Umut Bulut, Gitmeyi Kabul Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut, Gitmeyi Kabul Etti!

bu sinan bilginin angry birds avatarıyla anlaşılmayacağını sanan 1 antu üyesi

alex > wesley diyen adam

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yuh, bunu dememistir diye düsünüyorum, UYDURMA

sneijder_messi_51111.jpg

Alex ve Sneijder'i ayni cümlede kullanmak cidden futbol cahilligidir arkadas.

Türkiye Ligi mi referans yani? Sneijder dedigin adam Avrupa'da yilin oyuncusu secilmis, 3 kupa - arasinda CL - birden kazanmis. Dünya kupa finaline tasimis milli takim'i Robben fln sakatken.

Alex dedigin adam Türkiye Liginde gol atmis attirmis, CL de armut toplamis.

sinan bey yogun bir insan cok ustune gidiyorsunuz, yarin cin'e ucacak sydney'den.
burakin macini izleyip burak yilmazla guzel bir yemek verecekmis kendisi
cok seviyeli masallah yetisemeyiz

Örnek göstermeni rica etsek?
Baros ve Eboue aklıma geliyor benim ama ikisine de haksızlık yapılmıştı.

Eboue aklima ilk gelendi benim , haksizlik gorecelidir , sabri geliyor yerli olarak , eskilerden bulent varken lincoln geliyor (yanlis bir karardi) , krasic , almeida , ailton , hamit

incelesek tonla adam cikar elbette , baros u hatirlayamadim , git git demis miydik diye , ama bu isin yerlisi yabancisi pek yok , talibi olmayan adam , ya da ayni paraya daha kendince geride olan bir sehirde yasamak istemeyen adam gitmeyi yeglemez

aslinda hep dedigimiz gibi sozlesmeyi yaparken oyuncuya teslim olmamak lazim , opsiyonlu sozlesme yapilabilir fakat bunun da mac sayisi ile degil rakamin sabitlenmesi kararin ise anlasmaya bagli olmasi seklinde yapmamiz gerekiyor

sabrinin sozlesmesi denizli zamani olsa gerek , bagira bagira uzadi . aslinda tarik filan da ayak surtecek , sabri gibi hatali bir ornek de buna canak tutuyor

oo sinan bey nerelerdesin bugun? duydugum kadar ile sydney'deymisin del piero ile beraber

Hayir sydney ne alaka ? ben gittigim yerlerden belirterek bilgi veriyorum , rusya maci icin antalya , sonra kurbanda bodrum ,sonra da cardiff-belfast ve dublin var (belki bir de gibraltar)

UK vizem bitmeden oralari bitirmem lazim , sydney nereden cikti ?

Eboue aklima ilk gelendi benim , haksizlik gorecelidir , sabri geliyor yerli olarak , eskilerden bulent varken lincoln geliyor (yanlis bir karardi) , krasic , almeida , ailton , hamit

incelesek tonla adam cikar elbette , baros u hatirlayamadim , git git demis miydik diye , ama bu isin yerlisi yabancisi pek yok , talibi olmayan adam , ya da ayni paraya daha kendince geride olan bir sehirde yasamak istemeyen adam gitmeyi yeglemez

aslinda hep dedigimiz gibi sozlesmeyi yaparken oyuncuya teslim olmamak lazim , opsiyonlu sozlesme yapilabilir fakat bunun da mac sayisi ile degil rakamin sabitlenmesi kararin ise anlasmaya bagli olmasi seklinde yapmamiz gerekiyor

sabrinin sozlesmesi denizli zamani olsa gerek , bagira bagira uzadi . aslinda tarik filan da ayak surtecek , sabri gibi hatali bir ornek de buna canak tutuyor
Eboue'nin açısından baya haksızdık. Elimizde daha iyi sağ bek olmamasına rağmen yanlış kadro planlaması nedeniyle açıkta kalmıştı. Umut'un açısından haksızlık yok, "paranı almaya devam et, sadece farklı takımda" deniyor. Kasımpaşa'yı reddettiği haberleri doğruysa "başka şehre git" bile denmemiş, bozulacak bi düzeni de yok kısaca. Krasic, Almeida, Ailton meseleleri Galatasaray'ı ilgilendirmiyor, o nedenle onlara gösterilen davranışlarla alakalı en ufak bi fikrim yok, "haklı-haksız" değerlendirmesi de yapamayacağım.

