onu anlamak çok üst düzeyde zekâ gerektirir. Bunun özel eğitimini almak ve kahve akademilerinde master, doktora yapmak gerekir. Futbolu anlamak için asgari 120 IQ gerekir ki, bu da yalnızca erkeklerde vardır. Bilimsel veriler ışığında Ümit Özat'a hak vermek lazım.

Ümit Özat üzerinden İslam'a dokunduruyorsunuz abi.

simge fıstıkoğlu sonuna kadar haklı. kadın futbolla ilgiliyse futboldan da anlar neden anlamasın. sanki futbolla ilgilenen her erkek çok mu iyi biliyr futbolu?

Ümit Özat üzerinden İslam'a dokunduruyorsunuz abi.

Sen hukukçu adamsın Eren. Sen bu iletiyi böyle anlarsan işimiz var demektir :) Ayrıca kaburga kemiği meselesinin İslamiyet ile alakası yoktur :) Yahudilikle alakası vardır :) Ben bu iletide sadece insanların beyinlerindeki anlamsız ve tabiri caizse saçma ön kabulleri ironi yaparken kullandım o kadar.

Senin böyle bir tepki vermene şaşırdım. Her şeyi dine bağlama huyumuzdan vazgeçmez isek, işimiz iş abim :)

[video=youtube;Bna0j8EvJGY]https://www.youtube.com/watch?v=Bna0j8EvJGY[/video]

bu videodan sonra ne kadar kadinlarin futboldan anladigi bence anlasiliyor hele bir tanesinde gülmekten öldüm :D

tabiki futboldan anlamayan erkeklerde yokmu tabiki var :D

Abicim kadınlar maça gidecekler tabi ki ister fotoğraf çekilmeye gider ister iş olsun diye ister gerçekten izlemeye gider kime ne?. Barca'nın maçlarına taraftardan çok turist gidiyor :eek:

Sen hukukçu adamsın Eren. Sen bu iletiyi böyle anlarsan işimiz var demektir :) Ayrıca kaburga kemiği meselesinin İslamiyet ile alakası yoktur :) Yahudilikle alakası vardır :) Ben bu iletide sadece insanların beyinlerindeki anlamsız ve tabiri caizse saçma ön kabulleri ironi yaparken kullandım o kadar.

Senin böyle bir tepki vermene şaşırdım. Her şeyi dine bağlama huyumuzdan vazgeçmez isek, işimiz iş abim :)

Haklısınız abi, aniden atladım işte :)

futboldan anlayan erkekleride görüyoruz. spor programlarında. onun için ümit özat haksız. simge fıstıkoglu her türlü haklı. futboldan anlamayan kadınlar çoktur ama genelleme yapıyor. sinan engin ahmet çakar gibi futboldan bir gram anlamayan ve durmadan olay yaratan adamlar çıkacagına simge fıstıkoglu gibi aklı başında kadınlar çıksın programa.

Biz de anamızın karnından futbol alimi doğmadık. Futboldan anlayan bir sürü bayan arkadaşım var, bir bayanın olduğu ortamda böyle birşey söylemek kütüklüğün ilahı. Günahım kadar da sevmem bu adamı, iyi olmuş yedirmişler lafları.

Mahalle agzi ile konussada adam hakli beyler demekten cekinmiyorum. %1'lik kesim anca anlar futboldan, erkekler bile anlamiyor futboldan. Yine de böyle sert konusmak ayip olmus.

Ümit özat malin önde gideni simge fistikoglu altta kalmamis güzel ayar vermis bu mala

Erkeklerde yemekten anlamaz diyor, Dünya'nın en iyi aşçılarının %90'ı erkek.:D

Kadınlar da eğer gerçekten futbolla ilgilenirse en az erkekler kadar futboldan anlayabilir... Ama futbol ortamı genelde sadece erkeklerden kurulu olduğu için bayanlar pek yanaşmaz...

"Kadınlar hiçbir şekilde futboldan anlamaz" düşüncesi; kadınlar "oy kullanamaz", "çalışamaz"... düşüncelerinden hiçbir farkı yoktur...

Ümit Özat'a gerçekten yakışmış böyle geri kafalı laflar...

Zaten Simge Fıstıkoğlu'da gereken lafları söylemiş...:D

Üstelik ne olursa olsun, bayanların futbola renk kattıkları da bir gerçek...:yenieek:

Abi cidden İslam'ı senden dinlemek isterim. Sokağa çık, herkeste bi tutam sakal, elde tesbih sorsan kaburga kemiği meselesini anlatır, kadına önem vermezler. Bilmezler ki o hikayenin İslam'la alakası yok, tamamen tevrat kaynaklı.. Bi de dindarız diye geçinirler.. Hey Allahım nasıl bir dünya ya..

Yalniz vidyonun sonunda koptum, "Biraz kayabilirseniz yalniz, yer açilmisken" hahahaha :lol:

La bu Umit bildigin Barzo valla, Almanyada oynamis birde.

Üst Alt