Umut Bulut Borsaya Bildirildi - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Borsaya Bildirildi

Cevap: Umut Bulut Borsaya Bildirildi!

İlk 11 için yetenekleri yeterli değil fakat rotasyon için iyi transfer.

-hayırlısı olsun.gs mücadeleci bir oyuncu kazandı,ama aynı zamanda umuta bağlı kellik ve sinirden böbrek taşı düşürme problemleri de artacaktır.21 yaşımda 2 kere maç esnasında umut yüzünden böbrek taşı düşürdüm. ve saçlarımı yola yola ön taraflar seyreldi.

-umut gs ye gercekten gittiyse durur durur 32 mac oynamaz bizim 2 macda oynar ordada kesin gol atar

-Selçuk İnan'ın rövanşını Barış Özbek'le aldığımıza göre, Umut Bulut transferine Mehmet Batdal'la cevap veririz.

İskeleti bozmadan yapılan transferler. Önce Dany, şimdi de alınırsa Umut. Asıl bombalar ay bitmeden patlar. Sol açık ve forvet gelirse tadından yenmez.

Bu transferi eleştiren çok aklıevvel çıkacaktır. Tabi etraflı düşünmek yerine hariçten gazel okumak kolay.

Trabzon'u ele alalım. Umut Bulut'un yıllarca kıymeti anlaşılmadı. Nooldu? Geçen sezon adam takımdan ayrıldı, bir sene öncesinin rakibi sahasına hapseden Trabzonspor'u gitti kontra atak takımı geldi.

Galatasaray'ı ele alalım. Elmander Fenerbahçe maçında sakatlandı. Kedi yavrusuna döndük. Sahamıza kapandık. Atak üzerine atak yedik. Hakikaten ilahi adalet. Koca sezonun hakettiği oldu, ilk kez kötü oynamamıza rağmen istediğimizi aldık ve o sahadan şampiyon çıktık.

Bakıyorum millete, toplama yıldızlarla kadro yapmak kolay. Herkes 8 yabancılı 9 yabancılı, yıllık 5 milyon isteyen Hamit'li, ederi 20 milyon olan Gökhan İnler'li, Türkiye'ye gelmek istemeyen Sercan'lı kadroları maşallah boy boy diziyor. Hiç bu adamları alabiliyor muyuz diye düşünen yok?

Bakıyorum Demba Ba, Burak Yılmaz, Muhammet Demir aynı anda transfer edilsin isteyen var. Eldeki Baros, Elmander, Sercan, Necati'yi düşünmüyorlar bile. Yahu bakıyorum Drogba'lardan, Berbatov'lardan, Adebayor'lardan sezonun flaş ismi Elmander kadroya giremiyor.

Daha doğrusu bizim taraftar futbolu 11 kişilik iyi kadro yazmak olarak biliyor.

Bu sene hayırlısıyla Umut Bulut'u da alıcaz. Görüceksiniz Dany ve Umut sezon içinde çok çok önemli işler çıkaracak. Geçen sezon aynı Engin, Elmander, unutulmuş Emre Çolak gibi.

Herkes kadroyu, futbolu, bir sezonun nasıl geçtiğini bu işin içindeki Fatih Hocamızdan, Ünal Aysal'dan, Abdulrahim Albayrak'tan iyi biliyor, daha iyi planlıyor.

Öyle ya Fatih Hoca Adebayor, Demba Ba, Felipe Melo, Chivu, Assaidi, Ambarat, Ujfalusi, Eboue, Muslera gibi isimleri aynı anda kadroya yazmaktan aciz, o yüzden Umut Bulut'u istiyor.

Hadi gençler yıllardır camianın içinde, 10 senedir kongre üyesi, milyar dolarların ve holdinglerin yöneticisi, koskoca Galatasaray başkanı bile ben futboldan anlamam diyip mütevazilik yapıyor, siz de eleştirmeden önce transfer için çalışan kadroya bakın da azcık söyleyip ettiklerinizi tartın.