Baros sakatlıktan geldikten sonra Antalya maçında kendisine ihtiyacımız varken kırmızı kart görmüş, Terim de onu silmişti. Göndermeye çalıştık, gitmedi, yatarak aldı parasını. Benim hatırladığım bu. Burada da Baros'un haksız olduğunu söyleyemem şahsen, kırmızı kart futbolun içinde olan bişey.

Sözleşmelerin saçmalığı hepimiz tarafından kabul edilen birşey zaten. Onu inkar eden olduğunu sanmıyorum.

Ben olan seyin reklamini yaparim fakat olmayan seyi de sallamam .. Diger yandan alex konusuna gelince , fb zaten avrupada basarisiz bir takim , esamesi okunmuyor , fakat yerel ligde ikisinin kaldiklari sure , istatistikleri , takim icindeki etkinlikleri ve oyunun uzerlerine kurulmasi gibi sayilabilir ve sayilamaz faktorleri beraberce dusundugum zaman alex gayet de mevkisi itibariyle hagiyle de kiyaslanir , sneijderle de , elanoyla da , ricardinho yla da ..

bunun icin icazet almayacagim gibi baskilarla fikir degistirecek de degilim , bu isimlerden bazisinin gerisinde bazisinin gerisinde kalir .. fb de oynadi diye gordugum gercegi dile getiremeyecek kisilikte degilim

anektotlariniz varsa onlari yazin , bosuna saldirmayin , oradan tutturamazsiniz ..

not : bu arada bir arkadas sneijder basliginda uzun uzun faydalarini maddelemisti , ikna edici ve guzel bir yaziydi ,kime aitti hatirlamiyorum ama yeri gelmisken duzgun mesaji icin tesekkur ederim

Eboue'nin açısından baya haksızdık. Elimizde daha iyi sağ bek olmamasına rağmen yanlış kadro planlaması nedeniyle açıkta kalmıştı. Umut'un açısından haksızlık yok, "paranı almaya devam et, sadece farklı takımda" deniyor. Kasımpaşa'yı reddettiği haberleri doğruysa "başka şehre git" bile denmemiş, bozulacak bi düzeni de yok kısaca. Krasic, Almeida, Ailton meseleleri Galatasaray'ı ilgilendirmiyor, o nedenle onlara gösterilen davranışlarla alakalı en ufak bi fikrim yok, "haklı-haksız" değerlendirmesi de yapamayacağım.

Baros sakatlıktan geldikten sonra Antalya maçında kendisine ihtiyacımız varken kırmızı kart görmüş, Terim de onu silmişti. Göndermeye çalıştık, gitmedi, yatarak aldı parasını. Benim hatırladığım bu. Burada da Baros'un haksız olduğunu söyleyemem şahsen, kırmızı kart futbolun içinde olan bişey.

Sözleşmelerin saçmalığı hepimiz tarafından kabul edilen birşey zaten. Onu inkar eden olduğunu sanmıyorum.

Aslinda son tahlilde bu bir is iliskisi , basariya dayali olan kismi var ,bir de sabit kismi var , evet oyuncu adina ayak surtmek etmek etik degil fakat diger yandan istisnai muameleler de oluyor , sen sabriye kadro disi yapip gonderemeyip ustune tekrar takima alirsan umut da bunu yol yapar.

aslinda bu adamlarin hepsinden ,bu anlayistan kurtulmak lazim , yerli yabanci ayirt etmeksizin ... cunku kimin ne karakterde oldugunu imza oncesi 100% anlamak mumkun degil

cozum kisa sozlesmeler , iyi oynayip kacarsa da zarari zorla kalanlar kadar olmaz , faydalandik gitti deriz

Üst Alt