Umut Bulut 'İsterse' Gidecek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut 'İsterse' Gidecek!

umutbulut.jpg

2012 yılından beri Galatasaray formasını giyen Umut Bulut, kendi geleceğini kendi belirleyecek.

Yönetimin, 1 sene daha sözleşmesi bulunan Umut’u, teklif gelmesi ve kendisinin kabul etmesi halinde takımdan gönderebileceği öğrenildi.

Aksi bir durum söz konusu olmaması halinde ise 33 yaşındaki oyuncu ile yollar, gelecek sezon sonunda ayrılacak. Umut, bu sezon 46 karşılaşmada görev yaptı ve 7 kez gol sevinci yaşayıp, 2 de asist yaptı.

Fanatik

Babası vefat etmeseydi yana yakıla göndermeye çalışıyorduk. Babası rahmetli olduktan sonra işler değişti. Açıkçası benim tepkim de azaldı Umut'a. En son Umut'un kapasitesinin bu olduğunu ve beklenti içine girilmemesi gerektiğini anladım ama biraz geç oldu bu. Bizimkiler 3 santrafor almayacağı için 3. forvet olarak kalsın artık.

Bu adama senelik net 2m vereceğine Volkan Pala'ya yarısının yarısının yarı parasını ver.
Belki adam olacak cocuk yetiştiririz.

Babası vefat etmeseydi yana yakıla göndermeye çalışıyorduk. Babası rahmetli olduktan sonra işler değişti. Açıkçası benim tepkim de azaldı Umut'a. En son Umut'un kapasitesinin bu olduğunu ve beklenti içine girilmemesi gerektiğini anladım ama biraz geç oldu bu. Bizimkiler 3 santrafor almayacağı için 3. forvet olarak kalsın artık.

2 milyon euroya 3. forvet olur mu ya. Böyle duygusalliğa gerek yok. Hemen gönderilmeli.

Umut'un sözleşmesi teknik olarak bitti ancak opsiyon şartları yerine getirildiği için otomatik olarak uzadı ama karşılıklı veya tek taraflı olarak fesh etme hakkına sahibiz diye biliyorum.

tabiki duygusallığa gerek yok da gitmek istemez ve teklif gelmez.

Biraz yöneticilerse gönderirler. Gitmek istemiyor diye birşey yok Biraz para ver bonservisinide eline ver gerekirse. Hem para yok diyip hem bunu tutarlarsa gülünç olur. Onun yerine sağlam forvet gelir o maaşa. En olay iş gitmek istemiyor düşüncesi yönetimde. Niye yönetici ozaman bunlar:red:

Biraz yöneticilerse gönderirler. Gitmek istemiyor diye birşey yok Biraz para ver bonservisinide eline ver gerekirse. Hem para yok diyip hem bunu tutarlarsa gülünç olur. Onun yerine sağlam forvet gelir o maaşa. En olay iş gitmek istemiyor düşüncesi yönetimde. Niye yönetici ozaman bunlar:red:

Valla bilmiyorum ki. Niye yönetici :) Onlar yönetici mi onu sormak lazım kendilerine. Çok basiretsiz duruyorlar. Bakalım belki gönderirler.

Umut'la konuşup yolları ayırmak gerekir artık. Üçüncü forvete 1.7 milyon verecek lüksümüz yok hiçbir kulübün yok.

Sadece oyuncu kalitesi olarak bakarsak cogumuz istemeyiz ama Umut konusunda sosyal sorumluluktan yanayim.

Neleri kaldirmadi, kimlere bos yere para verilmediki birakin Umut olayinda yönetimiyle taraftariyla aynaya dik bakabilelim.

Cok ama cok istisna bir durum Umutun yasadigi.

Galiba keitamiydi barcali bir futbolcu vardi kanser olan. Adamin mukavelesini uzatmislardi.

Alman kulüpleri bunu hep yapiyor.

Bence bu olayin arkasinda sportif degerlendirme disinda kulüp tarafindan yapilan güzelligi görmek lazim.

Herkese Saygilar

Üst Alt