Evet biz aklıevveler eleştiriyoruz çünkü Umut Bulut bilmediğimiz bir futbolcu değil, Türkiye liginde bu adamı izledik ve kaçırdığı gollere güldük. Elmander'in sakatlandığı şampiyonluk maçında kısmen "Çanakkale geçilmez" deyip defans yatmamız anormal mi? Bence değil. Hamit vs. bilmem ne gibi futbolcular şahsen umrumda değil. Tek derdim şu orta sahadan Melo eksilmesin.

Danny bir stoper büyük işler yapabilir Türkiye liginde ve dünyada ne kazmalar stoper oynadı ve oynuyor biliyor o yüzden fazla yorum yapmaya gerek duymuyorum bu konuda. Gelelim para babalarının futbolu bilip, bilmememeleri konusuna. Hepsi bilirler, bilirler ama bilmezden gelirler. Çünkü futbolu biliyorsan bunlar ne biçim transfer bu takım nereye gidiyor gibisinden sorulara maruz kalırlar.

Son olarak arkadaşlar lütfen futbola beyin cerrahisi muamelesi yapmayın. Futbol dünyanın en basit oyunlarından biridir ve köydeki çobandan milyon dolarlara hükmeden para babaları dahil herkes bilmesi normaldir. Kimseye kızamazsınız "Yahu sen futboldan nasıl anlarsın!" diye çünkü adını yazamayan adamların sahada şiir gibi oynadığı bir spordur futbol ya da bir tercümanın dünyanın en büyük takımlarını yönettiği bir spordur futbol.

Umut çok basit oyuncuymusss,sanki Baros çok süperr..Baros gibi bir ölmüs yedek oturacagına tabiki umut yedek otursun..

Üstün Zekalı Mükemmel Derecede Futbol Bilgili FUTBOL ULEMALARI hani Umut Bulut'u beğenmiyorsunuz ya birde şu istatistiklerte bakın..

2006/07: 32 mac, 16 gol, 1 asist

2007/08: 34 mac, 14 gol, 6 asist

2008/09: 37 mac, 14 gol, 4 asist

2009/10: 42 mac, 18 gol, 7 asist

2010/11: 42 mac, 16 gol, 8 asist

Evet biz aklıevveler eleştiriyoruz çünkü Umut Bulut bilmediğimiz bir futbolcu değil, Türkiye liginde bu adamı izledik ve kaçırdığı gollere güldük. Elmander'in sakatlandığı şampiyonluk maçında kısmen "Çanakkale geçilmez" deyip defans yatmamız anormal mi? Bence değil. Hamit vs. bilmem ne gibi futbolcular şahsen umrumda değil. Tek derdim şu orta sahadan Melo eksilmesin.

Danny bir stoper büyük işler yapabilir Türkiye liginde ve dünyada ne kazmalar stoper oynadı ve oynuyor biliyor o yüzden fazla yorum yapmaya gerek duymuyorum bu konuda. Gelelim para babalarının futbolu bilip, bilmememeleri konusuna. Hepsi bilirler, bilirler ama bilmezden gelirler. Çünkü futbolu biliyorsan bunlar ne biçim transfer bu takım nereye gidiyor gibisinden sorulara maruz kalırlar.

Son olarak arkadaşlar lütfen futbola beyin cerrahisi muamelesi yapmayın. Futbol dünyanın en basit oyunlarından biridir ve köydeki çobandan milyon dolarlara hükmeden para babaları dahil herkes bilmesi normaldir. Kimseye kızamazsınız "Yahu sen futboldan nasıl anlarsın!" diye çünkü adını yazamayan adamların sahada şiir gibi oynadığı bir spordur futbol ya da bir tercümanın dünyanın en büyük takımlarını yönettiği bir spordur futbol.

Kimsenin başkasının futbol bilgisini, zekasını eleştirmesini savunmuyorum. Ama şu siyah olarak vurguladığım cümlede yazılanlar ile öncesinde ve sonrasında yazılanlar arasında bir çelişki olduğunu düşünüyorum. Öyle ki son maçta Elmander sakatlandıktan sonra oyun düzenimiz bozuldu deyip, sonrasında Elmander' in bu gibi sakatlıklarında onun vazifesini yapabilecek bir oyuncu transferini eleştirmek benim pek aklıma yatmıyor.

Melo' yu hepimiz çok seviyoruz ve istiyoruz. Ancak şunu da görmek gerekir ki Melo' nun Galatasaray' da bu denli başarılı olmasının en büyük etkeni bana kalırsa Elmander' in ileride baskı kurarak Melo ve Selçuk' u rahatlatmasıdır. Elmander' siz oynadığımız maçları da hatırlamak gerekir.

Şimdi Elmander' in ileride kurduğu baskı Galatasaray' ın futbolu için bu kadar önemliyken, aynı baskıyı kurabilecek bir oyuncunun alınıp Elmander' in yedeklenmesi sizlerde niçin bu kadar sıkıntı yaratıyor? Benim esas merak ettiğim konu bu.

Sadece Yönetimi ve transfer politikalarını eleştirmek için bu yorumları yapıyorsanız yanlış yapıyorsunuz. Bence yapılan her iki transferde gayet yerinde. Belli yaşlara gelmiş iki tecrübeli ve önemli futbolcunun alternatiflerini kadroya kattık.

7v0vy.jpg

Üstün Zekalı Mükemmel Derecede Futbol Bilgili FUTBOL ULEMALARI hani Umut Bulut'u beğenmiyorsunuz ya birde şu istatistiklerte bakın..

Umut gol kralı olarak da gelse, football manager yada PES'te kötüyse kötüdür!!! Onların futbol anlayışı odur.

Beğenmeyeler kendini Real Madrid takımının taraftarı zannediyor.

Olmaz, senede 200 maç, 40 gol, 80 asist yapmayan topçuyu klube için bile istemezük.

Normal sezonlarda 10 Milyon euro civarı ayırıyoruz , bu sene şampiyonlar ligi olduğu için transfere taş çatlasın 20 milyon euro ayırmışızdır.

Dany : 3.5

Umut : 350 bin Euro

Sol Kanat + Ortasaha + Sağ Kanat + Forvet = 18 milyon euro olur ( Bonservisleri )

Severim Umut Bulut'u hayırlı olsun.

Çok çalışkan bir insan, kişilik olarak bize yakışacak tip.

Oyuna katkısı çok olur.

Volkan Demirelin bi ara Quizini izlemistim Lig TV'de Umut hakkida acayip kosuyor bi ara kendisine gittim niye bukadar fazla kosuyorsun sen yorulmadin ben izlemekten yoruldum tarzi bi yorumu vardi.

Sizlerle paylasiyim dedim:)

Normal sezonlarda 10 Milyon euro civarı ayırıyoruz , bu sene şampiyonlar ligi olduğu için transfere taş çatlasın 20 milyon euro ayırmışızdır.

Dany : 3.5

Umut : 350 bin Euro

Sol Kanat + Ortasaha + Sağ Kanat + Forvet = 18 milyon euro olur ( Bonservisleri )

Hamit, Hoilet'i bedavaya kapabiliriz

Umut Bulut çok kaçirabilir ama Baros'tan da Sercan'dan da, Batdal'dan da, Stancu'dan da yararli olur.

Umut, Necati, Elmander ve bir yabanci flas golcü ile iyi bir hucum hattina sahip oluruz.

Dünayada 3 futbolcu kaldı, bunlar da Sercan, Umut ve Necati sanırım.

Niye başka şık yok? Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek seninki. Barış Özbek mi iyi, Mustafa Sarp mı?

Deniz benim ne dediğimi tam olarak idrak edememişsin herhalde

Ben şu anda elimizdeki kadroda yedek olarak bu isimlerin yerine Umut'un olmasının daha iyi olacağını söylüyorum

ilk 11 için kesinlikle sağlam bir isme ihtiyacımız var orası tartışılmaz...

Kulübe için dahi olsa 2 futbolcunun transferinden korkmuşumdur:

1-Genç golcü Semih

2-Bu kalas.

Hayırlı Olsun Galatasaray'a.

Üst Alt